Siemanko wszystkim. Autko już prawie wygłoszone, na dniach wrzucę relacje. Przyszedł czas na wybór odpowiedniego zestawu 2 drożnego na przód mojej Audi. Co myślicie o tych zestawach? Czy jest sens dopłacać do tych Focali i brać model wyżej? Zamiast 165RSE, 165AS? Czy może wziąć coś z półki Morela np. Tempo 6 lub Rainbow DL-C6.2 ? Przedział cenowy tak do 8 stowek ;) Myślę co będzie mocniej grać, dynamiczniej o cieplejszym niższym dole. Słucham głównie hh i house:) Generalnie może ktoś ma coś z tych zestawów i może powiedzieć jak to gra