Skocz do zawartości

Pomoc w dobrze radia 1 din, do 1000 złotych


Rockmath2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Potrzebuje pomocy w doborze radia.

 

poszukuję radia, które będzie w miarę klasycznie wyglądało i miało zielone podświetlenie oraz musi być 1din.

 

Zależy mi na tym by mialo swój procesor i zagrało póki co bez dodatkowego wzmacniacza.

 

U mnie seryjne głośniki są znośne, ale brakuje im lepszego radia by coś tam poustawiać.

 

Jak będzie miało możliwość flac na USB bądź CD, to super, choć pewnie w tym budżecie będzie ciężko z CD na Flac.

 

Więcej rzeczy mniej ważna.

Tamte są najważniejsze i jak będzie będzie więcej, to tylko na plus.

 

Myślałem o jakimś Alpine 178BT ale nie wiem czy warto w to iść.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz ten model 193BT radził bym iść do sklepu i go pomacać - miałem w ręku UTE-93DAB - badziewie/plastik fantastik. Im nowszy model tym gorzej to wygląda, wyświetlacz jak w radiu za 100zł niczym to się nie różni.

Ostatni model który wygląda normalnie to CDE-178BT - może nie ma na pokładzie tego co 193BT ale jak to ma grać na seryjnych głośnikach to nie ma się co zagłębiać w temat ...

 

Poszedł bym w inną markę - np Pioneer DEH-P80PRS - wygląda to normalnie i ma w sobie to co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za taką odpowiedź, to teraz już totalnie nie wiem co zakupić :D

Chciałem iść w Alpine, bo podoba mi się ich wygląd, szczególnie tych starszych, jak 9835 itd. Ale znowu używane, to też już trochę zniszczone.

 

Myślałem też nad jakimś Clarionem, ale ciężko o fajnego.

 

Kurcze,ten pioneer nie wygląda tak źle. Pytanie czy uda się jakiegoś kupić w tym budżecie?

 

Jak nie ten pionek, to polecasz jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Pionek to zabytek… Apline CDE 193bt przy kenwoodzie kdc-x7200dab wypada dużo lepiej w kwestii wykonania, mimo ze jest starsze ma lepszy wyświetlacz- jest czytelny w słońcu i trochę lepsza zwrotnicę. Nie żebym był gotów dać za tego Alpine 1000 PLN bo to trochę sporo jak na taki sprzęt ale alternatywy brak. Może szukaj używanego;) Co prawda Pionka 80prs nie miałem ale w tej cenie jest po prostu za stary a kto go kupi to goni go dalej w bardzo krótkim czasie, coś musi w tym być. Spytaj się kondraxa co to za radio, miał je to może się wypowie, ewentualnie możesz poszukać w jego postach bo coś kiedyś pisał o kupnie i szybkim rozstaniu z tym modelem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy seryjnych głośnikach wolał bym patrzeć na takiego pionka niż na te wszystkie nowe alpine co by nie miały w środku.

 

Dołóż parę złotych i kup uzywanego Pioneer avh-z7200/7100/7000dab bo 1 din z dzisiejszych czasów wygląda tragicznie, miałem alpine ute-93dab, kenwood kdc-x7200dab, Pioneer deh-s720dab i nie chciał bym mieć takiego radia w aucie,ale to tylko moja opinia, gdzie przewalam trochę sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi:)

 

2 dni i takie z 1din z wysuwanym ekranem odpada, musi być w klasycznym stylu, bo nie chce kombinować z plastikami w aucie plus ma to się w pasować w klimat samochodu japońskiego z lat 90 :)

 

Jestem w stanie kupić używane starsze radio, mi to nie przeszkadza, szczególnie, że mam seryjne głośniki bez żadnych modów.

 

Stąd jak są jakieś dobre starsze radia, chętnie je rozważę.

 

Myślałem właśnie nad tym Alpine 9833 ale nie wiem czy warto.

 

Ważna jest dla mnie też jakość wykonania, żeby to nie wyglądało jak zabawka dla dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...