Skocz do zawartości

Piknik 2022 - wybór miejsca i organizatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Myślę, że jest już czas, aby zabrać się za oficjalny Piknik SCA.

W związku z brakiem czasu przez moją osobę, przekazuję Wam tą możliwość.

 

Wstępnie zdeklarował się z propozycją Radek i Italiano, którzy przedstawią tutaj swoją wizję na piknik :)

Oczywiście jest to tylko propozycja, może ktoś jeszcze chce się podjąć organizacji i przedstawi coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może być Kołatek.

Dla mnie miejscówka spoko, dojazd też fajny (nawet zglebione tuning autko wjedzie).

Placu pod jakieś odsłuchy też jest, na noc zamykane więc klasa.

 

Pytanie czy cały ośrodek można reserviren?


Termin myslę można zaproponować 12-14 sierpnia. Jest wtedy opcja dodatkowego jednego dnia 15stego sierpnia (dzien wolny od pracy) sobie przedłużyć wypad/ew. spokojny powrót do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Panowie i Panie ,

 

Okazało sie ze termin 2-4 września jest jedynym wolnym terminem wiec wstepnie go zarezerwowalem.Liczba domkow w tym roku jest bardziej ograniczona , takze kto pierwszy ten lepszy  :wink: .W zeszlym roku połowa sie wykruszyla dlatego w tym roku zamowilem mniej domkow.Piszcie wstepnie ile byloby  chetnych zebysmy mogli zaczac cos organizowac .Po ostatnim bardzo udanym spocie i rozmowach z forumowiczami prawie wszyscy byli za.Takze mysle ze nie ma na co czekac :wink2: Liste zaczne od siebie  :hyhy:

 

 

1.Italiano +rodzina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...