Skocz do zawartości

dBl - 2010


Hades
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, właśnie przeglądam regulamin zawodów na 2010 rok, i jest taka kategoria jak mini, (do 750w rms wszystkich wzmaków) ale głośnik suba 25cm. Jaki wzmak i jaki głośnik możecie polecić, z którym było by można brać udział w takich zawodach ?

 

[ Komentarz dodany przez: balcer: 2010-02-18, 14:45 ]

Przenoszę do odpowiedniejszego działu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hades, tutaj nie ma wróżek na forum i nikt Ci nie napisze ani nic nie doradzi do póki się nie sprecyzujesz i nie podasz kwoty jaką masz do przeznaczenia na ten cel i choć by na to czy polecany sprzęt ma być nowy czy używany itd.

Jakie masz auto,głównie chodzi o miejsce w bagażniku.

Postaw się chociaż raz w sytuacji doradzającego jak ma Ci odpowiedzieć na twoje pytanie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowy aku ? gdzie go zamontować ? i jak ? łączy sie akumulatory ?
Powaznie pytasz czy sie zgrywasz?

 

Zgrywam ;p niestety zakup dobrego aku pod car audio to nie mały wydatek... a możecie polecic jakis aku w przystępnej cenie ? Czy może kupić 1 a porządny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chętnie kolego bym ci pomógł ale sam mam zamiar startować w mini w 2010 i nie chcę za bardzo zdradzać swojego sprzętu bo jesteś potencjalnym rywalem :rotfl: ale powiem tak.Moim zdaniem 1200zł to trochę mało na dobry sprzęt choć nie mówię ze nie mozna nic fajnego kupić.Ale musisz wziąć pod uwagę to że głośnik,kable,skrzynia i aku to nie wszystko.Musisz jeszcze dobrze zgrać skrzynie z budą.Jeszcze niewiem dokładnie ale chyba w mini nie mozna mieć 2 aku tylko jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam co do aku poczytać

punkt 9

".Podczas pomiaru, silnik samochodu musi być wyłączony i nie może być uruchamiany aż do jego zakończenia.

Zabronione jest również używanie szeregowo połączonych akumulatorów oraz zewnętrznych układów ładujących.

Maksymalne napięcie zasilające system audio nie może przekraczać 14,4V (w kategorii Outlaw maks. do 18,0V).

Dodatkowe akumulatory i kondensatory buforowe są dozwolone w kazdej kategorii i w każdej ilości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam co do aku poczytać

punkt 9

".Podczas pomiaru, silnik samochodu musi być wyłączony i nie może być uruchamiany aż do jego zakończenia.

Zabronione jest również używanie szeregowo połączonych akumulatorów oraz zewnętrznych układów ładujących.

Maksymalne napięcie zasilające system audio nie może przekraczać 14,4V (w kategorii Outlaw maks. do 18,0V).

Dodatkowe akumulatory i kondensatory buforowe są dozwolone w kazdej kategorii i w każdej ilości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to zrozumiałem tylko nie zdążyłem odpisać... byłem dziś w moim ulubionym miejscu w mieście, czyli Armar w Dąbrowie Górniczej i przedyskutowaliśmy dość dobrze ten temat :rotfl: Jeżeli finanse dopiszą, to do zobaczenia na zawodach :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wpieprze sie w temat troszkę. Mam w aucie Sinuslive sla 1500

który zasila re audio se 12 d4. Akuś i alternator fabryczny a samochód to golf v hatchback.

Myślicie że z takim sprzętem mam po co wpadać na zawody? Wiem że to głupawe pytanie ale tak w ogromnym przybliżeniu jakie wartości Db mogę osiągnąć na tym sprzęcie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zaproszenie na pewno skorzystam :kwasny: ale jutro niestety nie moge. W przyszłości jednak chętnie skorzystam rad doświadczonych kolegów poza tym jeszcze musze do tego sinusa pociągnąć 50mm2 i kleme wymienić.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...