Skocz do zawartości

dB Drag Racing - Klasy i rozwój


dB Drag Racing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwyi z BD a ME gdie wyjasnilismy sobie wszystko jak masz jakis problem to mozemy to sobie wyjasnic jutro wszystko w czeladzi zapierdol ten swój śmieszny strój PSEUDO ARAFATA... poza tym jaeszcze ci kopara opadnie bo clio to nie ŚCIANA i nigdy nie będzie a czekam na przeprosiny po MIstrzostwach POlsze

1. nie rób z tego forum kibla jaki robiliście z dbrace.pl - tam możesz srac i dupy nie wycierac.... (przynajmniej nie takimi tekstami)

2.chyba popier%@%#łeś leony.... o odnośnie "afrocośtam"

3. mam nadzieje że mi kopara opadnie....

4. co tam pisałeś że wyjaśnić??

5 ogólnie mógłbys napisać to jeszcze raz ale po POLSKU...

 

 

W takim razie napisz WYRAŹNIE gdzie i na jakich zawodach dostali po dupie!! Startując oczywiście w tej samej klasie po weryfikacji regulaminowej (bo przecież od tego są aby pojedynki były sprawiedliwe).

właśnie tu byłby problem, bo porównując wyniki clio vs.marabelki to możliwości konfiguracji oraz instalacji sprzętu odpowiednio do klas stoją po stronie cliówek...

romek (różowa marabelka-amator) vs. zip (czarne clio-pro1-2)

achim (czerwona marabelka -pro1-2) vs. rollo (pro 3+)

wyniki chyba sam podajesz na easce także wiesz jakie są...

 

P.S. barbus ja ci nie pisałem ze kiedyś tam krzykiek z modka pomylił guzik, dwa miesiace później wziął stare baterie, a pół roku wcześniej zapomniał zabrać piec na zawody

- JA NAPISAŁEM SYTUACJE Z LEGNICY!!!!

 

[ Dodano: 2009-09-12, 22:21 ]

NERO nie wiem czego zes sie przypioł do warszawiaków

i jeszcze jedno .... przypiołem sie do JEDNEGO Twojego zdania które zacytowałem wcześniej. Nie no ku$w@ czy ja pisze po chińsku w przeciwieństwie do ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie tu byłby problem, bo porównując wyniki clio vs.marabelki to możliwości konfiguracji oraz instalacji sprzętu odpowiednio do klas stoją po stronie cliówek...

romek (różowa marabelka-amator) vs. zip (czarne clio-pro1-2)

achim (czerwona marabelka -pro1-2) vs. rollo (pro 3+)

wyniki chyba sam podajesz na easce także wiesz jakie są...

 

Odpowiesz na moją prośbę/pytanie czy nie ? Gdzie dostali po dupie ? Co w ogóle oznacza sformułowanie , że konfiguracja i instalacja stoi po stronie cliówek ? Nic nie czytasz i dalej klepiesz swoje.

Napiszę w Twoim stylu (konfiguracja sprzętowa , instalacja ):

Romek (różowa Marabellka) - 15 cali i grubo ponad 5 kW (tak twierdzi Romuś) , skrzynka

Joachim (czerwona Marabellka) - 2 x 15 cali i grubo ponad 4 kW (j.w.) , ściana ze stali plus beton

odpowiednio

Marcin (czarne Clio) - 2 x 10 cali i 2.4 kW , skrzynka

Konrad (bordowe Clio) - 2 x 12 cali i 5kW , skrzynka

Samo porównanie samochodów jest bezsensowne. Nie wiem dlaczego tak Ciebie to boli. Znam osobiście Romka i cenię jego robotę ale daj na luz. Cliówki są najgłośniejsze w dBL'u nawet wśród samochodów typowych do dbRace'a czy dBdrag'a. Natomiast jeśli chodzi o Marabellki to nie są najgłośniejsze ani w dBRace ani dBdrag'u (z wyłączeniem Joachima w dBRace lecz nie na długo bo jak wiesz wystartował po naprawie Darek)

 

- JA NAPISAŁEM SYTUACJE Z LEGNICY!!!!

 

Jaką sytuację właśnie opisałem ? Dociera do Ciebie słowo pisane ?

 

p.s. Masz straszny chyba problem emocjonalny. Używasz wulgarnego słownictwa i do tego wydzierasz się niemiłosiernie.

p.s.2 Teraz całe szczęście jest przeciwnik w klasie Joachima , którego będziesz mógł atakować. "romkowej" Marabelli skopał dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbus, nie rozumiem Twojego uniesienia "MASZ CHYBA PROBLEM EMOCJONALNY"

Odpowiedziałem ci chyba czysto i klarownie ze wyniki sa na easca.pl

o konfiguracje sprzętową oraz instalacje sprzetu odpowiednio do klas miałem na myśli to na co regulamin pozwala (chyba jest to logiczne) skoro napisałem "odpowiednio do klas"- a porównując te auta (głównie romka) weź pod uwage również kwestje zasilania i aplikacji samego sprzętu... (bo z tego co wynika co piszesz to liczy sie sam sprzęt i tylko to.... aż dziw że sędzia wspomina tylko o calach i kW...

 

I Masz odpowiedź na pytanie:

Samo porównanie samochodów jest bezsensowne. Nie wiem dlaczego tak Ciebie to boli

a w sumie sam sobie odpowiedziałeś:

Dociera do Ciebie słowo pisane ?

gdzie ja sie do tego przyczepiłem?? odpowiedziałem na pytanie zip-a gdzie wyraźnie był tym zdziwiony(ze ktoś wciąga nosem cliówki w db-dragu), w związku z czym poparłem moją tezę faktami.

ale dobra skoro nie dociera to przytaczam: (lece po najwyższych db w zawodach)

prównanie robie do klas bliższych sobie czyli romek vs. marcin (który jest klase wyzej i może sobie przywieść po dach akumlatorów)

oraz Achim vs. Konrad (który może sobie załozyć po dach przetworników)

Borki:

romek - 148db

marcin - 144,9db

achim nie startował

 

_________________

Tychy:

romek: 146,9 db

marcin: 147,7 db

 

achim : 152,4db

konrad : 149,5

_______________

Legnica:

romek: 149,7

marcin: (w pruszkowie) : 147,7

 

achim: 154,6

konrad : (w pruszkowie) : 151

 

Po ostatnich (najaktualnieszych wynikach moge z pełnym przekonaniem stwierdzić ze marabelki sa conajmniej RAZ głośniejsze.

 

jeszcze coś??

jak widac raz marcin pierdnął więcej od romka (z tym że romek jedznie na tym samym sprzęcie i skrzynce co w tychach wiec widac ile z niego może wycisnąc.)

 

P.S. Wszystkie moje wulgaryzmy są ocenzurowane wiec można je przeczytac w rózny sposób (jak to oosobiście robiłeś na forum dbrace.pl, -oczywiście nie mój post)

 

P.S. 2 no widzisz nawet Darek sie przypomniał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbus, nie rozumiem Twojego uniesienia "MASZ CHYBA PROBLEM EMOCJONALNY"

 

PRZESTAŃ KRZYCZEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK NIE ROZUMIESZ TO TWÓJ PROBLEM !!!!!! DZWON TEŻ JEST W ŚRODKU PUSTY !!!!!

 

gdzie ja sie do tego przyczepiłem?? odpowiedziałem na pytanie zip-a gdzie wyraźnie był tym zdziwiony(ze ktoś wciąga nosem cliówki w db-dragu), w związku z czym poparłem moją tezę faktami.

 

Widzisz, nic nie rozumiesz nadal. Zip wyraził swoje zdziwienie po Twoim poscie bo doskonale wie , że nigdy nie konkurował z Romkiem w klasie. Ty oczywiście wypisywałeś kolejne posty , które nie miały nic w sobie oprócz osobistych zagrywek. Nie masz żadnego argumentu oprócz formalnej pseudoprzepisowości.

Po raz ostatni proszę podaj JEDNĄ imprezę (JEDEN FAKT) , na której chłopaki walczyli ze sobą.

 

Na pytanie "gdzie ja sie do tego przyczepiłem" już ręce opadają. Ty nie masz problemu z czytaniem lecz z myśleniem. Jak można na moje pytanie czy dociera do Ciebie słowo pisane odpowiedzieć w ten sposób ?

 

P.S. Wszystkie moje wulgaryzmy są ocenzurowane wiec można je przeczytac w rózny sposób (jak to oosobiście robiłeś na forum dbrace.pl, -oczywiście nie mój post)

 

Możesz to jeszcze raz napisać w języku polskim ?

 

barbus nie zapomnij ze w dbl jeszcze matiz sie liczy :)

 

W tej samej klasie ? Dariusz nie zaczynaj Wystarczy jeden intieligent.

 

bo z tego co wynika co piszesz to liczy sie sam sprzęt i tylko to.... aż dziw że sędzia wspomina tylko o calach i kW...

 

Piękna zagrywka w stronę moją i samej organizacji. Zmartwię Ciebie ale TO JEST JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH KRYTERIÓW DOBORU KLASY W DBL'u.

 

Przestań , oszczędź sobie wstydu. Bronisz swojej logicznie niespójnej tezy w sposób tragiczny.

 

Ja już odpuszczam bo groch mi się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbus, rece opadają jak czytam ten bełkot.

Pierwszy mój post brzmiał:

"hmmm tylko jak narazie ... w db-drag małe skromne dziewkowice team robią z wami co chcą "

Więc nie wiem dlaczego sie drzesz o jakimś DBL-u

Piękna zagrywka w stronę moją i samej organizacji

I skończ mi zarzucać cokolwiek bo Ty jako osoba wytykająca bez przerwy błedy organizacyjne konkurencyjnej db-dra jesteś święty??

Co rusz gdziekolwiek by sie nie wczytac w jakiekolwiek forum jedziesz po nich i pastwisz sie, bez jakiegokolwiek szacunku i zrozumienia ze w tym roku zaczynaja.

A te psychologiczne pierdoły zostaw sobie w domu TO JEST FORUM CA a nie jakieś pie@#$%&nie o inteligencji (usiłujesz pokazywac twoje przebłyski właśnie tu...???.)

Na wszystkie twoje pytania zadane po raz kolejny, znajdziez odpowiedzi w postach wyzej.

JA JUZ TEMAT WYCZERPAŁEM.

P.S. którykolwiek zarzut potwierdzam faktem.

co to za tekst:??

Bronisz swojej logicznie niespójnej tezy w sposób tragiczny.

gdzie masz poparcie tego bezsensownego bełkotu??

 

Zreszta koniec przekazu

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koledzy pozwolicie że wrócę do pierwotnego tematu

 

[ Dodano: 2009-09-18, 00:30 ]

taki mały marginesiek dzieki Zipowi i mi pojawiło sie 4 nowych zawodników poza tym reszta to dB max i mdm czy jakos tak z bialego stoku zobacz co sie dzieje u Jurka na zawodach jest szal i w kitt wielu zawodników... A no bym zapomniał o Ziomach z Poznania pozdro dla Izy i Łukasza i Miśka z democaru

 

Chciałbym zauważyć, że my zawody prowadzimy pierwszy rok (nawet niecały). Dlatego właśnie staramy się zachęcić wszystkich do tego by bawili się razem z nami. Jako organizatorzy nie mamy żadnego wpływu na to kto przyjedzie na zawody. Są ci którym podoba się formuła dBDRA.

Nikt tu nie urządza konkursów na to w jakiej organizacji startuje więcej zawodników. Każdy może sobie startować gdzie chce. Temat założyłem po to by dowiedzieć się od was czy chcecie rozwijać temat dBDRA w Polsce jeżeli tak to co wam pasuje a co nie. Jeżeli przyszły sezon pokarze, że jedyne zawody w jakich jest w Polsce zainteresowanie to EASCA nie będziemy starali się was uszczęśliwiać na siłę. Wówczas w Polsce będzie EASCA a na dB Drag kto będzie chciał to sobie pojedzie do Niemiec czy Czech tak jak to było do tej pory.

Ponawiam więc pytanie czego oczekujecie od organizacji?? Bardzo chętnie wyciągniemy wnioski z dyskusji na przyszły sezon.

 

P.S. Tak na marginesie Pamiętasz rollo i zipie jak w tamtym roku w Wells przy piweczku rozmawialiśmy o tym jak by to było fajnie mieć dBDRA w Polsce. To wy byliście jednymi z pomysłodawców razem z kolegą Grzesiem :)

Dlatego teraz liczę na to że pociągniecie temat i przyciągniecie nie tylko 4 nowych zawodników ale 44 :hyhy:

 

P.S.2 "Piłeczka jest po waszej stronie" - to już do wszystkich zawodników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...