facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spotkanie miłośników CA Płock i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
893 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxtz

maxtz
  • Użytkownik
  • 4298 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 18:41

A więc tak, Corsa już gra i można by ją odsłuchać przez większą grupę zapaleńców CA :P
W Płocku dużo fajnie grających furek nie ma ale kilka by się pewnie znalazło :hyhy: Po za tym kiedyś pisał ktoś o spocie z Włocławka tak więc można by to razem połączyć i by już pewnie było czego posłuchać :P
Ja proponuję spotkać się w jakąś niedzielę około południa co do miejsca to jeżeli Włocławek by się dołączył to mogli byśmy się spotkać np. w zajeździe "pod żaglami" gdzieś w połowie drogi :hyhy: Jest tam duży parking no i można jakąś rybkę zjeść :P
Ja zawsze jeżeli ktoś by był zainteresowany odsłuchem to mogę zabrać jakiś subwoofer (albo i trzy) lub jakiś wzmacniacz (o ile coś tam będę miał)
Tak więc proszę o odzew zainteresowanych to może jeszcze i w tą niedzielę da się spotkać :hyhy:
"Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... ALE TO BYŁA JAZDA..."

ALPINE CDA-7897 + EXT.MW6 + EXT.MD4 + HELIX A4 - EXT.T28 + Genesis sa30 + 4 x REX-8 D4 + DLS A6

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

X Piknik StrefaCarAudio - ROCHNA
10-12.08.2018
ZAPISZ SIĘ!

#2 maniek860824

maniek860824
  • Użytkownik
  • 1620 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 20:36

Ja jestem za :) Coś tam już gra (klocki do kupy poskładane) także można słuchać i wymieniać się wzajemnie doświadczeniami związanymi z CA :)

Seria ...  :hyhy:

#3 marcin_plock

marcin_plock

Naleśnik TEAM

• Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 07:26

Jak najbardziej jestem za spotkaniem :) Trzeba tylko ustalić dogodny termin.
Będzie tyle gwiazd polskiego CA, że jeszcze okulary przeciwsłoneczne będziesz w nocy zakładał ;)

#4 maxtz

maxtz
  • Użytkownik
  • 4298 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 17:50

Trzeba tylko ustalić dogodny termin.

Myślę że trzeba poczekać żeby się jeszcze kilku chętnych zdecydowało i można by się spotkać w przyszłą niedzielę no chyba że temat się bardzo rozwinie i da radę w ten weekend :)
Na chwilę obecną to myślę że możemy ustalić miejsce spotkania :)
"Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... ALE TO BYŁA JAZDA..."

ALPINE CDA-7897 + EXT.MW6 + EXT.MD4 + HELIX A4 - EXT.T28 + Genesis sa30 + 4 x REX-8 D4 + DLS A6

#5 Wątły

Wątły
  • Użytkownik
  • 166 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 18:37

Witam!! Z tym spotem to dobra opcja tak jak maxtz wspomniales jakos w polowie drogi jest spoko. Obojetnie ktory weekend czy ten czy kolejny (ale im szybciej tym lepiej :)).

#6 maniek860824

maniek860824
  • Użytkownik
  • 1620 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 19:51

Trzeba tylko ustalić dogodny termin.

Myślę że trzeba poczekać żeby się jeszcze kilku chętnych zdecydowało i można by się spotkać w przyszłą niedzielę no chyba że temat się bardzo rozwinie i da radę w ten weekend :)
Na chwilę obecną to myślę że możemy ustalić miejsce spotkania :)

Ja w ten weekend odpadam :) Szkoła niestety :| Ale miejsce spotkania faktycznie można ustalić :] Na przyszły weekend się pisze jakby co :]

Seria ...  :hyhy:

#7 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 21:14

Nie znam lokali po drodze do Plocka, ale napewno cos sie spasuje. Mi to obojetne w ktory weekend moge w ten, moge w nastepny wazne zeby cos zorganizowac
Jednostka: CDA 9855r System przedni Morel Tempo 6 + SoundStream Reference REF620.2 Niskie tony: AudioSystem HX 10SQ AudioSystem Twister F2-280

#8 marcin_plock

marcin_plock

Naleśnik TEAM

• Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 11:50

Dla mnie też może być nawet i w ten weekend.
Tak jak pisał maxtz, uważam że przystań w Duninowie jest propozycją bardzo ciekawą :hyhy:
Będzie tyle gwiazd polskiego CA, że jeszcze okulary przeciwsłoneczne będziesz w nocy zakładał ;)

#9 maxtz

maxtz
  • Użytkownik
  • 4298 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 14:16

No dobra to możemy zacząć robić listę i zobaczymy ile będzie chętnych na spotkanie jutro.
Co do miejsca to ja nadal jestem za tym zajazdem "pod żaglami" ponieważ w Duninowie to możemy mieć tylko niepotrzebnych gapiów w stylu "panie ale ile taki głośnik kosztuje" :hyhy:

LISTA:

1. MAXTZ + CORSOLOT

#10 marcin_plock

marcin_plock

Naleśnik TEAM

• Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 14:53

LISTA:

1. MAXTZ + CORSOLOT
2. marcin_plock

#11 Wątły

Wątły
  • Użytkownik
  • 166 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:19

Ja z moim koleszką też będziemy :hyhy: ,to już dwóch następnych tylko powiedzcie czy na pewno jutro i o której

#12 maxtz

maxtz
  • Użytkownik
  • 4298 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:33

Myślę że tak na godzinę 13.00 będzie OK
Poniżej fotka gdzie znajduje się ten zajazd:

#13 Konwers

Konwers
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:59

odemnie 3 bedzie tylko dajcie znac czy jutro napewno jest to teraz napisze na włocławskim klubie o spociku to moze wiecej bedzie zainteresownych ludzi.

#14 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 17:44

Ogolnie spocik wypalil, byloby jeszcze lepiej jak byloby wiecej osob. Corsolota "pomacalem" i :hyhy: . Kwintesencja CA :) maxtz jak mozesz przeslij foty??
Jednostka: CDA 9855r System przedni Morel Tempo 6 + SoundStream Reference REF620.2 Niskie tony: AudioSystem HX 10SQ AudioSystem Twister F2-280

#15 maxtz

maxtz
  • Użytkownik
  • 4298 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 06:54

Pokazaliscie troche inna szkole CA, nastawiona strasznie na czystosc dzwieku

A ja zawsze myślałem, ze to podstawowa szkoła CA :P
No cóż o gustach się nie dyskutuje ale jak piszesz sam się przekonałeś że fajnie jest jak przód gra czysto dynamicznie i nie góruje nad nim subwoofer z bagażnika

[ Dodano: 2009-09-28, 07:54 ]
Fotki:

#16 M@riusz

M@riusz
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 09:40

No fajnie, szkoda że mam trochę daleko do Płocka bo chętnie też bym z kimś znającym się na graniu ustawił żeby ocenił to jak gra u mnie bo sam nie mogę dojść czy w miarę dobrze to gra czy nie napewno lepiej niż było ale czy poprawnie jak na te klocki czy nie to nie wiem :P a posłuchać innych autek też byłoby miło i zobaczyć różnicę...

#17 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 11:56

No cóż o gustach się nie dyskutuje ale jak piszesz sam się przekonałeś że fajnie jest jak przód gra czysto dynamicznie i nie góruje nad nim subwoofer z bagażnika :P

Racja!!

:P Fajnie jest slyszec wszystkie dzwieki w utworze, a nie jego czesc. Strasznie lubie gleboki bas, ale pozostale tony tez musza dawac o sobie znac :P Za przod musze sie zabrac i to solidnie, ale to jakos kolo wiosny

#18 arcziflo

arcziflo
  • Użytkownik
  • 616 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 22:08

W moich okolicach tez jest kilku zapalencow CA mozna zrobic raz u was raz u nas :P i raz naprzyklad w Toeuniu :P zeby jak najwiecej ludzi sie zbierało :P co Wy na to? :P

Pozdrawiam.
..::My_audio::..[/size][/b]
Jednostka:[/size][/b] Pioneer P88RS - Przód:[/size][/b] MDS06+Audio Art 200.2XE + helix P1+AMA S-440 - Tył:[/size][/b] Orion HCCA12.2 + TEC SPL COMPETITION

#19 M@riusz

M@riusz
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 22:14

A ja twojej maxtz, zwłaszcza tych subów w bagaju :P No niby aż tak daleko nie mam bo jak teraz na mapie spojrzałem to niby 150 kilometrów, mieszkam pod Olsztynem, może jeszcze kiedyś się zgadamy na jakiś zlocik Dopiero po posłuchaniu kilku aut mógłbym stwierdzić czy moje audio jest już w miarę czy jeszcze nie :P

#20 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:25

W moich okolicach tez jest kilku zapalencow CA :P mozna zrobic raz u was raz u nas i raz naprzyklad w Toeuniu :P zeby jak najwiecej ludzi sie zbierało :P co Wy na to? :P

Jestem jak najbardziej za :P Im wiecej autek tym lepiej. Czekamy na odzew :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych