Skocz do zawartości

Zagraniczne strony z uzywanymi sprzetami


k0mp4tybiln7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kieruje się do Was z prośbą o opinie zagranicznych stron z uzywanymi sprzetami. Zauwazyłem ze u Nas juz coraz trudniej coś kupić wiec pomyślałem zeby uderzyć w świat i tam cos poszukać [emoji2960] Gdzie przeważnie szukacie fajnych grajków w zagranicznych portalach?

 

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam dla siebie a nie do handlu, więc moje zakupy za bardzo nie wplyną na rynek [emoji2960]

 

 

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Nie miałem tego na myśli.

 

Ja jak coś szukam to przrz google i zakupy i tak udało mi się kupić Brax x1000 z Litwy lub daję ogłoszenie na ebaykleinanzeige że czegoś szukam i zgłaszają się ludzie z różnych krajów, czasem z mocno przesadzoną ceną ale trafią się i rodzynki w moich ramkach. Z Turcji mam moje średniaki odr ale drugi raz bym już nie szedł w taki zakup. Cena była fajna ale koszt wysyłki oraz cło wyrównało się z ceną w Europie. Trzeba też pamiętać że nie zawsze trafia się uczciwy sprzedawca a w tedy jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz chodzi o "podstawowy" wzmacniacz do suba czy prostą 4 kanałówke których na samym forum byl wysyp, teraz sprzętów zostało juz coraz mniej na rynku i wszyscy chomikują w szafach stąd pomysł o zasięgnięcie wiedzy kupna czegoś dalej. Kiedyś można bylo bez problemu wachlować sprzętem i zbierać doświadczenie, teraz jest to juz prawie nieosiągalne bawiąc się w "klasyki"

 

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tego na myśli.

Ja jak coś szukam to przrz google i zakupy i tak udało mi się kupić Brax x1000 z Litwy lub daję ogłoszenie na ebaykleinanzeige że czegoś szukam i zgłaszają się ludzie z różnych krajów, czasem z mocno przesadzoną ceną ale trafią się i rodzynki w moich ramkach. Z Turcji mam moje średniaki odr ale drugi raz bym już nie szedł w taki zakup. Cena była fajna ale koszt wysyłki oraz cło wyrównało się z ceną w Europie. Trzeba też pamiętać że nie zawsze trafia się uczciwy sprzedawca a w tedy jest problem.

Ile przesylka z Turcji i ile cła od jakiej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...