Skocz do zawartości

Zmiana właściciela forum ;-)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie głupi pomysł z założeniem firmy. Pozbierasz co lepszych chłopaków z forum, jakiś portal z recenzjami i poradami. Kto wie później Strefa Car audio może być rozpoznawalną marką. Reklamodawcy będą sami się napraszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lada dzień forum będzie zamknięte na okres 1-4 dni (zobaczymy jak to sprawnie pójdzie)

 

Będzie zablokowana możliwość pisania oraz rejestracji.

 

Ale czytać będzie można, hmm może nawet SB będzie działał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę poniedziałków :hyhy::hyhy:

 

To że zmiana silnika się zbliża to było jasne. phpBB nie jest zły, ale z czasem niewystarczający.

 

Co do dobrowolnych wpłat, jestem zdecydowanie na TAK, wiem ile to kosztuje, każdy kto się poczuwa niech wpłaci

 

Co do rang za wpłaty, zdecydowanie NIE, jak wpłacałeś bezinteresownie to po co ci ranga :/

 

Co do stałych opłat, powiedzmy "abonamentu" - też na nie, spowoduje to że forum stanie się zamkniętą strefą dla nielicznych i tylko czekać jak pojawią się nowe darmowe fora o tematyce CA a chyba nie o to chodzi

 

 

A i od siebie, nie polecam uruchomienia wspierania forum przez SMS, po odjęciu prowizji operatora i VATu wychodzą śmiesznie małe kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się również przyłącze chętnie do zrzutki mimo tego, że jeszcze nie jestem tak długo na forum jak większość. Ale atmosfera, pomocni ludzie i ogólny klimat forum tak mi odpowiada, że myślę, iż zostanę tu na długo Na razie przelewam symboliczną sumę ale przy kolejnym przypływie gotówki coś tam jeszcze dodam. Pozdro K@mil dla Ciebie i pełen szacunek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to tu są dane K@mila:

 

Kamil Kubiak

50 10205558 1111 168165000175

Bank Inteligo

 

Tytuł wpłaty: forum SCA ( opcjonalne ;P pewnie się zmieni http://audiobas.kei.pl/strefacaraudio_pl/public/style_emoticons/default/wink.gif )

 

Spędziłem na tym forum narazie 200 godzin :D:D a ich liczba ciągle rośnie :P

Jeśli mam jakieś pytanie to zawsze znajdzie się jakaś osoba która pomoże, wytłumaczy...

Trzeba trochę odciążyć K@mila :D niech to będzie nasz wkład w rozwój tego forum :hyhy:

Myślę że znajdzie się spore grono "wspomożycieli" którzy pomogą i prześlą przysłowiową dychę :D może nawet dwie :hy

 

 

Misiek91 Jak mozesz to podaj wiecej danych dla wplacajacych z zagranicy swif/bic code itp dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł z założeniem firmy. Pozbierasz co lepszych chłopaków z forum, jakiś portal z recenzjami i poradami. Kto wie później Strefa Car audio może być rozpoznawalną marką. Reklamodawcy będą sami się napraszać.

 

 

A wg mnie to głupi pomysł, ponieważ znowu stanie się to dla kogoś platformą do zarabiania pieniędzy za wszelką cenę (nie mówię tu o obecnym właścicielu). Znowu będą nieporozumienia i nieprzyjemności. Po co to? Lepiej niech admin ogłosi co jakiś czas, że prosi o dobrowolne wsparcie ze strony użytkowników i wtedy kto może to pomoże. Myślę, że lepiej zostawić to forum w takiej formie jak jest obecnie niż rozbudowywać ze sponsorami i innymi "pijawkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Jedynym właścicielem oraz administratorem będę ja.

Na chwilę obecną nie mam zamiaru faszerować forum mega reklamami lub wchodzić w jakieś spółki z firmami!

 

Forum za parę godzin będzie miało zablokowaną możliwość pisania postów oraz rejestrowania nowych userów.

 

Ruszamy z przeniesieniem.

Myślę, że za 2-4 dni wszytsko już wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek91 Jak mozesz to podaj wiecej danych dla wplacajacych z zagranicy swif/bic code itp dzieki

www.swift.com jest wyszukiwarka a jak nie to strona banku. Jeśli chcesz wpłacić to znajdziesz na pewno. Hasło przewodnie to jednakowy SWIFT dla PKO BP i Inteligo...

Jestem również jak najbardziej za pomocą finansową dla K@mila ale anonimową i dobrowolną. To i tak mało w porównaniu do tego co zrobił dla forum K@mil. Dlać pieniądze raz jest dużo łatwiej niż non stop czuwać aby wszystko grało zaniedbując nieraz przez to najbliższych i poświęcając swój prywatny czas. A ty K@mil nie pitol, że dasz radę sam skoro ludzie chcą to niech dadzą na pewno się przyda pomoc finansowa. Naucz się też brać a nie tylko dawać. Nieraz to trudniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy problem!

Forum ledwo wystartowało a już:

 

Witam serdecznie,

 

Nasze mechanizmy monitorujące wykorzystanie parametrów serwera wykazują, że Państwa serwisy na serwerze audiobas.kei.pl generują ponad 5% obciążenia CPU serwera referencyjnego.

 

Dopuszczalny, bezpieczny limit, który nie powoduje zagrożenia dla działania usług współdzielonych (pakiety hostingowe) to maksymalnie 5% obciążenia CPU serwera referencyjnego.

 

W przypadku przekraczanie powyższego limitu, konieczne jest umieszczenie serwisów na platformie Luna z właściwymi parametrem zasobów. Platformy e-Biznes Luna działają w całkowicie wydzielonym środowisku. Dla każdej z

platform ustawiony jest limit obciążenia CPU dzięki czemu przeciążenie jednej platformy nie wpływa na pracę platform innych Klientów znajdujących się na tej samej maszynie. Szczegółowy opis parametrów platformy Luna:

http://www.kei.pl/?stronka=virt/luna

 

Bardzo prosimy o podjęcie kroków w celu optymalizacji posiadanych serwisów lub kontakt z Działem Handlowym (handlowy@kei.pl) w celu zmiany opcji na

wyższą.

 

Wykres obrazujący zmiany obciążenia w ciągu ostatnich dni jest dostępny w panelu WebAs Państwa serwera - po zalogowaniu się należy przejść do opcji

Konfiguracja -> Zużycie serwera i kliknąć zakładkę Obciążenie serwera w

górnej części strony, aby wyświetlić wykres.

 

pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klienta Kei.pl

 

-- Kei.pl - Niezawodny Partner w Sieci bok@kei.pl, tel. 012 2636200 Pomoc techniczna 24h - 012 2636201 Informacja handlowa: 0801 308 408 (opłata wg. taryfy okalnej)

 

 

Luna 1200 zł rok ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj... co niby generuje takie obciazenie? o.O odslony same?

 

zapytania do bazy ... niestety tego nie przeskoczysz ...

 

I mamy problem!

Forum ledwo wystartowało a już:

Luna 1200 zł rok ;/

 

dlatego K@mil sam tego nie pociągniesz, jeśli userzy nie pomogą ... bo to kupa $$$ do wydania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...