Skocz do zawartości

Ostrzeżenia - włączenie czasu trwania 60 dni


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zeby korzystac w pelni z forum?

 

byc adminem

 

 

przeciez to logiczne ze uzytkownicy nie maja dostepu do dzialu tylko dla moderatorow itp. A Audiobas to pewno jakis bot testowy i pozycjonujacy albo cos w ten desen. nie wime nie widzialem nigdy goscia na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim wiec trzeba byc, jak sie zaslozyc, zeby korzystac w pelni z forum?? jak widze to "zwyklak" polowy nie wie/nie widzi

Widzę nadal nerwowo na forum :)

 

Kim trzeba być??

Już piszę...

 

1. Wyloguj się z forum.

2. Jako "gość" otwórz jakiś temat

3. Zobacz na drugi post w temacie

 

:)

 

Pozdrawiam!

 

I BEZ NERWÓW MOI KOCHANI FORUMOWICZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o te reklamy co był kiedyś pod każdym nowym tematem, np było coś typu "szukasz mat zajrzyj tu" ale pewny nie jestem.

 

A co do ostrzeżeń to po co ta wojna...

Inni nie widzą czy masz coś "na sumieniu" czy nie,też dostałem parę razy ale się tym nie przejmowałem,widocznie zasłużyłem,to nie mandat 500zł żeby z tego aferę robić,z tego co sie orientuje to 3 trzeba dostać żeby być zablokowanym i z tego co pamiętam to tylko jedna osoba dostała tyle i to jeszcze na starym forum wiec nie ma co panikować.

 

I tek teraz jest lajt z ostrzeżeniami.

Kiedyś trzeba było się pilnować.

Wiec nie ma co siać paniki.

 

A to ze normalni użytkownicy czegoś nie widzą to jest norma,na każdym forum tak jest tak było i tak będzie,w końcu gdzieś "narady władz" muszą się odbywać.

 

Więc chłopaki nie panikujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si a ty myslisz, ze ja bede raportowal kazdy post, ktory jest nie zgodny z regulaminem?

W takim układzie po co najeżdżasz na innych że łamią regulamin?

Łatwo jest komuś coś wytykać a samemu mieć to w du&$@#

 

Słusznie zauważyłeś że jak używasz szukajki to niektóre tematy są bez podpisanych linków. Ten punkt regulaminu został dodany po pewnym czasie. A prawo wstecz nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...