Skocz do zawartości

A może Spocik na Pomorzu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jankus ty tylko piszesz a i tak nie dojedziesz bo zawsze masz jakąś wymowke, jeżeli było by większe grono można się ustawic.

Bo dejson ino pitoli duzo.tak samo na pikniku zaklepal miejsce z druga polowa a sie okazalo ze druga polowa to Mirek wiec co tu sie dziwic z takimi twierdzeniami.zebyc byc powaznym trzeba powazne deklaracje mowic a wychodzi jak zwykle czyli po bydgosku i okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo dejson ino pitoli duzo.tak samo na pikniku zaklepal miejsce z druga polowa a sie okazalo ze druga polowa to Mirek wiec co tu sie dziwic z takimi twierdzeniami.zebyc byc powaznym trzeba powazne deklaracje mowic a wychodzi jak zwykle czyli po bydgosku i okolicach

Ty w ogóle wiesz w jakim kościele dzwoni... ? Co ty za bzdury tu wypisujesz? Jak miałeś bol dupy mogłeś mi to w twarz powiedzieć... jak nie wiesz w którym kościele dzwoni to wes głupie komentarze zachowaj dla siebie ...

 

Sory za off ale zagotowal mnie mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle wiesz w jakim kościele dzwoni... ? Co ty za bzdury tu wypisujesz? Jak miałeś bol dupy mogłeś mi to w twarz powiedzieć... jak nie wiesz w którym kościele dzwoni to wes głupie komentarze zachowaj dla siebie ...

 

Sory za off ale zagotowal mnie mocno...

Jak Ci mialem w twarz powiedziec jak dopiero w drugi dzien byles trzezwy i dopiero wtedy przyszedles sie przywitac wiec skad moglem wiedziec ze jestes.pol postow rypales/zapisales sie z druga polowa a do wplaty nie doszlo tylko liste zajmowales.nie pierwszy zreszta piknik.a poza tym co Ci mialem w twarz powiedziec jak ty inqognito byles.dzwoni to Ci chyba do dzisiaj bo ja calkiem powazny i myslaco trzezwy jestem a przedewszystkim nie robie z siebie panienki bo tak wychodzi ze przyjechales jako panienka Mirasa chyba ze kogos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą guzik powinno cie to obchodzić jak sobie załatwiłem jak masz ból dupy i lubisz siać ploty to mi to zwisa i powiewa głęboko. Lubisz tworzyć nie stworzone historie to sobie nadal tworz...

Pozdrawiam...

Ploty???zadnych nie widze.prawda boli??,przykre.

Masz racje robienie z wlasnej geby dupy to twoja specjalnosc noe od dzis.Ja nie pozdrawiam bo nie lubie robienia ludzi w h...ja jak ty to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, orientuje się czy na Pomorzu w okolicach Ustki, są jakieś nieużywane lotniska ? Im bliżej tym lepiej. Na ta chwilę wyszperałem jedno w okolicach Unichowa.

 

 

Szukasz miejsca żeby nikomu muzyka nie przeszkadzała , czy chcesz auto przegonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie:)

Ze Słupska na Bytów drogą nr.210 . Za Dębnicą Kaszubską masz pas awaryjny używany kiedyś przez wojsko . To jest normalna droga , ale jest dosyć szeroko . Wcześniej przejedz w jedna/druga stronę żeby obadać drogę bo już lata młodości ma za sobą ;)

Drugi taki pas awaryjny z mniejszym ruchem masz za Jarosławcem ul.Bałtycka kierunek Rusinowo . 

Nic innego nie ma , pozostaje obwodnica Słupska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...