Skocz do zawartości

Strojenie obudowy br


bambino_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam 2 głosniki EARTHQUAKE sub zero 10''-750rms i wzmacniacz ROCKFORD FOSTAGE T3002-300rms .Od nowego sezonu chciałem startować w EASCA mini do 600rms na 1 głosniku.Oczywiscie granica 600rms dotyczy wzmacniacza nie głosnika :hyhy: .Nie umie nigdzie znaleść jaka skrzyni BR wykonać pod ten głosnik tzn jaki litraz.Buda bedzie dopiero mierzona jaki ma rezonans-moje auto to polo clasic ale z tego co już sie dowiedziałem strojenie budy jest na 49-51hz w tym aucie.Port jaki chciałem to nie szczelinowy tylko okrągły z tego wzgledu ze chciałem zmieniać strojenia,na zawody inne do codziennego słuchania takze inne.Co byscie proponowali??Jaki duży i długi okrągły port na strojenie 50hz a jaki na 38hz??Jaką duzą obudowę proponowali byscie zrobić??dzięki za pomoc :hyhy:

Chyba odpowiedniejszy dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wielkie dzięki za dane :hyhy: Spróbuję z tym bassboxem ale chciałbym program jakis naprawdę dobry bo przy WINisd cos mi sie nie zgadzało ze strojeniem jak robiłem skrzynie pod oriona hcca 15,2 i chyba strojenie wtedy nie miałem na 50 hz tylko na 45 a w na zawodach niestety jest to bardzo ważne bo 2hz w tą czy w tą robią różnicę :hyhy: może ktoś robił juz skrzynię pod ten głosnik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytsko fajnie ale chyba klasy mini juz nie bedzie

Nieżartój :hyhy: do 1200RMS trzeba mieć już dobre zasilanie takze jak nie bedzie klasy mini to ja chyba nie bedę startował wogóle startował,bo sprzet już mam :hyhy: Szkoda że wczesniej nikt nic nie mówi tylko teraz a na stronie EASCA tez cisza

 

[ Dodano: 2009-12-29, 19:55 ]

wszytsko fajnie ale chyba klasy mini juz nie bedzie

A jednak będzie takze wszystko w pożądku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...