Skocz do zawartości

Tjuning PSX-D2 w moim wydaniu :P


nero_partner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło z nudów niestety to tylko "tjuning" wizualny ale myśle ze zle nie wyszło:)

Plexi zmieniona na przeźroczystą od spodu przylkejona folia perłowa (mleczna) w której wyciete zostało logo "west coast customs",

Wszystkie oznaczenia BM i BUSZMAN zniknęły na zawsze.... choc sam wzmacniacz naprawde godny polecenia....(cena/moc)

Oczywiście logo "oriona" tez wyciete na ploterze.

mysle ze nie jest tak zle jeszcze tylko przemalowac obudowe w widocznych obtarciach i bedzie git:)

post-1-1211030176.jpg

post-1-1211030177.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz co trzeba mieć i jak sie robi taki napis pozdro

Tylko patrzeć a na allegro będą voicekrafty poprzerabiane na u-dimension, rockford itp

 

A co do tego wzmacniacza to wygląda jakby wyszedł z fabryki taki http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, mi chodzi o to logo że fajnie to wygląda a nie o samą plekse

nero_partner, jak byś mógł to weź zapodaj więcej informacji na temat tej foli perłowej (mlecznej) gdzie można se coś takiego wyciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wycina się taką folie u kogoś kto ma ploter. Szukajcie ludzi robiących naklejnki na auta i motory, do domówi itp. Są dwa rodzaje takich naklejek - robionych poprzez nadruk, albo przez cięcie ploterem, oczywiście szukamy tych drugich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuudlaty, to akurat wiem tylko jak ostatnio byłem aby mi na ploterze wycieli mały wzór "Viper" gdzie jest bardzo mało skomplikowany to myślałem że usnę,a na dodatek nie byłem tym wykonaniem zachwycony :/

dlatego widze że logo "west coast customs" jest zrobione rewelacyjnie,co mi się bardzo podoba i chciałbym aby ktoś udzielił mi informacji kto robi takie cacy loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuudlaty, i tu się z tobą zgodzę w 100%

dlatego sam jestem w poszukiwaniu takich "specjalistów"

 

[ Dodano: 2008-05-18, 11:33 ]

znaczy tych lepsiejszych http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka panowie

Samo wycięcie to nie problem bo tu wystarczy ploter.

Jeżeli chodzi o koszty to najwięcej was "zjedzą" za sam projekt - siedziałem z kumplem nad tym ok 1, 5 nocki - trzeba cały napis zrobic w krzywe -mówiąc po naszemu to nie jest to czcionka ale coś w rodzaju łączenia lini (Corel Draw)

Projekt oczywiście nadal mam....

A kumpel miał firme robiącą reklamy przez ok 10 lat takze program zna jak własną kieszen

Sumując to jak by co to projekt mam...........http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Aha sama folia jest doś droga (coś koło 50zł za metr bierzący)

 

Co do wyglądu przed i po to był to zwykły PSX D2

Aha co do kosztów u mnie to zgrzewka Tyskiego z flagą polski (10-cio pak) + 20 zł plexi

I jeszcze jedno jak kupujecie plexi to wezcie ze soba wzór zeby od razu wam wycieli bo tu trzeba miec specjalny nóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...