Skocz do zawartości

Montaz car audio-poznan


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie dlatego zobrazowałem to co miałem na myśli... drzwi w pugu 206 bez generalnego przerabiania nie ma jak zamocować dystansu na dole tak jak to kolega klinek21 chce zrobić i jak na fotach jest bo przeszkadza mocowanie podnośnika szyb jak i sam podnośnik... dlatego też uważam, że w Twoim przypadku głośnik w ory miejscu ale z dorobionym panelem mdf tak jak na 1 fotce zagra lepiej niż w ładnym panelu przyczepionym do tapicerki...

 

Skasują cię min 400zł ale pewnie 500-600 i masz być happy bo ład nie wygląda..nie nie oto chodzi...Twoje pieniądze Twoje auto rób jak uważasz..pozdr

 

[ Dodano: 2010-01-19, 15:46 ]

Z tego co mi sie wydaje najlepiej zalozyc dystans przykrecic go do blachy a ten pozniej do panela drzwiowego (jak sie myle to prosze mnie poprawic).

edit: przydaloby sie troche wiecej kultury (mniej slow wulgarnych)

 

Kolego dokładnie tak powinno być tylko wystarczy, że zobaczysz jak drzwi w pugu wyglądają i zobaczysz, że bez cięcia i przeróbek podnośnika i mocowania jego się nie obejdzie bo nie ma jak przytwierdzić najpierw tego dystansu do blachy by potem móc panel do tego przytwierdzić . Poniżej foto drzwi z zaznaczonym miejscem gdzie pewnie kolego klimek chcesz mieć swój panel.... na 90% w zakładzie CA dorobią Ci panel i na kilkanaście wkrętów mocno przytwierdzą do tapicerki...no chyba, że się mylę...

http://yfrog.com/05drzwi206j

http://img5.imageshack.us/img5/2654/drzwi206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka najpierw do blachy mocujesz dystans dopiero potem robi się panel by ładnie z tapicerką się komponował i dopiero jak montujesz tą tapicerke z panelem to go spajasz razem z tym wcześniej przygotowanym dystansem przykręconym do blachy...wówczas będziesz miał na sztywno to zamocowane i będzie miał pewność, że tapicerka nie potrzebnie gra.... ale tak jak widziałeś zdjęcie drzwi po ściągnięciu tapicerki widzisz, że jako tako nie da rady zamontować dystansu z mdfu czy alu bo jest tam skonstruowane mocowanie i sam podnośnik szyb....dlatego rób jak na 1 fotce dystans z mdfu w miejscu ory zamiast tego plastiku... tylko potem ładnie zabezpiecz wokół głośnika jakąś gąbeczką by nie grał pod tapicerką, albo wyciągnij poza boczek głośnik i będzie gitara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio tez chcialem wymienic ale narazie zostawiam to co jest, pozniej bede dobieral radyjko mam clariona 588,wzmacniacz udimension rm V41 i Wofer Helix p10 i dego po 650- z tego co wiem do dobra trojca ktora sie dogada ze soba-a z radiem pozniej bede kombinowal.KUpno i montaz tak za dobry miesic jescze mam czase ale musze juz wszystko wiedzic hi hi :P

P1 w BR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...