Skocz do zawartości

Crossfire VR4000 D


mike21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tego wzmaka to gosciu chce za niego 950 funtow ale mysle ze jak by mu sie pokazalo kase to jeszcze by szedl.Ma on paragon i papiery od niego , dal za niego nowke 2700funtow. ponizej specifikacjia jego.

Specs from USAmps site

Two Channel Class AB Amplifier

Total Power Output: 6000 Watts RMS

3000 Watts x 2 into 1 Ohms

6000 Watts Bridged into 2 Ohms

THD at Rated Power: 0.1%

Signal/Noise Ratio: >105dBA

Frequency Response: 5Hz-50KHz

Damping Factor: >2500

Fuse Rating: 900 Amps

Dimensions:

114mm / 4.50in High

229mm / 9.0in Wide

629mm / 24.75in Long

Weight: 14.52kg / 32.00lb

Variable 24dB Low-Pass Active Crossover

 

A co do mojego RE xxx18 to bedzie zasilany narazie Bxi 2407 ale jak sie znajdzie klijent na niego to pojdzie pod mlotek i zasiadzie cos nowego.Chce zobaczyc jak taka 18 spisze sie w codziennym sluchaniu jesli bedzie dawac rade i nie bedzie mnie meczyc to niedlugo bedzie na sprzedanie i bedzie nowy nabytek o ktorym duzo osob pisze ale nikt nie posiada czyli Atomic APXX . ale to okaze sie jeszcze.Co do tego Atomica to mam caly czas namiar na taka zabawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wlasnie zwolennikiem wolnego bitu, do szybkiej to wiem ze 18 to przegiecie.A co do mojego xxx to wersja V3 , z tego co wyczytalem na zagranicznych forach to seria V3 mimo ze ma mniejsza moc jest bardziej udanym przetwornikiem niz wersja V4 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do apxx18 i re xxx18 to myśle ze za dużej roznicy nie będzie bo jak wiadomo apxx do głosnik zbudowany do wytrzymywania dużych mocy i bęedzuiesz musiał dac mu kilkanaście kw zeby pokazał pazurki a xxx zagra myśle podobnie z moca o wiele mniejszą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarecki dzieki ale mam swoje zrodła celesta fajny wzmacniacz ale do mojej konfiguracji za sałaby. Chyba że sie zmienia plany :)

 

Co do ceny za US to troche duzo do 3tyś zł mam bardzo duzy wybór wzmacniaczy i głosników ale narazie brak funduszy :rotfl: . W tej chwili sa nowy wcc5000,w stanie idealnym 2xCS4kw, GZPA 6000.1, At 50001, vr4000d z glosników DD 9515, Apxx 15, solo18 x z uszkodzonym reconem recon 290euro, nowy GZPW18spl na gwarancji :) i Nawet jak ktos chetny DD z seri Z ale cena 1500ojro :)

 

W kowcie 900fuli mozna kupic prawie kazdy wzmacniacz jaki jest dostepny na rynku w stanie idealnym w tej kwocie jest SPL dynamic D7, At7000.1, DDz2 ale zeby to napedzic trzeba 2 razy tyle kasy na zasilanie do normalnego uzytkowania troche przegiecie.

 

[ Dodano: 2008-02-04, 18:24 ]

tenga, mylisz sie moc ciagla w apxx jest niewiele wieksza od xxx natomiast competition burp sopora przewaga apxx,pozatm te glosniki roznia sie szeregiem innych parametrow

 

Dokladnie tak wiadomo apxx ma wiekszy spl wiec napewno zagra głośniej ale kosztem zejscia. XXX18 typowy do wolnego bitu nie specjalnie głosny ale zejscie kakretne. Jeśli nie ma sie zamiar startowac w DBdragu ze wzmakiem 4kw minimum i lubi sie dobre zejscie to XXX18 jest lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzyłemna parametry atomic-a at 7000.1 i tez by był ciekawym rozwiazaniem dla twojej palnowanej instalacji tylko ze coen jest prawie trzy razy taka jak za vr 4000d

 

jaki jest wymagany zewnętrzny bezpiecznik dla vr 4000d

 

:rotfl: No to chyba lepiej 2x VR4000D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzyłemna parametry atomic-a at 7000.1 i tez by był ciekawym rozwiazaniem dla twojej palnowanej instalacji tylko ze coen jest prawie trzy razy taka jak za vr 4000d

 

jaki jest wymagany zewnętrzny bezpiecznik dla vr 4000d

 

:rotfl: No to chyba lepiej 2x VR4000D :)

 

 

z tego co sie orientowałem to nowy vr4000d kosztuje 1100euro a atomic at 7000.1 2999euro

 

 

 

a tak z ciekawosc z pytamza ile wiesz tego gzpw18spl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzyłemna parametry atomic-a at 7000.1 i tez by był ciekawym rozwiazaniem dla twojej palnowanej instalacji tylko ze coen jest prawie trzy razy taka jak za vr 4000d

 

jaki jest wymagany zewnętrzny bezpiecznik dla vr 4000d

 

:rotfl: No to chyba lepiej 2x VR4000D :)

 

 

z tego co sie orientowałem to nowy vr4000d kosztuje 1100euro a atomic at 7000.1 2999euro

 

 

 

a tak z ciekawosc z pytamza ile wiesz tego gzpw18spl?

 

VR w 2006roku kosztował 3000Euro :)

 

GZPW18spl juz sprzedany był 2 dni wsumie 2600zł nowka na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helonów jest bardzo dużo w róznych cenach w zależności od stanu i modelu.

 

no własnie bo 600ojro to troszke duzo takze pytanko czy jestes w stanie cos zalatwic.....w jakim stanie i za ile.....oczywiscie chodzi o 15".... wiadomo ze nie pozostane dłuzny:)

 

[ Dodano: 2008-02-06, 01:40 ]

ewentualnie x--ion plus, nie wiem jaka róznica jest miedzy x--ion plus a x--ion - tylko niw iem dlaczego plus jest tanszy od normalnego x--ion-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner,

 

Xion jest dvc 2x4ohm natomiast Xion Plus svc 4ohm.Xion ma wiekszy spl oraz bl i to sporo w porownaniu do plus.

 

600euro to cena nowych helonow,odpal ebay.de dzial caraudio i sobie zobacz po ile chodza uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzyłemna parametry atomic-a at 7000.1 i tez by był ciekawym rozwiazaniem dla twojej palnowanej instalacji tylko ze coen jest prawie trzy razy taka jak za vr 4000d

 

jaki jest wymagany zewnętrzny bezpiecznik dla vr 4000d

 

:) No to chyba lepiej 2x VR4000D :)

 

 

z tego co sie orientowałem to nowy vr4000d kosztuje 1100euro a atomic at 7000.1 2999euro

 

 

 

a tak z ciekawosc z pytamza ile wiesz tego gzpw18spl?

 

VR w 2006roku kosztował 3000Euro :)

 

GZPW18spl juz sprzedany był 2 dni wsumie 2600zł nowka na gwarancji

 

 

no kto kupił ten głośnik to naprawde zrobił dobry interes bo takie chodza po 1500euro czyli ponad dwa razy tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...