Skocz do zawartości

C4 Grand Picasso Mk1 poprawa jakości audio


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wolałbym zostawić tył w spokoju, póki co podłączyć pod wzmacniacz przód, a w niedalekiej przyszłości wrzucić do bagażnika jakiś mały sub

Sygnał do wzmaka będzie przez konwerter, niestety fabryczne radio nie posiada wyjścia RCA , a ten pionek Hi input

Sygnał do wzmaka będzie przez konwerter, niestety fabryczne radio nie posiada wyjścia RCA , a ten pionek Hi input

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem najsensowniej:

- konwerter na front i do wzmacniacza 1 para rca rozdzielona przy samym piecu Y’kami ale tylko jak chcesz sub’a. Jak nie to na razie 2 kanały puste albo raczej mostki o ile ten pionek na to pozwala

- tył zostawić w spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja drugiego punktu niestety została kompletnie olana przez Bączka. Powiedzenie o tym jak postąpił ze to nieelegancko to najdelikatniejsze co przychodzi na myśl.

Przykro mi to czytać , ja ze swej strony zrobiłem tak jak zostało napisane , tyle ze najmniej w tym wszystkim chodziło kasę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja drugiego punktu niestety została kompletnie olana przez Bączka. Powiedzenie o tym jak postąpił ze to nieelegancko to najdelikatniejsze co przychodzi na myśl.

 

 

Przykre to. Ps. Tak czy tak wspominaliśmy Ciebie niejednokrotnie :)

 

Pochopnie i szybko wyciągasz wnioski, niestety przez życiowe turbulencje nie miałem ( co widać po historii logowań ) czasu nawet wejść na forum. Słowa dotrzymam nawet jeśli tym razem się nie udało. A jeśli tak spieszy Ci się do flaszki to zapraszam do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pochopnie? Taki ukłon ze strony innego użytkownika powinien być potraktowany PRIORYTETOWO. Albo coś jest dostarczone albo nie. Spotkanie już się odbyło, życzeniem Nakamichi było żeby wspomnieć o Nim przy tym trunku. Myślę że zrealizujesz ten drugi punkt tyle że po fakcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...