Skocz do zawartości

AS HX08SQ z czym graliście?


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie czym zasilaliście HX'a małego. I z czym wam się podobało jak gra? W moim systemie uważam, że jest "sklejony" do reszty i ładnie uzupełnia pasmo, natomiast przy niektórych kawałkach brak mi "tąpnięcia"  (tzn. jest, ale umiarkowanie delikatne) np. stopy i zastanawiam się czy to już kwestia rozmiaru, czy może kwestia dobrania pieca. Na razie celowo nie mówię z czym gra :) Siedzi w BR bassera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej kwestia rozmiaru. To fajny tłuczek ale cudów nie ma co po nim oczekiwać. Do jakiegoś Peugeota 206 w sam raz:) W większym kombiaku bądź co gorsza sedanie raczej się nie odnajdzie. Takie są moje doznania z obcowania jeśli chodzi o tego małego wariata. Zacny przetwornik ale ma swoje ograniczenia z racji zapewne rozmiaru. Hx10SQ BR robił w A4 B5 avant dużo lepsze wrażenie a szybkości mu nie brakowało. A go z kolei zastąpił Helix P10 CL (ok 18L) i tak już zostało bo wypadł najlepiej według mnie. Używałem w tym okresie Kenia PS300T, PS401M oraz Etona PA2802 wiec mocy ani kontroli raczej nie brakło. Wszystko zależy od auta i repertuaru którego słuchasz. Ja preferuje Rock ale coraz częściej słucham czegoś bardziej ambitnego stąd wybór padł na P10 (miększy, bardziej zróżnicowany i przyjemniejszy, do tego świetnie gra w małych skrzynkach zamkniętych czego o serii HX nie można powiedzieć). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...