Skocz do zawartości

Regulaminy zawodów EASCA 2010.


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie dotyczące mocy w dBl:

kupiłem nowy wzmacniacz i przy 13,8 mieści sie w klasie Maxi,

ale maksymalna moc w instrukcji podana jest przy 16v - czy będzie ona brana pod uwage skoro i tak gramy na 12 voltach, w regulaminie nie ma nic na ten temat - pisze twardo maxymalna moc wzmaczniczy RMS, to nie moja wina że producent daje taką instrukcje, o ile sie nie myle do Oriona 2500d jest podobnie w instrukcji. W sumie ta moc i tak nie będzie w żaden sposób użyta, bo nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo: maxximusa? hę? zabiles maxximusa?

 

 

Trusiu Sylwek uwalił maximusa a tak na marginesie to samson tez na ch... sie nadaje duzo krzyku a sprzęt jakos nie służy chopakpom z polsze demo car tez uwalił wzmaka super firmy syfoniks wiec uwazam ze to kibel a nie wzmaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytank co do dbl (ale to tak informacyjnie bo mi to po nic)

jezeli piecyk w instrukcji ma napisana moc w 1 ohm, a na codzien moze grac normalnie w 0,5 ohma - jaka moc bierzemy pod uwage?

Taka, która podana jest w instrukcji. Jeśli jest podana dla 0.5Ω to taka będzie brana pod uwagę. Najwyższa moc RMS przy napięciu nie przekraczającym 14.4V, impedancja nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dBL - najnowsza korekta w regulaminie dBL z dn. 25.02.2010r.

 

W kategorii dBL EXTREME dodano:

"Obudowy subwooferów mogą sięgać do sufitu, ale muszą się znajdować w tylnej części pojazdu za przednimi fotelami."

 

Zmieniono p.14

"Przednie fotele muszą być trwale i solidnie zamontowane. Oparcia mogą być pochylone, ale nie mogą być usunięte. Obudowy subwooferów muszą znajdować się w tylnej części pojazdu, przynajmniej za przednimi fotelami, oraz muszą być poniżej dolnej krawędzi bocznych okien w miejscu swojego położenia (oprócz kategorii Extreme i Outlaw)."

 

Wiecej tutaj: http://easca.pl/forum/viewtopic.php?f=5&am...mp;p=4202#p4202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ostatnia ważniejsza korekta i w zasadzie na 99% są to już oficjalne wersje wszystkich regulaminów.

Nie ma już w planie więcej znaczących zmian.

Na stronie był błąd, który jest już poprawiony. Chodzi o europejskie szkolenie (19-21 marca).

Być może jeszcze tam coś komuś wpadnie do głowy i będzie jakiś drobny retusz, albo stylistyczna poprawka. Z tego powodu nie dajemy jeszcze polskiego regulaminu do drukarni.

Po polskim szkoleniu dla zawodników i sędziów (kwiecień) będzie dostępna wydrukowana i oprawiona wersja papierowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...