Jump to content

Syncronification4

Użytkownik
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jura
 • Zainteresowania
  Sztuka dla sztuki

Recent Profile Visitors

82 profile views

Syncronification4's Achievements

 1. Dziękuję za odpowiedź! Jednak preferuję sprzęt programowalny przez pc
 2. Syncronification4

  DSP

  Cześć! Poszukuję DSP lub wzmacniacza z dsp w rozsądnej kwocie , gdyż stawiam system 3way + sub. Oczywiście szum każe mi się najbardziej interesować produktami spod znaku Helix, nie mniej jednak rozważę każdą propozycję na pm. Serdecznie pozdrawiam!
 3. Cześć wszystkim! Jestem tu nowy, swoją historię opisałem w odpowiednim dziale. Chciałem zapytać czy nie robicie jakiegoś spota w niedalekiej przyszłości? Z chęcią bym Was poznał na żywo, bo z forum to czuję jakbym znał od wieków Buduję swoje pierwsze CA i miło by było nausznie sprawdzić z czym to się je! Jestem z Częstochowy btw. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
 4. Cześć, jestem Karol. Zawsze kręcił mnie soczysty, głęboki, czysty, sprężysty dźwięk Świadomy lub mniej wybór muzyki rozpocząłem od słuchania Black/death/heavy metalu, łagodnie przechodząc do klasycznego rocka, 50s, 60s, 70s, 80s, polskiej muzyki rozrywkowej. Obecnie nie słucham chyba tylko muzyki radiowej jednokopytnej, disco polo i ortodoksyjnego jazzu(to akurat może się zmienić). Obecnie zafascynowany jestem instrumentami etnicznymi i muzyką trance. Połączenie to dostarcza mi mistycznych doznań. W temacie "home" audio korzystam z monitorów studyjnych, słuchawek otwartych, zamkniętych oraz dousznych. Jednak najwięcej radości sprawia mi słuchanie muzyki w aucie, mimo, że nie jest to najodpowiedniejsze środowisko. Teraz korzystając z okazji, iż nagłośnienie w moim samochodzie-projekcie T4 jest bagiennej jakości zainteresowałem się tematem CA. W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim pasjonatom, profesjonalistom i amatorom instalacji car audio udzielających się na tym forum! Fantastyczne informacje, które dosłownie prowadzą mnie za nos. W projekcie tym zacząłem oczywiście od wygłuszenia. Wykonuje czynności krok po kroku np. najpierw zewnętrzne poszycie drzwi, a później robię "odsłuchy" jak dana zmiana wpłynęła na wrażenia słuchowe. Finalnie wytłumiona matami butylowymi 2mm jest cała podłoga szoferki, drzwi wewnątrz i zewnątrz zaślepione otwory technologiczne, plastiki tapicerki, kieszenie boczne. Niebawem dokładam piankę na ww elementy, bardzo jestem ciekaw zmiany. Dla zabawy napiszę jakie są klocki, z którymi zakupiłem owego delikwenta: Tweetery org nokia, W kieszeniach Hertz dcx 130.3 Tył przemilczę --- Jednostka sterująca obecnie Sony cdx-gt28 Generalnie dramat! Serio, chciało mi się płakać, jak pierwszy raz posłuchałem co tam się dzieje. Otóż zmiana jaka nastąpiła po wykonanej pracy jest niesamowita. Pojawiła się scena i średnie tony jako takie w odbiorze, obraz dźwiękowy umiejscowiony jest przed słuchaczem, niskich rejestrów nie uświadczyłem bez podkręcania ich w eq. Tydzień temu pierwszy raz poczułem przyjemność ze słuchania Dire Straits - Money for nothing. Bezcenne uczucie. Teraz przyszła pora na: Uporanie się z mocowaniem głośników średnio-nisko tonowych w kieszeniach bocznych. Wiele cennych informacji dostarczył mi użytkownik Powalla, za co dziękuję. Jednak nadal projektuję sposób ich zamocowania, gdyż fabryczne 13cm, to prawdopodobnie nie jest droga, którą chciałbym iść. Zakupy zacząłem od wzmacniacza: Rodek r680i, subwoofer w skrzyni 33l br Rainbow SL-s12 oraz jednostki sterującej Eclipse 8445. Podchodzę do tego na spokojnie, od czegoś trzeba zacząć. Na wszystko jeszcze czekam. Najbardziej jestem ciekaw jak na obecny "setup"
×
×
 • Create New...