Skocz do zawartości

Problem w wyborze 2CH?? jaki??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie

Ze moj poprzedni monoblock Magnat 1001 zaniemogl to przygotowywuje sie

pomalu finansowo i zamierzam zakupic nowy monoblock w cenie do 700-800zł

Teraz pyt. Ktory monoblock polecacie i dlaczego

 

Mam na oku SLA-1500 lub JBL 1201.1 Ceny sa podobne wiec sie zastawnaiwam... wiecej mocy czy lepsza jakosc??

Monoblock ma napedzac suba Lanzar HRWDC12 jednostka sterujaca Pioneer Deh6900IB

 

SLA-1500

http://ampguts.realmofexcursion.com/SinusLive_SL_A-1500/

 

JBL GTO1201.1

http://ampguts.realmofexcursion.com/JBL_GTO1201.1/

 

HRWDC12

 

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/Pr...ProductID=13739

 

PIONEER DEH-6900IB

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/6...00IB/index.html

 

 

 

Czekam na wasze opinie na temat tych wzmakow i sugestje ktorego wybrac,ktory wy byscie wybrali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, rozumiem;d;d widzialem...tylko problem w tym ze niemam jeszcze pieniedzy...

a po 2 ...chce nowy wzmacniacz... poprzdni kupilem rownierz na allegro jako nietykany i wogole a tu kiszka... i teraz wzmacniacz jest trupem;/ wiec wiesz o co chodzi chce nowy wzmak na gwarancji jezeli mozesz wypowiedz sie co do tych dwoch... jak bys mial juz brac to krorego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas306team, z tych dwóch to tylko i wyłacznie jbl 1200, sla to jest mega produkcja zniekształceń.Ze swojej strony moge zaproponowac bm psxd2 ma taki wzmacniacz na sprzedaż kolega niko123 w cenie 950zł mysle ze jeszcze do stargowania,mocy najwiecej z całej stawki i w razie zmiany suba masz wzmaka stabilnego przy 1ohm lezał w szfie przez 2 miechy i raczej ten uzytkownik gówna nikomu by niesprzedawał.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co chloapki?? Zaryzykowac i zbierac na uzywany wzmak do 800zl??

JAkos przejechalem sie na tym magnacie i boje sie kupic kolejna uzywke;/

Zreszta 800 to juz jest gorna granica...

Jakos chcialem tego SLA ... teraz pytanie.. czy ja bede slyszal te zaklucenia na Subie??

Bo chyba az takiego sluchu Malomaniaka niemam....

Poki co dzieki za odpowiedzi;d;d ale mile widziane jeszdcze opinie uzytkownikow tych wzmakow bad zjakies alternatywne wyjscia...:rotfl:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj :rotfl:

 

Jakos chcialem tego SLA ... teraz pytanie.. czy ja bede slyszal te zaklucenia na Subie??

Bo chyba az takiego sluchu Malomaniaka niemam....

 

Uwierz mi nie trzeba miec super sluchu zeby usluszes roznica.Na swoim przykladzie powiem ze porownalem bxi2006 i vrx1.500 to doznalem szoku przepasc ogromna,oczywiscie na korzysc vrx.Punktowosc,kontrola...brzmienie cudowne bxi moze sie schowac.Mysle ze bardzo podobnie bylo by w starciu tych co podales z lrx.A o jakosci dziwieku sla to juz sie nawet nie wypowiadam bo to N/C.Przy tej mocy jaka szukasz nie bawil bym sie w klase D a szczegolnie budrzetowa klase D,te wzmcniacze graja strasznie monotonnie brak im wigoru,osobiscie szukal bym tylko uzywanego dobrego AB-eka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ale pieniedzy niemam i zaufania do uzywanego sprzetu;;/....a Arczi namaiwa mnie an import z USA jakis crunch albo inny klocek co o tym myslicie??

Z jednej stronny dobrze bo jakiegos klocka dobrego dostane za 800 ale kurcze jak z gwarancja;/ ciezko to widze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do 800 bym sie raczej zmiescil z tym crunchem,...ale nieusmeicha mi sie targac z USA sprzetu;/ a niedajboze cos sie stanie...;/

Kurcze.. cos czuje ze zakupie JBL"a......

Bo z nowek tylko ten sie nadaje?? ajakies inne wyjscia?? nieiwem car power,Hifonics?? niewiem cos innego oprocz SLA lub JBL ale nowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to że kupisz JBL`a 'nowego' z aukcji wcale nie oznacza że jest nowy

są ludzie którzy tak dbają o sprzęt że po kilku latach może wyglądać jak nowy. Czy te JBL'e są prosto ze sklepu i są faktycznie nowe? Sporo się tego na allegro zrobiło bo w UK są tanie i ludzie je przywożą do polski.

Ja myślę tak jak ige, kupić porządną używkę i już.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to cos sie wydaje ze te JBL napewno nie maja gwarancji polskiego dystrybutora,w takim razie to tak jak bys mial uzywke.To ze ci padla uzywka magnata to raczej bym powiedzial taka ciemna strona klasy d.Slyszalem juz o wielu przypadkach padajacych samych z siebie wzmacniaczy,w tym rowniez hifonics.Wogole cyfrowek najlepiej nie wylaczac bez obciazenia na wyjsciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te cyfrowe wzmacniacze. szczerze boje sie tego kupowac z obawy o nagla awarie. szczerze nie mialem jeszcze na stole zadnej cyfrowki i nie mam pojecia o ich serwisie. dlatego skłaniałbym sie ku kl AB... Naprawa i mody nie stanowia wtedy problemow :rotfl: .

 

[ Dodano: 2008-02-22, 14:04 ]

Aha wiem tez ze gp1600 to tez kl D, zeby nie bylo ze nie wiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP 1600 to klasa AB....

 

Dobre cyfrowki raczej same z siebie nie padaja,ale jak juz to samemum ciezko zrobic,problem jest z dostepem do czesci no i wiekszosc jak nie wszystkie sa robione w technice smd.Pozatym do robienia czego kolwiek w klasie D trzeba miec niezle zaplecze techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...