Skocz do zawartości

Szukam mocne i jakościowe 2 channel


Wirtuoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Konsetrukcyjnie bliźniaczo.sam ci to chyba wykładałem.. ale innej firmy elementy masz w środku ktore takze mają wpływ na brzmienie...

 

Nie przypominam sobie byś mi to wykładał.

Pierwsze słyszę o zastosowaniu innych elementów. Nie podważam tego lecz nie spotkałem się z taką informacją wcześniej.

A teraz znaleźć to już sztuka :wink2:

No, nawet nie mów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś MS2125. Diabeł mnie opętał i sprzedałem go, czego żałuję, bo by się przydał teraz :/

Od tej pory jak słuchałeś mojego systemu, trochę się pozmieniało w kierunku- do przodu[emoji3].

Tweetery Eton Core, inna aplikacja i stojenie. Batler z lampą w przedwzmacniaczu zasila przód i robi mega robotę. Gorliche zagrały jeszcze ciekawiej, zwłaszcza na wokalu.

Koncepcja subbasu też się mocno zmieniła. Jest dość spektakularna i oryginalna, ale pomyślnie zaowocowało wybitnymi osiągami [emoji6] No i teraz właśnie, żeby to dopiąć i dopieścić szukam odpowiedni piec.

Zresztą @Kondrax dobrze zna mój system, może coś dołoży od siebie [emoji846]

Ja się nie znam. W d... byłem g... widziałem. Ja jestem prosty chłopak z małej miejscowości i w dodatku teoretyk.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam. W d... byłem g... widziałem. Ja jestem prosty chłopak z małej miejscowości i w dodatku teoretyk.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Jak w nagrodę posiądę twoje wiedzę i doświadczenie to huk, chętnie tam zajrzę [emoji1787]

 

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wg. Ciebie w/w Zeus może klasowo dorównać Zapco Studio 500?

Klasa ta sama ale jak wiadomo nie każdemu podejdzie to samo. Lubię studio 500 ale inne konstrukcje również mi odpowiadają. Pamiętam również, że między studio 500 a 300 była przepaść.

Żebyś mieszkał bliżej to bym Ci udostępnił kilka topowych piecy. NIe da się bez słuchania wybrać najlepszego.

Przy okazji Zed, zedowi nie równy. Zeus zagrał znacznie lepiej od Boltara a ESX 275.2 zjada je wszystkie. Natomiast współczesny leviatan wypadł mizernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa ta sama ale jak wiadomo nie każdemu podejdzie to samo. Lubię studio 500 ale inne konstrukcje również mi odpowiadają. Pamiętam również, że między studio 500 a 300 była przepaść.

Żebyś mieszkał bliżej to bym Ci udostępnił kilka topowych piecy. NIe da się bez słuchania wybrać najlepszego.

Przy okazji Zed, zedowi nie równy. Zeus zagrał znacznie lepiej od Boltara a ESX 275.2 zjada je wszystkie. Natomiast współczesny leviatan wypadł mizernie.

 

Radku.. Co masz na mysli przepasc pomiędzy 300 a 500?

pod kątem mocy? kkntroli w basie czy muzykalnosci?

 

Pytam bo 300x napędzi u mnie midwoofery... 150 napedzi sredniaki a Z50c2 napedzi wysokotowe-wstęgowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma grać lepiej niż Tru albo porównywalnie ale kasa ma się zgadzać...

Pewne wzmacniacze z klasy TRU i wyżej nie będą kosztować 200 zł .

Dam Ci przykład kupiłem swego czasu Zeusa VIII generacji , następnie jako że mają swoje lata wysłałem go na przegląd i tuning sekcji zasilania na lepszych nowych komponentach plus wymianę kabli prądowych na nowe ofc, ładne parę lat temu gdzie ceny usług wzrosły .

Więc jeśli dzisiaj ktoś by powiedział dam tysiąc , to się uśmiechnę i niech dalej leży na półce z innymi bo jest ich coraz mniej , wchodzą cyfrowe pudełka i to już się nie zmieni .

A mówimy tutaj o zwykłym zedzie a nie Phoenixach MS czy ZPA.

To nie krytyka broń Boże tylko czasami aby mieć coś dobrego ( czytaj nie złom z eBay albo Olx) trzeba liczyć się z wydatkiem lub też chcąc zachować budżet w ryzach zejść trochę z wymogami w dostępny finansowo poziom. Jak mawiają Czesi " to se ne da" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek całe życie się uczy, a i tak głupim umiera ;)

 

Co Panowie możecie powiedzieć o Genesis? Jak sprawują się na basie (subbasie)?

Specyficznie , inaczej niz  amerykanskie piece.Mialem tylko DM 3 series.Wlasnie zapomnielismy o Dual Mono Extreme.Sam nie mialem ale opinie ma bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek całe życie się uczy, a i tak głupim umiera ;)

Co Panowie możecie powiedzieć o Genesis? Jak sprawują się na basie (subbasie)?

Kiedyś jedna mądra i osluchana osoba jak robiła serwis mojego four Channel to powiedziała, że nigdy nie słyszała żeby jakis wzmacniacz tak kontrolował woofer i miał zajebista dynamikę. Testował to na swoim sprzęcie.

Moze to Ci coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma grać lepiej niż Tru albo porównywalnie ale kasa ma się zgadzać...

Pewne wzmacniacze z klasy TRU i wyżej nie będą kosztować 200 zł .

Dam Ci przykład kupiłem swego czasu Zeusa VIII generacji , następnie jako że mają swoje lata wysłałem go na przegląd i tuning sekcji zasilania na lepszych nowych komponentach plus wymianę kabli prądowych na nowe ofc, ładne parę lat temu gdzie ceny usług wzrosły .

Więc jeśli dzisiaj ktoś by powiedział dam tysiąc , to się uśmiechnę i niech dalej leży na półce z innymi bo jest ich coraz mniej , wchodzą cyfrowe pudełka i to już się nie zmieni .

A mówimy tutaj o zwykłym zedzie a nie Phoenixach MS czy ZPA.

To nie krytyka broń Boże tylko czasami aby mieć coś dobrego ( czytaj nie złom z eBay albo Olx) trzeba liczyć się z wydatkiem lub też chcąc zachować budżet w ryzach zejść trochę z wymogami w dostępny finansowo poziom. Jak mawiają Czesi " to se ne da" ;-)

Wiem bardzo dobrze co masz na myśli, bo ja z też z kolei każdy swój wzmacniacz, który ma zostać u mnie na dłużej wysyłam na przegląd i tzw. "tuning", czyli wyciągnięcie z niego potencjału, ulepszenie parametrów i walorów dźwiękowych.

Jestem świadomy tego, że nie da się kupić za grosze coś, co ugra np. TRU, ale też mam świadomość i pewne doświadczenia, że można trafić na model, który kosztując mniej może mu dorównać ALE w paśmie subbasowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...