Skocz do zawartości

DLS 12KW vs Rockford RFP 3812 vs Hertz ES 2 vs PB s-12/10


emce
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak zmierzyc pojecie "najlepszy" lub "najfajnieszy" dla jednego bedzie to glosnik punktowy, uzupelniajacy przod a dla innego typowy napierda***, uciskający klate i rozkładajacy dach, :) wiec postawiłes zle pytanie.

Napisz jakie sa Twoje preferencje muzyczne i czego oczekujesz od muzyki i wtedy moze ktos Ci cos podrzuci z pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wzmaka sie jakiegos kupi jeszcze :)

 

bo aktualnie posiadam na przod ground zero gtzc 16 mk2, ktore maja 100W ciaglej i mialy grac pod wzmacniaczem 2 kanalowym z audio systema 2x90W. no ale zachcialo mi sie wrzucic do bagaznika jakis maly subik i tak te sobie wynalazlem. a tamten wzmacniacz raczej sprzedam i kupie 4 kanalowke jaka zeby to ponapedzac .

 

a co do moich wymagan. ma miec fajny cieply bass. tak zebym ja go milo odczul ale nie zeby z bassem mi sie wykrecaly same srubki w samochodzie muzyka jaka bedzie sluchana w samochodzie to bedzie rap.

 

chyba ze w ogole szukac czegos innego? w innej skrzyni? na forum widzialem ktos sprzedawal PB s-10 w innej obudowie. tez byla dosc fajna. tylko ze mi zalezy zeby to tez wiele miejsca nie zajelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego AS* przed sprzedażą podłącz pod suba , bo fajnie się te piece właśnie na subach sprawują (dynamiczne) , a na przód poszukaj sobie innego (bardziej jakościowego)

 

PS: PB grają raczej miękko w przeciwieństwie do Hertza

 

 

* mniemam że ten AS to twister , a nie "stary srebrny as", bo jeśli to ten srebrny to tak średnio do napędu suba się nadaje (moja subiektywna ocena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...