Skocz do zawartości

Audi 80 b4 tyl lub przod


Fredi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstepie odrazu powiem ze w dziedzinie car audio jestem zielony, nie znam sie wogle na sprzecie i kupilbym byle jakie glosniki ale wole sie Was zapytac o rade. A wiec chcialbym zakupic glosniki do Audi 80 b4 pod samo radio Pioneer DEH-2100UB. Kwota jaka dysponuje jest nie wielka max 400 zl, ale za to nei chce glosnikow na cale auto tylko np. przod lub tyl. Nie chodzi mi o jakas super mega moc i bass jak w jackhammerze, chce aby to poprostu jakos gralo bo te seryjne glosniki pierdza jak wezme troche glosniej :D. Przednie glosniki sa w desce i srednia to chyba 12 a tylnie w drzwiach 13. Czekam na jakies rady i z gory dziekuje :D. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek
Przednie glosniki sa w desce i srednia to chyba 12 a tylnie w drzwiach 13.

Koledze chyba chodzi o to ze z radia kanaly przednie ma podpiete w podszybie a tylne w drzwiach (przednich).

A jak z wygluszeniem?? to tez chcesz ujac w tej kwocie?

 

Na razie bez wygluszenia chce poprostu aby gralo jako tako bo te seryjne dojechane sa.

 

Kumpel polecal mi to:

http://allegro.pl/item850124878_helix_db_5...ier_gratis.html

 

Co sadzicie ?

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-12-14, 12:44 ]

podpisz linki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel polecal mi to:

http://allegro.pl/item850...ier_gratis.html

 

Co sadzicie ?

Nie slyszalem wersji 13cm ale 16 jak pod samym radiem graja dosc ciekawie. Te 13 napewno cie nie powala dzwiekiem i iloscia bassu ale napewno zagraja lepiej niz seria, wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi, Z tego co pamiętam pisałem już o audi 80.i budowie drzwi

 

Poczytaj forum trochę i faq nazara to rozjaśni Ci podstawowe kwestie.

 

Jeśli trochę włożysz wysiłku w zrobienie paneli w drzwi i posadzenie na nich 16-stek. Jak Radek piszę daj proa simplex i powinieneś być zadowolony :D ciągle te helixy i helixy :D

 

Jak dasz znowu coś w podszybie to efekt będzie bardzo mizerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle te helixy i helixy :D

 

bo moim zdaniem w tej cenie lepszego nowego zestawu nie MA :) Nie zebym chcial Cie obrazic albo cos w tym stylu ublizyc innym glosnikom, naprawde helix jak za ta cene wypuscil dobry towar :D tweeter nie kuje uszu , no ale troche wiecej kicku by sie sprzydalo :D jakosc/cena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moim zdaniem w tej cenie lepszego nowego zestawu nie MA :) Nie zebym chcial Cie obrazic albo cos w tym stylu ublizyc innym glosnikom, naprawde helix jak za ta cene wypuscil dobry towar :D tweeter nie kuje uszu , no ale troche wiecej kicku by sie sprzydalo :D jakosc/cena 8/10

 

Vectra B ma fabrycznie lepiej brzmiace glosniki (pod warunkiem ze zalozy sie normalne radio nie to fabryczne) wiec bym sie tak nie podniecal tymi Helixami. Mialem je w starym aucie, szalu ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moim zdaniem w tej cenie lepszego nowego zestawu nie MA :D

 

Vectra B ma fabrycznie lepiej brzmiace glosniki (pod warunkiem ze zalozy sie normalne radio nie to fabryczne) wiec bym sie tak nie podniecal tymi Helixami. Mialem je w starym aucie, szalu ni ma.

 

FUBU napisalem moim zdaniem :D Gust jak h#% kazdy ma swoj :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...