Skocz do zawartości

Płyta testowa do CA


hi_sound
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co za różnica jak płyta jest ta sama? :P

 

już wszystko jasne, źle przeczytałem na EASCE, to nowa płyta do dBL weszła w tym sezonie, a nie do SQL :)

Czyli wsio mam :D

wkładka do płyty jak by ktoś chciał :

 

http://www.easca.pl/Pliki/EASCA%20bookl.2009.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że The Dali Cd jest równie dobrze nagrane, jak nie lepiej :)

 

A z takich bardziej przyziemnych klimatów to polecam płyty Dire Straits, Rogera Watersa, Davida Gilmoura, Floydów...

 

Tego przynajmniej da się słuchać a nie .... dwóch gadających gości przy gitarach http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy możecie jeszcze słuchać tej płyty :D:hyhy:

a tak normalnie ja jej slucham juz 2 sezon i coz bez niej nie bardzo mozna cos zrobic na zawodach(dobrze by bylo miec memorke wlasnie na nia :D - to tak gdyby ktos nie wiedzial)ale jak ktos przywyknie wiele niedogdnosci systemow na niej wychodzi ...

pozdrowienia dla wszyskich piratow :)

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy możecie jeszcze słuchać tej płyty :D:hyhy:

a tak normalnie ja jej slucham juz 2 sezon i coz bez niej nie bardzo mozna cos zrobic na zawodach(dobrze by bylo miec memorke wlasnie na nia :D - to tak gdyby ktos nie wiedzial)ale jak ktos przywyknie wiele niedogdnosci systemow na niej wychodzi ...

pozdrowienia dla wszyskich piratow :)

maniek

 

Skoro już się pochwaliłeś :D to byś wrzucił na jakiś serwer i dał link, lub na pocztę - jak Ci lepiej : grzegorzki13@wp.pl chętnie bym ją przesłuchał u siebie :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wchodzicie na stronke http://avaxhome.ws tam u gory zaznaczacie music a potem w wyszukiwarce wpisujecie np. TEST bądz jakakolwiek inna pozycje muzyczna ktora chcecie miec w formacie bezstratnym , dla płyt testowych wpisujecie test i cieszycie sie widokiem roznego rodzaju płyt , polecam plytki testowe Dali , Opus , audiophile voices oraz chyba najlepsza do ustawienia sceny Jm lab focal , ponadto na stronie glownej po lewej po zaznaczeniu kategorii music pojawiaja sie odnosniki po lewej polecam wejsc na +Audiophile tam jest do przebrania mnóstwo swietnych pozycji wartych posluchania , mysle ze kazdemu to wystarczy i juz nie bedzie ganial gdzies po necie za nowymi pozycjami , ja dokupilem dysk bo mi sie nie miesci juz stuff ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dałes do myslenia , a wracajac do plyt polecam The.DALI.CD.In.Admiration.Of.Music i utworek Hugh Masekela - Stimela z tej płyty poprostu mistrzostwo , w tym utworze jest mało instrumentów ale mozna usłyszec wszystkie niedociagniecia systemu , wokal Hugh'a jest basowy , instrumenty dente od cichego łagodnego grania przechodza w wysokie czestotliwosci , nie wspominajac o wyraznie wyczuwalnej gitarze basowej dokladnie wspolpracujacej z , swietna i spokojna perkusja bez dreczacego walenia w talerze ,przestrzenna scena min. dzieki publicznosci gdzies tam oddajacej brawa i wznoszacej okrzyki, linia medodyjna jest wciagajaca a sam utwor mimo swej prostocie potrafi wciagnac na dluzej naprawde warto posluchac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w aucie wożę non stop płyty B&W. Kiedyś były dodawane do zestawów za 15k PLN :) Również wychwytują wszelkie niedociągnięcia systemu i są bardzo dobrze nagrane. Wszelkie instrumenty, głównie gitara, słychać każde uderzenie w struny. Płytki Focala to też mistrzostwo świata. Audiophile CD takie sobie. Mam jeszcze u siebie płytki Marantza i jedną z super płyt Alpine do posłuchania - mianowicie "Alpine Speed of Sound Reference" - non stop ją w aucie katuję, szczególnie kawałki 2, 5, 6. Ogólnie, to praktycznie każda bardziej szanowana firma wydała kiedyś płytę do testowania systemu audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...