Jump to content

Search the Community

Showing results for tags '4.300'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Start
    • Regulamin Forum
    • Aktualności
    • Sprawy Dotyczące Forum
    • Przy Piwie
    • Strefa Komercyjna :)
  • Car Audio
    • Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących
    • Wasze Instalacje
    • Wszystko o Sprzęcie Car Audio
    • Informacje oraz Relacje z Imprez, Zlotów, Spotkań
    • dBdrag & ESPL
    • Projektowanie Skrzyń
  • Giełda
    • Kupię
    • Sprzedam
    • Zamienię

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


GG


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Found 2 results

  1. Witam. Na wstępie chciałbym trochę opowiedzieć co mam do tej pory i co chce zrobić później. Samochód to opel corsa D trzy drzwi (duże furtki) Radio: Alpine 9887r Imprint Głośniki przód: bardzo mierne JBL 6508C (taki wybór ponieważ bardzo tanio kupiłem nowe) Subwoofer: JBL 2 x 1500GTI Wzmacniacze: 1. JL Audio JX1000/1D 2. Alpine PMX-F640 Całość pocięta jest aktywnie 2/3way (TW WF SW) Teraz chciałbym kupic coś dobrego na przód wybór padł na firmę focal konkretnie serie K2Power. I teraz stoję przed wyborem Focal KRX2 czy KRX3 Zaznaczam ze wzmacniacz który ma to pędzić jest to Audison VRx 4.300 Jakie macie pomysły podłączenia tego? (tzn pasywnie czy aktywnie)
  2. Witam, mam do sprzedania następujące klocki: - woofery TEC SPL 6P - grały u mnie w 2óch drogach w aktywce napędzane najpierw RS4 a potem juniorem. Dane i wykresy łatwo znaleźć w sieci. W komplecie pudło. Woofery były kupione od jednego z użytkowników tego forum. - uDimension Jr 4.300 - znana i lubiana 4ro kanałówka. Jestem jego pierwszym właścicielem. W komplecie pudło, dowód zakupu. Wzmacniacz nie naprawiany, jeszcze jest na obudowie org plomba z ESSY. - Phase Evo RS4 - mocne 4ry kanały. Wzmacniacz miał naprawiane wejście RCA. Śrubki przyłączeniowe nie są oryginalne. Na jednym boku jest przygięty radiator. Brak pudła. Ceny: - TEC SPL 6P - 200PLN - Junior - 400PLN - RS4 - 400PLN (tutaj pole do negocjacji jest większe ze względu na informacje podane wyżej) Fotki poniżej. Dla zainteresowanych podeślę więcej i bardziej szczegółowe. Kontakt priv. Pozdrawiam Tomek
×
×
  • Create New...