Skocz do zawartości

Spotkanie miłośników CA Płock i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nie mam czego pokazywać, w trakcie budowy, a więc przyjadę z valenti.no może drager będzie chciał swoją omegę zakulać

 

Jak w tą niedziele nie wypali, to za 2 tyg. mamy zawody w Bydgoszczy.

Mam nadzieje, że wszyscy się tam spotkamy :rotfl:

 

Arcziflo - zbieraj swoich podopiecznych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze to też nie znam jakiejś super miejscówki w Lipnie ale za spotkaniem jestem jak najbardziej za. A i Bydgoszczy nie mam sobie zamiaru odpuszczać

Z maxtz chciałbym obgadać ewentualne głuszenie u mnie tylnych drzwi, żeby Dego PO miały dobre gniazdko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bylo nice :)

 

maxtz, pieknie sprzecik gra http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif normalnie klasa :) nie to co u mnie :D:wstyd:

crunch tez fajnie grał

no i u wachcia juz slyszalem wiele razy jak gra i bardzo mi sie podoba

 

u mnie to jak zawsze sajgon z kablami

czas na 50mm2 no, konkretna zabudowe no i nowa jednostke sterujaca

post-111-1254663447.jpg

post-1-1254663447.jpg

post-1-1254663448.jpg

post-1-1254663449.jpg

post-1-1254663450.jpg

post-1-1254663451.jpg

post-1-1254663452.jpg

post-1-1254663453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam za arcziflo było naprawdę fajnie. Nawet pogoda nie popsuła zabawy. Maxtz wielki szacun, miód na uszy... Koledzy z Włocławka też mieli fajne sprzęty. Seat w środku bardzo estetycznie zrobiony. Sprzęt może nie najwyższej klasy ale liczy się zapał i chęć polepszania tego co się ma. W Suzuki bagażnik zrobiony super choć jak dla mnie za dużo basu. Ale o gustach się nie rozmawia...vDzięki wszystkim za przybycie i do zobaczenia za tydzień w Bydgoszczy. Tam na pewno będzie czego posłuchać...

Zdjęcia może na wieczór bo zaraz się biorę za montaż Dego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jak zawsze sajgon z kablami

Koniecznie zrób z tym porządek bo spadki napięcia masz nie małe :hyhy:

No i podstawowa sprawa to tweetery weź je popraw jak najszybciej bo teraz to grają Ci prosto w jaja :wstyd::):D

Re robią niezłą zadymę w tym autku i są naprawdę nad podziw szybkie ale ja i tak wolę mocny closed tak jak np. u wachcio-a, :)

maxtz, pieknie sprzecik gra
Maxtz wielki szacun, miód na uszy

Tak jak mówiłem będą poprawki i dopiero mam nadzieję że będzie grało pięknie ale mimo to wielkie dzięki za pochlebne opinie :)

post-350-1254669514.jpg

post-1-1254669514.jpg

post-1-1254669515.jpg

post-1-1254669516.jpg

post-1-1254669517.jpg

post-1-1254669518.jpg

post-1-1254669519.jpg

post-1-1254669520.jpg

post-1-1254669521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, 50 mm2 juz lezy w domu nigdy wczesniej nie dawalem tak ostro na tych re ale fajnie przednia szyba mi latala az nie moge wyjsc z podziwu hehe :) czekam na filmik ktory nagrales :hyhy::)

 

Pozdrawiam i do kolejnego spota http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif mam nadzieje ze teraz bedzie nas wiecej :) no i w Bydzi sie zobaczymy napewno :D:wstyd::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...