Skocz do zawartości

Jakie radio wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć tak jak w temacie jakie polecacie radio z bt które obsługuję sterowanie z kierownicy do maksymalnie 500zł (wiadomo że mniej to lepiej).

Radio będzie napędzać głośniki Swat SP-A6.2  i chciałbym żeby dało radę to robić.

W przyszłości (pół roku)wleci jakiś wzmacniacz ale teraz nie mam funduszy.

 

Dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te radio jako używane w bardzo dobrym stanie jest warte około 400-450zł. W komplecie powinieneś mieć mikrofon do rozmów. Bluetooth działa bardzo dobrze, tak samo odtwarzanie po USB. Sterowanie kierownicy również można dostosować pod swój samochód, ale do tego będziesz potrzebował zewnętrznego modułu w zależności od marki. W tym temacie nie mam dużego doświadczenia.

 

Wiem za to że te radio ma bardzo fajną zwrotnicę aktywną i jest w miarę "zaawansowane" jak na tak tanie radio. W przyszłości na pewno nie zabraknie Ci opcji konfiguracji, która swoją drogą jest mega przyjemna bo masz aplikację na androida.

 

Może zaraz znajdzie się jakiś forumowicz który napisze że jakiś tam Pioneer gra odrobinę lepiej, ale moim zdaniem na Twoim etapie bym się na tym nawet nie skupiał tylko brał coś co w przyszłości nie będzie ci ograniczało "ruchów". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz obsługiwać radio z kierownicy poprzez fabrycznie wbudowane przyciski to musisz mieć specjalny interfejs, który nowy w zależności do jakiego radia już trochę kosztuje. Możesz mieć również domontowany pilot na kierownicy, pioneer miał takie fajne piloty - jajeczka CD-SR110, myślę że w tym budżecie znajdziesz dobre radyjko, które obsługuje takiego pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zainteresuj się kenwoodem kdc-x5200bt jak wyżej chłopaki wspomnieli , też miałem i polecam , posiada wszystkie udogodnienia i brzmi bardzo ładnie , jeśli jest na alle za 350 to bym się nie zastanawiał , teraz jest spory problem z dostepnoscia nowych, co też bardzo ważne te radia bardzo zadko się psują .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...