Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'vrx'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Start
    • Regulamin Forum
    • Aktualności
    • Sprawy Dotyczące Forum
    • Przy Piwie
    • Strefa Komercyjna :)
  • Car Audio
    • Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących
    • Wasze Instalacje
    • Wszystko o Sprzęcie Car Audio
    • Informacje oraz Relacje z Imprez, Zlotów, Spotkań
    • dBdrag & ESPL
    • Projektowanie Skrzyń
  • Giełda
    • Kupię
    • Sprzedam
    • Zamienię

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


GG


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Found 2 results

  1. Witam. Na wstępie chciałbym trochę opowiedzieć co mam do tej pory i co chce zrobić później. Samochód to opel corsa D trzy drzwi (duże furtki) Radio: Alpine 9887r Imprint Głośniki przód: bardzo mierne JBL 6508C (taki wybór ponieważ bardzo tanio kupiłem nowe) Subwoofer: JBL 2 x 1500GTI Wzmacniacze: 1. JL Audio JX1000/1D 2. Alpine PMX-F640 Całość pocięta jest aktywnie 2/3way (TW WF SW) Teraz chciałbym kupic coś dobrego na przód wybór padł na firmę focal konkretnie serie K2Power. I teraz stoję przed wyborem Focal KRX2 czy KRX3 Zaznaczam ze wzmacniacz który ma to pędzić jest to Audison VRx 4.300 Jakie macie pomysły podłączenia tego? (tzn pasywnie czy aktywnie)
  2. 1. Rockford fosgate (RFZ3410) - Sub oryginalnie montowany w lancerze evo X, dwie cewki po 1.1ohm, 150RMS, 10". Stan bardzo dobry, pod dobrym piecem przepracował może godzinę (przyjechał z prawie nowym evo z za oceanu i leży teraz na półce już trzeci rok). Fajny, szybki i nisko idący subik który potrafi zadziwić ;) Cena : 200zł 2. Audison VRx-2.250 - W pełni sprawny. Opisywać chyba nie trzeba. Obudowa po odświeżeniu (usunięty lakier i alu w satynie + nowy lakier na desce). Brak jednej śrubki w terminalu głośnikowym ;) Cena : 1500zł 3. Velocity v250 - Fajny, mały piecyk z za oceanu. Stary dobry hamerykaniec na przodzie grający (w moim odczuciu) dość ciepło. Bez problemu radzi sobie z subami. Mimo deklarowanych przez producenta 2x50rms mi wyrzucił ponad 300@4 i 370@2 w mostku. Obudowa lekko od spodu podeszła rdzą ale tragedii nie ma i da się szybko usunąć. Jeden otwór na śrubę montażową zapchany (śruba się utleniła w środku). W pełni sprawny i na 99% przez nikogo nigdy nie ruszany w środku. Cena : 130zł 4. Em-Phaser EM12Neo - Fajny szybki subik na neodymach i alu membranie. 600RMS. Po operacji czyszczenia układu magnetycznego (ktoś go musiał kiedyś położyć na opiłkach metalu i zassał do środka), rozłożony wyczyszczony i złożony z powrotem w firmie audio-off na ori elementach (cały układ drgający wymontowany i zamontowany w całości). Brak naklejki na układzie magnetycznym i jakieś delikatne kropki od farby (usuwać nawet nie próbowałem). Cena : 250zł Zdjęcia dla zainteresowanych. Ewentualne K.W. po stronie kupującego.
×
×
  • Create New...