facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Wybór subwoofera do C5 X7 kombi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sslawekk

sslawekk
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 22 maj 2022 - 15:35

Witam wszystkich! Mam dylemat odnośnie doboru odpowiedniego głośnika do zabudowy w boczku bagażnika. Po wstępnych pomiarach wychodzi, że do dyspozycji będzie jakieś 20-25l w obudowie zamkniętej. Na przodzie gra Focal Ps165V1 pod wzmacniaczem Kenwood Kac821 i seryjnym radiem Rt6 (wyprowadzone RCA). Zależy mi na jakości, ciepłym i jednocześnie dynamicznym brzmieniu. Muzyki słucham bardzo różnej, dużo rocka, dance, pop (bez hh). Moje typy to:
- Dls W310d
- Esx sx1040
- Jl 10W0v3-4
Wszystkie w podobnej cenie i nie wiem co wybrać, a może warto dołożyć stówkę lub dwie do czegoś innego?
Zastanawiam się też nad chińskim dsp Puzu (pz-c31 lub pz-d8). Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym ustrojstwem? Tak sobie myślałem przód puścić aktywnie przez to puzu, a do suba dokupić odpowiedni wzmacniacz, choć ten mój Kenwood temu dls w310d powinien dać radę. Ktoś coś?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 sslawekk

sslawekk
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 maj 2022 - 14:36

Nikt nic nie podpowie?

#3 Pemo

Pemo
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 23 maj 2022 - 17:11

Ja mam tego JL ale nie mam porownania do innych subow, które wymieniłeś.

Słucham dance, popu i hiphopu i jest dobrze. Nie odkrylem jeszcze piosenki, w której by zamulał, miły dla ucha bass... Tylko ja mu zapodaje ok 250w, nie wiem jak będzie grać na tym kenwoodzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych