Skocz do zawartości

Brax TT1 - Co w zamian?


maniak1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam doradźcie szukam coś podobnego do Brax TT1 , niestety w moim egzemplarzu doszło do mechanicznego uszkodzenia zawieszenia.

Powróciłem do Brax 6.1 ale to nie to samo co TT1 zastanawiam się nad GZPK 16SQ bo wiele dobrego słyszałem na ich temat.

Poza tym mam małom dolegliwość , otóż w obu drzwiach jest dołek na 70 Hz zarówno na 6.1 i TT1 wynika to prawdopodobnie z konstrukcji drzwi może zmiana producenta coś pomoże .

Czekam na wasze propozycje oraz opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak ostatnio rozmyślałem i w sumie nigdy nie miałem nic poza stajnią braxa , chętnie spróbował bym coś innego . Scan Speak z tego co pamietam produkował głośniki dla alpine F1 . Zaznaczam że nie miałem nigdy okazji posłuchać nic innego poza tym co sam posiadałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak warto oddać do reanimacji zamiast szukać alternatywy? Skoro odpowiadały tyle czasu i spełniały wymagania to teraz będzie ciężko i zacznie się żonglerka

Taki jest zamiar , ostatnio jakoś brak czasu nawet żeby nadać paczkę . Niestety z serwisu braxa odesłali paczuszkę z powrotem i nie podjęli się naprawy i teraz zostaje tylko serwis polecony przez znajomego mam nadzieję że oni pomogą.

 

Myślałem tylko że w między czasie może spróbował bym innych przetworników gdyż nie miałem nigdy okazji i może coś mnie zauroczy i zapomnę o tt1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


z serwisu braxa odesłali paczuszkę z powrotem i nie podjęli się naprawy

Z ciekawości - czemu? Nie mają już części?

 

 

 


serwis polecony przez znajomego

kto taki? UTD?

 

Co tam się dokładnie podziało z zawieszeniem? Generalnie Wojtek z UTD Ci to na pewno zrobi, ale jak w grę wchodzi nowe, nieoryginalne zawieszenie to też nie będzie ten sam głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zakładałem nową mocniejsza siatkę ochronną to jakoś tak wyskoczyła i przeciołem zawieszenie w jednym miejscu .

 

Ludzie od Brax napisali tylko technicznie sprawny wizualnie nie do naprawy . Może mieli na myśli kosz który lata świetności ma już za sobą i gdzie nigdzie farba się złuszczyła i nie wyglada to najlepiej . Wysłałem w tej samej paczce helix rs806 z uszkodzonym zawieszeniem i mi napisali że nie do naprawy . Głośniki wysyłałem bezpośrednio do producenta z terenu Niemiec bez pomocy jakiegoś dystrybutora może to miało znaczenie ale gdy do nich wcześniej dzwoniłem to mówili że nie ma problemu zrobią oględziny i skontaktują się ze mną w celu wyceny naprawy .

Tak serwis który polecił znajomy to UTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
TT1 przejdą gruntowną renowacje wraz z piaskowaniem koszy oraz malowaniem proszkowym , inne podzespoły też nie były w najlepszym stanie . Trzeba pamiętać że tt1 mają swoje lata i były w różnych rękach. Jeżeli mimo tego tt1 bardzo mi odpowiadały to nie mogę się doczekać tego jak będą grać po renowacji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...