Skocz do zawartości

system przedni i pioneer GM-X702


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie czy ten wzmacniacz pozwoli na zasilenie wyżej wymienionych systemów? bo bardzo mi się podoba wizualnie ten wzmacniacz. ma mieć 2x120RMS więc zupełnie wystarczająco pod te systemy jeżeli faktycznie tyle ma. poproszę o porady. steruje wszystko starym pionkiem deh8100 dlatego też piec pionka tym bardziej by mi pasował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item838461526_pionee...l_600_watt.html

Pioneer GM-X922

To jest dobry wzmacniacz ze starej serii Pioneera, dla mnie to ładniej gra niż Alpine 3545 zaznaczam, że mi osobiście lepiej leży dźwięk tego Pioneera niż Alpine a nie którym w ogóle nie podchodzi ten Pioneer :)

 

http://amp-performance.de/363-Pioneer-GM-X922.html

Pioneer-GM-X922

 

Zobacz sobie jakie w nim jest zasilanie, idzie miedziana blacha o grubości 1mm i szerokości 1cm a nie nadrukowane na płytce jak prawie w każdym nowej produkcji wzmacniaczu. No i w dodatku to tylko A Klass :) ..

 

warn nie podpisany link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i w dodatku to tylko A Klass :P ..

 

warn nie podpisany link

nie do konca klasa A :P (jakos chyba nie bardzo przy 150waciszach rms-u na kanal ale moze a+g- to szybciej) no ale blisko jesli chodzi o dzwiek to faktycznie nie kazdemu pasuje(trzeba umiec do niego podejsc) ale napewno doskonale nadaje sie na zasilenie sredniaka ew. mid-woofera ale nie mocniejszego niz jakies 120 W w rms za to juz w mostku potrafi niezle kontrolowac niejeden woofer jak i subwofer oczywiscie bardziej do sq a nie db jesli chodzi o 700-setke nie wypowiem sie bo nigdy na nia nie trfilem w aucie

pozdrawiam :P

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...