Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czekam na relację

 

Zestawik po walce w końcu znalazł swoje miejsce w aucie. Pierwsze wrażenie? Hmmm...pojawiły sie dźwięki, których wcześniej nie było, szczególnie woofer gra niebo lepiej niż mój poprzedni zestaw. Całość gra równiej oraz zdecydowanie mocniej. Drugi odsłuch był już po zestrojeniu i poprawie filrów we wzmacniaczu. Całość gra fajnie, dużo bardziej szczegółowo, chociaż na mój gust dosyć chłodno. Zdecydowanie brakuje mi kicka z wooferów, ale to pewnie przez to, że moje drzwi nie przetrwały próby temperatury i musiałem zerwać całość mat :) . Zapewne z wytłumieniem byłoby jeszcze lepiej.

 

W weekend spędzę troszkę więcej czasu w aucie, więc będę mógł się jeszcze bardziej osłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najtańszych magnatów to wiele zestawów jest lepsze ;)

 

A co do kicku, to na to co słuchałem tych wooferów u łukasza to zauważyłem, że wykopu nie uraczysz raczej z nich. Nie będą tak kopać jak inne, chociaż nie wiadomo jak zachowałyby się dobrze zasilone(150W RMS mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Może jakiś spot w najbliższym czasie? Jestem na kupnie zestawu na przód i chętnie bym posłuchał u kogoś jeśli ktoś ma np. morel dotech ovation 6, dls ms6a lub dego po-650 (ewentualnie hertz hsk). Jestem chętny w każdy dzień po 18.

 

Najlepszy dzień to niedziela np. na parkingu C.H Krokus (dawniej Geant) ul.Bora Komorowskiego jak będzie brzydka pogoda to parking C.H Plaza.

 

Są chętni?

Edytowane przez Popeye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...