Skocz do zawartości

Województwo <- nowość w profilu


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od razu piszę że nie :P

Opcja zbędna,jak ktoś chce się wybrać na spota to czy będzie 20km czy 200km to i tak się wybierze :P

Nie rozumiem w czym ma to pomóc :D chcę się wybrać na jakiś spot w danym województwie to po prostu odwiedzam temat poświęcony spotowi i się udzielam :rotfl:

Chyba że to taki podział terytorialny teraz będzie "wojna województw" że tylko w swoim województwie mam prawo do uczęstrzania na spoty/zloty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wojna województw"
bez jaj no jakby takie cos sie mialo porobic to przesada!! toz to chore je :D:P

no ale fakt faktem niektorzy nie pisza konkretnej miejsco wiec moze to i jakos ulatwi chociazby odsluchanie sprzetu czy cos bo predzej sie mozna zgadac tak mi sie wydaje przynajmniej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło mi o 2 rzeczy jak to proponowałem Kamilowi.

Doradzam komuś na forum sprzęt, koleś jest niezdecydowany. Patrze skąd jest a tam wpis "skąd: inąd" przykładowo. A tak widzę z jakiego jest województwa i można doradzić mu spotkanie z konkretnymi osobami, żeby posłuchaj jakiegoś sprzętu.

Druga sprawa, to takie rozwiązanie na innym forum bardzo ułatwiło mi zebranie ludzi na spota. Tak byłoby jak zwykle 5-6 osób, a tak było 15, bo rozesłałem wielu osobom PW, albo pisałem na gadu, bo te osoby nie zajrzały do swojego działu regionalnego w sprawie spota jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze skąd jest a tam wpis "skąd: inąd"

cursor, myślmy logicznie,skoro osoba nie chce ujawnić miejscowości to już bo pali się aby ujawnić województwo,choć przyznaje że pare osób właśnie tak zrobiło więc odemnie plusik :P jeśli oczywiście jest to przydatne.

Z tego co pamiętam,choć mogę się mylić to chyba też na początku w opcji "skąd" nie miałeś napisane "Racibórz" :P

Tak byłoby jak zwykle 5-6 osób, a tak było 15, bo rozesłałem wielu osobom PW, albo pisałem na gadu,

Osobiście denerwuje mnie zapychanie skrzynki choć przyznaje że i ja w pewnej sprawie tak postąpiłem,fakt ludzi więcej zagłosowało w ankiecie bo właśnie po to wysyłałem prywatne wiadomości choć pewnie pare osób zagłosowała od tak żeby mieć to za sobą,inne może dlatego bo nie były pewne czy ankieta jest anonimowa więc może "kolega" Rysiu się później jakoś odwięczy w każdym bądź razie w pewnym momencie byłem naprawdę pod wielkim wrażeniem że udało mi się rozkręcić temat.

Podsumowując,zapychanie skrzynki tak ale w słusznej sprawie :D

Ja bardziej jestem za takim jak by wyróżniem,takim jakie K@mil zastosował z spotkaniem w Wilczynie Leśnym,w tedy rzuca się w oczy i tak jak napisałem jak ktoś będzie chciał to 20km czy 200km to bez różnicy :P

Acha może ktoś pomyśli że Rysiu się boji :padam: albo cuś :P dlatego chce zachować większą anonimowość,nic bardziej mylnego,w odpowiednim temacie przedstawiłem się i napisałem z jakiego miasta pochodzę (dla przypomnienia,Rawa Mazowiecka) przy profilu jednak widnieje "Sójcze" :D a no właśnie,dlaczemu :?:

Już tłumaczę :] Sójcze to osiedle,które zamieszkuję :P i jestem z tego dumny :hyhy:

Jak ktoś chce oczywiście mogę podać dokładny adres,nawet numer telefonu,numeru gg nie podam :!: tu już trzeba się wysilić :D

Panowie mogli byście zapytać się forumowiczów co na dany temat sądzą,myślę to by było najbardziej odpowiednie w takich zmianiach,w końcu to "my" tworzymy to forum a jak czasami bywa dowiadujemy się o zmianach po fakcie :/ dobrze że to nie zmiana na jakieś ukryte opłaty hehe

W celu sprostowania,nic do nikogo nie mam,poprostu zostałem inaczej wychowany,być może dojrzałem (w pracy pełnię stanowisko kierownicze :hyhy: chwalę się :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze skąd jest a tam wpis "skąd: inąd"

cursor, myślmy logicznie,skoro osoba nie chce ujawnić miejscowości to już bo pali się aby ujawnić województwo........

 

skwituje to prosto........ Prosze Cie :padam: myslisz, ze jak ktos nie poda miejscowosci a poda wojewodztwo to nadal nie jest anonimowy? Moim zdaniem niepotrzebnie wylana powiesc na klawiature.... Ale to moje zdanie.... wiec ja dla mnie z ta anonimowoscia nie trafiłes......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz, ze jak ktos nie poda miejscowosci a poda wojewodztwo to nadal nie jest anonimowy?

Jasne że jest anonimowy,nie napisałem że nie jest,nawet jak podam miejscowość,adres składający się z podania budynku w którym zamieszkuję to i tak będę anonimowy.

Moim zdaniem niepotrzebnie wylana powiesc na klawiature....

Wyrażam swoje zdanie,mam do tego prawo,nie uważam to za czas stracony.

Lubię poznawać zdanie innych osób :D

wiec ja dla mnie z ta anonimowoscia nie trafiłes......

Nawet nie celowałem :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepotrzebnie wylana powiesc na klawiature....

Wyrażam swoje zdanie,mam do tego prawo,nie uważam to za czas stracony.

Lubię poznawać zdanie innych osób :D

no to moje juz poznales....

 

wiec ja dla mnie z ta anonimowoscia nie trafiłes......

Nawet nie celowałem :P

 

ale w głownej mierze o tym napisałes.... :padam: a dobra za głupi jestem..... :D jak dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale problem...kto che podaje kto nie to nie podaje tak bylo zawsze i wszelka dysputa na ten temat jest zbedna.

Uważam że nie jest zbędna jeśli weźniemy pod uwagę cel temu stawiany,czyli promowanie,powiadomienie forumowiczów,nakłanianie do przyjazdu co przekłada się na liczbę uczestników na spocie.

ale w głownej mierze o tym napisałes.... a dobra za głupi jestem..... jak dla mnie EOT

tyle pisałem o anonimowości:

...dlatego chce zachować większą anonimowość,nic bardziej mylnego...

Tak jak wcześniej napisałem,chodzi o cel i uważam że podawanie województwa jakoś za bardzo się nie przyczyni do liczby uczestników i uważam że są skuteczniejsze metody,przeczytaj to co napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, nie wszystkich sie zna i kojarzy z jakiego regionu sa.

Traz czesciej zmieniam miejsce w ktorym robimy boiska i teraz mi latwiej zkojarzyc kogos z forum i w razie potrzeby ugadac sie gdzies bez siania paniki i pisania posta kto jest z kad :zdziwko:

Obecnie działamy w Lipsku Mazowieckie :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

[center:e3ce0ed9de]nowość[/center:e3ce0ed9de]

Opcja "województwo" była obowiązkowa przy aktualizacji profilu i jak gdyby teraz też jest z tym że zamiast województwa możemy wybrać trzy kropki

Jak by to napisać teraz każdy ma wybór i sam decyduje czy chce ujawniać województwo czy nie :hyhy: po za tym to było trochę bez sensu jak ktoś mieszka za granicą i na pewno nie pomagało w jego zlokalizowaniu :P

Pozdrawiam :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...