Skocz do zawartości

Skrzynia BR dla RF T210D4


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P Zalamka... juz bylem zdecydowany na BR z rura ...az tu zasiano ziarno niepewnosci i ciekawosci :P Ale ok ok - jestem otwary i glodny wiedzy Krotko i na temat - kiedy stosuje sie szczeline a kiedy rure ? Jaka jest w tym wypadku przewaga szczeliny? Czy ktos, kto ma blade pojecie o projektowaniu i robieniu skrzyn jest w stanie zrobic port szczelinowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak nie wiesz na co sie zdecydowac a chcesz sie pobawic troche i miec z tego troche fun to pie.... forum, wirualne symulacje itp buduj skrzynke na wyrost i z br rurowym i zwiekszaj/zmniejszaj pojemnosc skrzynki wypelniajac ja czyms w srodku a strojenie tez sobie sam dobierz zmieniajac dlugosci rury i gwarantuje ci ze najszybciej w ten sposob dojdziesz do interesujacych cie efektow :P potem nie pozostanie nic jak sklepac wlasciwa skrzynke i cieszyc sie z efektow i ew napisac na forum ze wszyscy sie mylili co mysle bedzie najlepszym finalem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko wolnego czasu miec na tyle by sie spokojnie tymi dziorkami i szparkami pobawic :rotfl: Dzieki forum juz wiem ze bedzie to na pewno BR. I prawie na pewno rura. Na 70% skrzynia zgodna z zaleceniami RF..na poczatek. Za niedlugo podziele sie wrazeniami, a opis calosci instalki znajdzie sie w odpowiednim dziale, jeszcze tylko pare drobiazgow do peceta, uporzadkowanie kilometrow kabli, skrzynka i wzmak Blizej jak dalej....chyba :suchy: BTW - czy ktos z Was bawi sie w CarPC ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiliście tu syfu, nie ma to jak wojna: Łódź vs. Pabianice :rotfl:

Dajcie se chopy na wstrzymanie, mieliście pomóc dobrać odpowiednią skrzynkę do głośnika, a zrobiliście bajzel.

Rzeźnik, nie na darmo nosisz taki nick

I wy kurde do mnie mieliście problem, że jestem hardcorem :suchy:

Ja czytając ten temat sam się zgubiłem, za cholerę teraz bym już nie wiedział jaką skrzynkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie najpiekniesze - totalne zamieszanie, 50000 propozycji i wez tu chlopie wybierz cos :suchy: A tak powaznie to od tego jest forum

 

Co do CarPC - chodzi mi o pewien "problem" - slysze gwizd silnika w glosnikach w czasie uruchamiania sie systemu. Trwa to pare sekund ale ..hmm..lepiej zeby trwalo 0 sekund :P Podejzewam ze problemem jest karta dzwiekowa USB, i stad pytanie - jakich kart uzywacie ( jesli PCI to z jaka plyta ) ?

 

Prosze o wybaczenie malego offtopa.. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzwiekowka wszystko ok Podejzewam ze problemem jest zasilanie jej poprzez USB - wlancza sie po jakims czasie od uruchomienia kompa, a do tego czasu karta tylko zbiera zaklucenia... Mam pomysl na experyment by zapodac zasilanie zewnetrzne i zobaczyc co sie stanie. Chcialem tylko wiedziec czy ktos juz mial taki problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o zasilanie z USB, normalne, ze pojawia sie po paru chwilach. U mnie w PC mam mysz z podświetlaną rolką, która zapala sie po parunastu s od startu systemu. Mozliwe, ze w tym twki problem.

 

Dzieje sie tak zarówno na włączonym jak i wyłączonym silniku? ( te piski? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...