Skocz do zawartości

Zmiana właściciela forum ;-)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę to tu są dane K@mila:

 

Kamil Kubiak

50 10205558 1111 168165000175

Bank Inteligo

 

Tytuł wpłaty: forum SCA ( opcjonalne ;P pewnie się zmieni :P )

 

Spędziłem na tym forum narazie 200 godzin :P:) a ich liczba ciągle rośnie :P

Jeśli mam jakieś pytanie to zawsze znajdzie się jakaś osoba która pomoże, wytłumaczy...

Trzeba trochę odciążyć K@mila :P niech to będzie nasz wkład w rozwój tego forum :P

Myślę że znajdzie się spore grono "wspomożycieli" którzy pomogą i prześlą przysłowiową dychę :P może nawet dwie :P

 

Jeśli w jakiś sposób naruszyłem Twoją prywatność to przepraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam doświadczenie z wielu projektów i bardzo prosto jest zaimportować baze phpbb do IPB. W sieci są nawet gotowe konwertery.

 

Skrypt IPB kosztuje 149,99$ tak więc daje nam to po kursie 3,36 cenę ~504 PLN. Mało to nie jest, dużo też. Sądzę, że aktywnych, userów jest około 100-200 osób. Gdyby część wpłaciła choć po 10 PLN kupilibyśmy skrypt i moglibyśmy wziąć jakiegoś magika, który przeniósłby to wszystko.

To wystarczy, że ok 50 osób zrobi przelew, a powinno być gitara. Jak będzie trzeba, to zrobi się następną zrzutkę na informatyka.

 

Pomożecie? POMOŻEMY! :)

 

[ Dodano: 2010-06-03, 10:20 ]

Jeśli mogę to tu są dane K@mila:

 

Ja już przelałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam za ściepą też jestem. I za coroczną składką na utrzymanie serwera też bym był. Sadzę że 10-20zł co rok nikomu by wielkiego spustoszenia w portfelu nie zrobiły a było by na serwer i na sprawy organizacyjne,bo to ze Kamil wykazał sie dobrą wolą i uratował strefę to się chwali ale nie można go obciążać jeszcze utrzymaniem serweru, co innego jakby to była firma która ma jakiś zysk z tego,ale to osoba prywatna wiec sadzę że jak najbardziej składka by była potrzebna. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za błędy się płaci, tak więc odkupiłem tą domenę. Domena kosztowała mnie jak na moją kieszeń naprawdę sporo.

Znawcy w pozycjonowaniu wiedzą ile taka domena może być warta. Ale nie mówmy o tych smutnych faktach ;-)

 

widzę właśnie, że przy okazji tego, znikł też wątek sklepu na forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie będę na siłę Wam pisał, że kwotę sfinalizuję sam.

 

Dziękuję bardzo za pierwsze wpłaty.

Pieniądze na pewno się przydadzą tym bardziej, że cała ta zabawa wyniesie łącznie parę ładnych tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, samolubny jesteś :)

pamiętaj że bez nas wszystkich nie było by tego forum i każdy ma w niego wkład. także zrozum że chcemy je wesprzeć finansowo na tyle ile możemy. może i Ci głupio prosić czy coś, ale to jest nasza dobra wola i mamy nadzieję że nasz mały gest przyspieszy prace w Audice :P

 

zrzuta po symbolicznej dyszce (10 polskich złotych) ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby w tytule przelewu dopisywać nick z forum. Dodatkowo założyć temat z listą kto dał i ile. Wszystko po to by było jasno i przejrzyście.

Nie rozumiem po co od razu kupować vB lub IPB? Zerknijcie tutaj

http://www.accordklubpolska.pl

Strona śmiga bez problemu na phpBB. Były problemy jedynie z hostingiem i problem został rozwiązany. 9000 zarejestrowanych użytkowników. Aktywnych coś koło 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby w tytule przelewu dopisywać nick z forum. Dodatkowo założyć temat z listą kto dał i ile. Wszystko po to by było jasno i przejrzyście.

 

Po co? Zeby potem sobie wypominac ze "ja mam bardziej racje bo dalem na forum 100zl a ty tylko 15" ? Zadnych rang donatora, zadnych rankingow kto ile wplacil, to jest dobrowolna zrzuta dla tych kltorzy sa bezinteresowni, przeciez K@mil mowil ze on zrzuty robic nie chce, to sami ludzie z forum wyszli z ta inicjatywa.

 

Nie rozumiem po co od razu kupować vB lub IPB? Zerknijcie tutaj

http://www.accordklubpolska.pl

Strona śmiga bez problemu na phpBB.

 

Dlatego ze phpBB jest skryptem dziurawym jak ser szwajcarski i wywalenie go nie jest wbrew pozora zbyt trudne. Plus sposob w jaki skrypt zarzadza baza danych jest delikatnie mowiac "nieoptymalny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby w tytule przelewu dopisywać nick z forum. Dodatkowo założyć temat z listą kto dał i ile.

po to zebys widzial sie na liscie? bedziesz z tego dumny?

 

wpłacac nie dyskutowac :padam:

oczywiscie kto moze :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kasa pójdzie po wypłacie, na utrzymanie forum jak i od razu na piknik Strefowy :P

No i warto byłoby się zastanowić nad tą roczną opłatą ??

Chociaż, fakt faktem, że nie każdy forumowicz będzie za taką opcją.

Powiedzmy, że stałych bywalców Strefy jest jakiś tam średni procent, nie chcę teraz tu rzucać liczbami, bo nie wiem.

Ale dajmy na to, że opłata roczna na utrzymanie i forum i serwera w postaci, nie wiem strzelam, 50 zł. to jeszcze nie majątek, no nie dla wszystkich oczywiście.

Wtedy mielibyśmy święty spokój przynajmniej na jakiś czas z utrzymaniem forum :P

Ja jestem za ankietą, kto za, kto przeciw, stałej rocznej opłacie :P

A robienie sobie listy, kto dał więcej, jest bardzo bezcelowe, co chcecie sobie własne morale podnosić, tym że dałeś więcej kasy od użytkownika XYZ ... :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, badzmy realistami... Nie wiem czy w dłuzszej perspektywie czasu znajdzie sie ktos, kimkolwiek by nie był kto zechce "sponsorowac" ot tak wszystkim dzieciom neo (które defacto nie poczuwaja sie do stosownosci wpłat) dostep i baze wiedzy zawarta na forum.

 

Rozumiem i popieram spontanicznosc i chec pomocy w chwili obecnej,ale jesli rzeczywiscie wpłąty sa potrzebne to wypadałoby zrobic to tak aby miało to rece i nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ankietą, kto za, kto przeciw, stałej rocznej opłacie :)

 

 

Ok ale kto by mial placic i na jakiej zasadzie chcesz to kontrolowac i jak to sobie wyobrazasz ?? Kazdy kto sie rejestruje ma wniesc oplate za najblizszy rok bo jak nie to dostaje bana ?? Stalych uzytkownikow jest kolo 50 a nie stalych kilka tysiecy , jak od nich chcesz zdjac oplate ?? Czy tylko stali beda placic ??

 

Uwazam ze wnoszenie jakiej kolwiek "przymusowej" oplaty nie ma sensu , ci ktorzy spedzaja na tym forum kazda wolna chwile gdy poczuja potrzebe to napewno wplaca , bez dyskusji , omawiania na forum , nie dla laurow tylko z wlasnych checi i mozliwosci aby nasz maly kącik w przepastnym internecie nie przestal istniec , fjnie ze sie kazdy wychyla ze juz wplacil albo wplaci tylko po co o tym gadac ??

 

Moze K@MIL załorzył sobie konto uzytkowane tylko na poczet dzialania forum i podał je w ogolnie dostepnym miejscu jak ktos zechce wezmie wplaci i juz , tylko nie wiem co na to nasz własciciel ktory nie zabardzo chce pomocy tylko musi pamietac ze dla niektorych to naprawde cos wiecej niz forum , ja na elce mam chyba niecale 2000postow wiec tam sie tez udzielam ale nic mnie z elka nie wiarze a strefa to co innego tutaj taka mala rodzina CA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do przyszłości spokojnie.

Zbieranie takich opłat wiąże się z założeniem różnych działalności itp.

Trzeba odprowadzić podatek.

 

Na chwilę obecną tak jak mówiłem, całość sponsoruję ja.

Za wasze dobrowolne wpłaty dziękuję bardzo.

Miło mi, że doceniacie mój wkład.

 

Więc na dzień dzisiejszy proszę nie dyskutować na temat stałych wpłat czy jakiś specjalnych wykupionych pakietów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...