Skocz do zawartości

Subek do 1500zł +Zasilanie A6


kris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam czegoś bo mój JBL zmienił właściciela . Nie chciałbym czegosc gorszego kupić.... Najbardziej do mnie przemawia RE Audio SX-10 D2 :D

Wymagania minimum 600RMS

10 albo 12 nie gra roli .

Samochód Seicento (chwilowo) później coś klasy Golf iV

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś bardziej egzotycznego? Słuchałem 10" earthquake subzero 750 rms w niedużym bassreflexie pod Stegiem K201 i trudno było wyjść z auta :D Bardzo szybki, wytrzymały głośnik z charakterystycznym amerykańskim wykopem :D

Popatrz na alle. czasem sie trafia nówka i można za ok 1.2 kpln kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś bardziej egzotycznego? Słuchałem 10" earthquake subzero 750 rms w niedużym bassreflexie pod Stegiem K201 i trudno było wyjść z auta :D Bardzo szybki, wytrzymały głośnik z charakterystycznym amerykańskim wykopem :D

Popatrz na alle. czasem sie trafia nówka i można za ok 1.2 kpln kupić

 

Tak wiem kolega też mi polecał takiego, ale sęk w tym że przyszłościowo może będą 2 subki a dokupienie Subzero będzie bardzo ciężkie. za 1,2 to i Spokojnie RE wyrwę nówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poszukasz to kupisz taniej :hyhy: Mozna w niego pakować 1kw i nic mu sie nie stanie. Nawet tutaj ktoś miał 2 subzero po 950 uzywki na sprzedaż. Swoją drogą, po co Ci 2 głosniki o mocy > 1.2 kw w aucie pokroju G5 czy scento? Tam 700 rms to już duużo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poszukasz to kupisz taniej :hyhy: Mozna w niego pakować 1kw i nic mu sie nie stanie. Nawet tutaj ktoś miał 2 subzero po 950 uzywki na sprzedaż. Swoją drogą, po co Ci 2 głosniki o mocy > 1.2 kw w aucie pokroju G5 czy scento? Tam 700 rms to już duużo :D

 

No tak można taniej wyrwać masz racje . hehe nie wpakuje 2subków do jednej A6 dokupie następna A6 :D Narazie w seju będzie grac jeden głośnik ale niedługo zmieniam auto. wiec może 2szt będa (przyszłościowo) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest RFR3110 na aukcji... Z ate kase nie widze lepszej opcji dla 10' ( a minimalna pewnie do odgadania) chyba ze hcca 10 :zdziwko:

Ale jesli ma cisnac pod A6 to szkoda kasy.... Nie tylko moim zdaniem a6 nie nadaje sie do cisnien... Ale wezmiesz rf'a to zmienisz A6 i bedzie git :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest RFR3110 na aukcji... Z ate kase nie widze lepszej opcji dla 10' ( a minimalna pewnie do odgadania) chyba ze hcca 10 :hyhy:

Ale jesli ma cisnac pod A6 to szkoda kasy.... Nie tylko moim zdaniem a6 nie nadaje sie do cisnien... Ale wezmiesz rf'a to zmienisz A6 i bedzie git :hyhy:

 

Nie widze tego RF na allegro .

A6 na zawodach nie zwojuje.

Ma być do słuchania na codzien bez szaleństw .

RE nowka poniżej 1tys .

Oriona jest aukcja ale 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...