Skocz do zawartości

Klub


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co myslicie o jakims sponsorkingu ze strony duzych firm mozna byloby sie pokusic o jakas umowe z firma ktoa bysmy promowali http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif oni naprzyklad udostepniliby nam sprzet pomiarowy do cisnienia akustycznego :D mysle ze wtedy club mialby szanse szybkiego rozwoju :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

K@mil, Dla klubu najlepiej jakbysmy mieli oddzielna domene typu

 

(www.bass-team.pl) itp http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif tak mamy w team 306. Mamy forum na tuningowisku i stronke team-u z wlasnymi pugami mysle ze takie cos byloby dobrym rozwiazaniem i na stronce dac model samochodu i naprzyklad wstawiac w poszczegolne miejsca wstawiac fotografie glosnikow jakie posiadamy :D i opinnie uzytkownikow itd ale to dopiero jak mileibysmy wlasna stronke :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiście na TAK z wszelkimi tego konsekwencjami

 

Skoro Axel ma zamiar sponsorować to składeczka myślę koło 30 zł starczy

 

Do tego naklejki i inna promocja klubu.

 

No i można pomyśleć nad rejestracją jak już wspomnieliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jak szukacie roboty to najpierw na forum dać ludziom(wybranym/aktywnym) kolorek z podpisem że to klubowicz SCA.

Podziała to z kilka miechów, wyklarują się ludzie aktywni i chętni wtedy można zakładać jakieś stowarzyszenie(z wpisem w urzędzie jakim) a nie na rympał.

Jedni zostaną inni wylecą i wtedy, tak jak na forum żeśmy robili(aktywni dostawali kolor) jak się opierdalał to wypadał z klubu, nawet ukryte forum było dla wybrańców.

To forum warezowe :D było, pijawy nie miały dostępu do VA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak Wam nic nie da to spamowanie nas bo nikt takiego dostępu nie otrzyma.

Póki co nie spodziewam się by ten temat z klubem ruszył. Jest jeden prosty powód. Liczba osób które systematycznie zagląda na forum i się udziela jest znikoma. Większość z pośród ponad 1600 użytkowników zagląda tu gdy ma jakąś sprawę bądź też interes. Mowa tu o osobach które w CA widzą hobby a nie tylko chęć poprawy dźwięku zdobycia odpowiedzi i 'nara' po czym ich nie widać już nigdy.

Może na wiosnę coś się pomyśli nad tym ale na pewno nie teraz bo nawet chcąc jakieś spotkanie zrobić to aura temu nie sprzyja.

 

A małym gwoździem do trumny klubu według mnie jest zainteresowanie taką akcją. Wystarczy że Ci co są dłużej na forum przypomną sobie zaproszenie na majówkę 306 i zlocik na kujawach gdzie było raptem tyle osób że da się ich wyliczyć na palcach u jednej ręki a deklaracji jak zawsze było multum.

Mam nadzieje że teraz będzie już tylko lepiej bo takie spotkania to coś bardzo fajnego.

 

A ptaszki pomimo zimy ćwierkają o tym i o owym co jest zwiastunem nadchodzących lepszych czasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600 użytkowników

 

Tak z czego nie możemy zebrać 30 zeby zrobić koszulkę z własnym nickiem :)

 

 

majówkę 306 i zlocik na kujawach gdzie było raptem tyle osób że da się ich wyliczyć na palcach u jednej ręki a deklaracji jak zawsze było multum.

 

Zobaczymy jak to będzie wyglądało jak wypali Nam ten większy zlot z konkursami nagrodami itp.. Mam nadzieję, że coś wyjdzie z tego...

 

@greg-si to mówisz że mam już zacząć wysyłać pm po kolorowych(modzi/admin-i) z prośbą o dostęp

 

Hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si napisał/a:

1600 użytkowników

 

 

Tak z czego nie możemy zebrać 30 zeby zrobić koszulkę z własnym nickiem

Co do klubu jak najbardziej ale ta podkoszulka nie podoba mi się więc nie możesz wzorować się tylko na chętnych na podkoszulki bo to zupełnie co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego jeszcze nie czas?? przecież użytkowników cały czas chyba przybywa i przecież nie od razu musi być 100 klubowiczów? z czasem na pewno przybędzie chętnych wstąpienia do klubu tym bardziej jak będzie jakiś dział gdzie zwykły użytkownik nie będzie miał dostępu :D to choćby z ciekawości ludzie będą chcieli wstąpić do klubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

many, jeśli będzie klub to na pewno nie na zasadzie

-rejestrujesz się

-napiszesz trochę postów (nawet jak masz kupę wiedzy)

-mówisz 'ja chcę do klubu'

-wszyscy Cię witają z otwartymi rękoma

Na bank tak nie będzie. Jak będzie coś w swego rodzaju nazwane klubem to użytkownik nie będzie miał wpływu na to że chce do niego przystąpić. Najpierw 'ktoś' zadecyduje że może być później zostanie to obgadane 'z kimś' i zostanie wysłane zapytanie do użytkownika czy chciałby należeć do klubu czy też nie.

Na pewno nie będzie tak jak na niektórych forach że wpada nowy user wpłaca komuś kasę do przyłączenia się do klubu i gitarka.

To mają być ludzie z pasją do audio. Nie koniecznie dużą wiedzą ale aktywni którzy angażują się w funkcjonowanie forum.

Tak to po krótce sobie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, i nie będziemy zakładali żadnego klubu.

Po prostu wyróżnimy na forum osoby udzielające się.

I nie będzie tak, że o ten dostał a ja też chce.

Po prostu będzie to uzasadnione naszymi (ekipy zarządzającej forum) obserwacjami.

 

[ Dodano: 2008-12-02, 17:12 ]

a ja myślałem że forum tworzą użytkownicy a nie konkretne persony

 

A kto coś takiego napisał??? Jeżeli każdy użytkownik by sobie rządził to byłby na tym forum jeden wielki syf!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik, wybacz ale ktoś musi coś ustalać :D

Zobaczymy jak to będzie.

Na ta chwilę zajmuje się koszulkami i naklejkami oraz stroną i nowym sklepem firmy Axel 2 :padam:

 

Do tego uczelnia, prawko, dziewczyna, i inne obowiązki :hyhy:

Normalnie nie rozdwoję się :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem po co w ogóle taka burzliwa dyskusja? przecież nie chodzi o to żeby mieć "kolor" i miano klubowicza tylko o to żeby wymieniać się informacjami, poglądami i pomagać innym i ogólnie spędzać miło czas przed kompem :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...