facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

dB Drag Racing - Klasy i rozwój

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#41 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 21:16

clio wali 150-151 za kazdym razem wiec troche wiecej niz romek
drugie clio jest zrobione do dbl maxi:) a nie pierdow ogranicza mnie moc 2400
ale moze kiedys sie przestawie :rotfl:

Wiem ale nie powiem

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#42 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 22:20

a to dziwne bo w dragu regularnie pierdzi...

troche robimy offa- bordowe idzie 2 klasy wyzej od romka, porównałbym je predzej z czerwoną marabelką Ahima z pro 1-2 - to i tak klasa nizej od bordowego) która ostatnio pierdziala 154, clio romka porównywałbym bardziej z czarną clio (tez róznica jednej klasy na wasza kozyść) a wyniki jakby lepsze w diewkowice team...
koniec OT.
Pozdr
156,8db - Mistrz Polski 2012 - expert Easca -
151,9db @ 3kW - vice mistrz polski 2010 - amator 1-2 Easca -

#43 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 05:01

a to dziwne bo w dragu regularnie pierdzi...

troche robimy offa- bordowe idzie 2 klasy wyzej od romka, porównałbym je predzej z czerwoną marabelką Ahima z pro 1-2 - to i tak klasa nizej od bordowego) która ostatnio pierdziala 154, clio romka porównywałbym bardziej z czarną clio (tez róznica jednej klasy na wasza kozyść) a wyniki jakby lepsze w diewkowice team...
koniec OT.
Pozdr

rany. teraz tutaj wojna. porownac nalezaloby do czego auta byly przygotowane i jaki sprzet maja.
rozowa marabella - 15' i 5kW+ do 2x10' i rowne 2,4 kW; w dbl romus nie startuje wiec nie mozna porownac
czerwona marabella 2x15' i 4kW+ do 2x12' i 5kW nie wspominajac o betonie i scianie stalowej do cywilnego auta; joachim 142,x dB a konrad 148,x dB.
wiec porownujmy auta w swoich konkurencjach , to ze startuja w innych nie oznacza ich bezposredniej rywalizacji. tak jak joachim w dbl nie osiagnie dobrego wyniku tak marcin w dbrace. konrad jeszcze pokaze pazurek takze w dbrace :rotfl:.

konczac ot mozna takze napisac , ze t.o.s team w dbl robi co chce z teamem dziewkowice :kwasny: TAKI byl cel wypowiedzi.
Szkoda czasu na to forum, napędzane bezmyślnością i hatersami. OVER na zawsze.

#44 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 08:18

TAKI byl cel wypowiedzi

celem wypowiedzi kolegi rollo, było przykozaczenie, a że rególarnie pierdzi w db-drag to uświadomiłem go ze w tej konkurencji jest w plecy z "romkami".

P.S. a kto broni im zalewac betonem cliówki?? a może bedziecie jeszcze płakać ze dzisiaj pada a jutro jest słonce??
są JASNE regóły określone w regulaminie (min przez Ciebie) i tego sie wszyscy trzymają.

#45 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 08:59

nero Ciebie to chyba jeszcze dupa boli jak dostałęs baty w legnicy w zeszłym roku w przeciwności do romkowych samochodów to clio jezdzi na codzień pomaluj leona jeszcze z 2 razy to ci moze w koncu coś podskoczy DRESZCZU!!!!!!!!!!!

#46 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 09:40

TAKI byl cel wypowiedzi

celem wypowiedzi kolegi rollo, było przykozaczenie, a że rególarnie pierdzi w db-drag to uświadomiłem go ze w tej konkurencji jest w plecy z "romkami".

Przestań się pogrążać dalej idąc w zaparte. Powtórze co Konrad napisał:

nie ma jak narazie kozaka na WARSZAWIAKA W DBL.. :rotfl: :kwasny: :] :/ :/ :/ CZARNY I BORDOWY ZBROJI SIĘ DALEJ

Widzisz różnice?

P.S. a kto broni im zalewac betonem cliówki?? a może bedziecie jeszcze płakać ze dzisiaj pada a jutro jest słonce??
są JASNE reguły określone w regulaminie (min przez Ciebie) i tego sie wszyscy trzymają.

Jak zwykle. Jak jest coś nie pomyśli (tutaj na forum szczególnie jak się nie doczytało) to można atakować.
Nikt nie broni im zalewać betonem samochodów i nikt im nie nakże. Samochodami jeżdżą na codzień więc postanowili je przygotować do dBL.
Nie ma kozaka na nich , więc przestań to TY płakać z tego powodu tylko weż się do roboty i udowodnij , że może być inaczej.

p.s. Bez betonu i stali postaramy się dogonić chłopaków także w dB Race.

#47 niunius

niunius
  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 14:29

marabelki...
choć romek idzie w amator takze kwestja zasilania go ogranicza (co nie oznacza ze kręci niższe wyniki niz clio z pro 1-2 - bo tak nie jest),
ale achima z czerwonej nikt nie wypukał z warszafka team..-chyba ze jestem w błądzie

Autobus wypukał Szyszkownika w dBL w Legnicy :kwasny: no ale to nie Warszafka :kwasny:

pozdro!
marcin
Emerytowany były Mistrz Polski w zabytkowej organizacji i były jakiś Vice w aktualnie działającej :P

#48 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 17:51

nero Ciebie to chyba jeszcze dupa boli jak dostałęs baty w legnicy w zeszłym roku

no..... szczególnie ze strzelałem "na ślepaka" bez najmniejszych przygotowań i jechałem tam rekreacyjnie :kwasny:
a wk*#@%ło mnie to ze sędziowie nie dopuścili w finale (dogrywce) do ponownego strzału kolegi z mondka, na co Tobie pozwolili wcześniej ale to juz chyba było wyjaśnione (skoro gramy fair to chyba wszyscy tak gramy)
Widze ze to chyba tobie bardziej na wątrobie siedzi niż mi...(ja mam na to z decka wyj#$@ne)

pomaluj leona jeszcze z 2 razy to ci moze w koncu coś podskoczy DRESZCZU!!!!!!

leosiem nie strtuje w db....
z jakims (jednonocnym) przygotowaniem pierdłem raz na gliwicach ale innym furaczem...

to można atakować

dlaczego moje wypowiedzi nazywasz "atakowaniem"??
gdzie i jakim tekstem zaatakowałem kogokolwiek zwaszego teamu??
to ze napisałem WYRAŹNIE ze w db-drag clio/a dostają po dupie??
widocznie tak bo kolega zip był zdziwony tym co napisałem skoro odpisał:

a to ciekawe co piszesz:)

??
I teraz przemyśl czy rollo(gość z Twojego teamu), pisząc tekst

nero Ciebie to chyba jeszcze dupa boli jak dostałęs baty w legnicy w zeszłym roku w przeciwności do romkowych samochodów to clio jezdzi na codzień pomaluj leona jeszcze z 2 razy to ci moze w koncu coś podskoczy DRESZCZU!!!!!!!!!!!

kogo "zaatakował".... :kwasny:

konczac temat to nie napisałem ze w DBL jest kozak na clio/a, tylko odpowiedziałem na kozaczenie krótkim przypomnieniem wyników z db-drag.
Kilka postów wyzej ktoś pisał ze jedno clio jest robione pod DBL - nagle wnioskuje że oba...
Heh, tak skrycie i w tajemnicy napisze wam ze chłopaki z marabelek robili je pod SQL :P

Z mojej strony to wszystko.
Życze wysokich wyników w Czeladzi.
Pozdr.

#49 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 19:48

NERO nie wiem czego zes sie przypioł do warszawiaków i tak wiem ze nikt nas nie lubi poza ziomami wałasnie .Prawdziwyi z BD a ME gdie wyjasnilismy sobie wszystko jak masz jakis problem to mozemy to sobie wyjasnic jutro wszystko w czeladzi zapierdol ten swój śmieszny strój PSEUDO ARAFATA... poza tym jaeszcze ci kopara opadnie bo clio to nie ŚCIANA i nigdy nie będzie a czekam na przeprosiny po MIstrzostwach POlsze

[ Dodano: 2009-09-12, 21:03 ]
a Jeszcze jedno czarny T.O.S to clio z SQL sędziowiedz dziś mieli zdziwko jak na DD...:P wjechaś marcin w sound off zobaczymy jaki wynik... a wracając do tematów cisnieniowych to przyjechało 18V i 10 kw wiec sie nie podniecaj Nero ze romek coś tam pierdzi.... to jest Ziomus serdeczny wiec i tak mnie to wali choć majwyższy wimik w polsze i tak BEDZIE DLA WARSZAWY ..... :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :yhy: :hyhy:pozdro 600 dal tych prawdziwych i PSEUDO.... :kwasny: :kwasny: :P :P

#50 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 20:47

a wk*#@%ło mnie to ze sędziowie nie dopuścili w finale (dogrywce) do ponownego strzału kolegi z mondka, na co Tobie pozwolili wcześniej ale to juz chyba było wyjaśnione (skoro gramy fair to chyba wszyscy tak gramy)

Strasznie słabe nerwy masz. Krzysiek z Mondeo bo chyba o nim mowa był/jest z mojego teamu natomiast Konrad wtedy nie był. Przed pomiarami ustaliliśmy sobie (ja z Krzyśkiem) w żarcie, że jeśli jeszcze raz pomyli przyciski w pilocie to już powtórki na pewno nie dostanie. Tak się właśnie stało. Wszystko bylo fair więc nie wiem w jakim celu znowu nie na temat wcięcie i atak. Teraz na przyszłość wytłumaczę co mam na myśli przez atak: Piszesz , że coś było nie fair a przeszłości startów i potyczek Krzyśka nie znasz. Bardzo często dostawał powtórki ze względu na "słabe" baterie , "nie ten " przycisk itd itp. Chłopaczyna po prostu się stresuje zawsze przed zawodami . Po śmieje się z samego siebie. Tak się znowu stało i to ja właśnie byłem tym sędzią , który nie pozwolił na powtórkę. Mieliśmy masę śmiechu (bo po to przyjechaliśmy) z tego a Konrad przez to wygrał.

no..... szczególnie ze strzelałem "na ślepaka" bez najmniejszych przygotowań i jechałem tam rekreacyjnie :)
leosiem nie strtuje w db....
z jakims (jednonocnym) przygotowaniem pierdłem raz na gliwicach ale innym furaczem...

Szybka odpowiedź (zmieniona tylko liczba osobowa aby lepiej pasowało) :

a może będziesz jeszcze płakać e dzisiaj pada a jutro jest słońce??

dlaczego moje wypowiedzi nazywasz "atakowaniem"??
gdzie i jakim tekstem zaatakowałem kogokolwiek zwaszego teamu??
to ze napisałem WYRAŹNIE ze w db-drag clio/a dostają po dupie??

W takim razie napisz WYRAŹNIE gdzie i na jakich zawodach dostali po dupie!! Startując oczywiście w tej samej klasie po weryfikacji regulaminowej (bo przecież od tego są aby pojedynki były sprawiedliwe).
Jak nie wiesz , w którym momencie Twoja wypowiedź stała się atakiem to trudno.

#51 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 21:13

Prawdziwyi z BD a ME gdie wyjasnilismy sobie wszystko jak masz jakis problem to mozemy to sobie wyjasnic jutro wszystko w czeladzi zapierdol ten swój śmieszny strój PSEUDO ARAFATA... poza tym jaeszcze ci kopara opadnie bo clio to nie ŚCIANA i nigdy nie będzie a czekam na przeprosiny po MIstrzostwach POlsze

1. nie rób z tego forum kibla jaki robiliście z dbrace.pl - tam możesz srac i dupy nie wycierac.... (przynajmniej nie takimi tekstami)
2.chyba popier%@%#łeś leony.... o odnośnie "afrocośtam"
3. mam nadzieje że mi kopara opadnie....
4. co tam pisałeś że wyjaśnić??
5 ogólnie mógłbys napisać to jeszcze raz ale po POLSKU...

W takim razie napisz WYRAŹNIE gdzie i na jakich zawodach dostali po dupie!! Startując oczywiście w tej samej klasie po weryfikacji regulaminowej (bo przecież od tego są aby pojedynki były sprawiedliwe).

właśnie tu byłby problem, bo porównując wyniki clio vs.marabelki to możliwości konfiguracji oraz instalacji sprzętu odpowiednio do klas stoją po stronie cliówek...
romek (różowa marabelka-amator) vs. zip (czarne clio-pro1-2)
achim (czerwona marabelka -pro1-2) vs. rollo (pro 3+)
wyniki chyba sam podajesz na easce także wiesz jakie są...

P.S. barbus ja ci nie pisałem ze kiedyś tam krzykiek z modka pomylił guzik, dwa miesiace później wziął stare baterie, a pół roku wcześniej zapomniał zabrać piec na zawody
- JA NAPISAŁEM SYTUACJE Z LEGNICY!!!!

[ Dodano: 2009-09-12, 22:21 ]

NERO nie wiem czego zes sie przypioł do warszawiaków

i jeszcze jedno .... przypiołem sie do JEDNEGO Twojego zdania które zacytowałem wcześniej. Nie no ku$w@ czy ja pisze po chińsku w przeciwieństwie do ciebie??

#52 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 21:59

właśnie tu byłby problem, bo porównując wyniki clio vs.marabelki to możliwości konfiguracji oraz instalacji sprzętu odpowiednio do klas stoją po stronie cliówek...
romek (różowa marabelka-amator) vs. zip (czarne clio-pro1-2)
achim (czerwona marabelka -pro1-2) vs. rollo (pro 3+)
wyniki chyba sam podajesz na easce także wiesz jakie są...

Odpowiesz na moją prośbę/pytanie czy nie ? Gdzie dostali po dupie ? Co w ogóle oznacza sformułowanie , że konfiguracja i instalacja stoi po stronie cliówek ? Nic nie czytasz i dalej klepiesz swoje.
Napiszę w Twoim stylu (konfiguracja sprzętowa , instalacja ):
Romek (różowa Marabellka) - 15 cali i grubo ponad 5 kW (tak twierdzi Romuś) , skrzynka
Joachim (czerwona Marabellka) - 2 x 15 cali i grubo ponad 4 kW (j.w.) , ściana ze stali plus beton
odpowiednio
Marcin (czarne Clio) - 2 x 10 cali i 2.4 kW , skrzynka
Konrad (bordowe Clio) - 2 x 12 cali i 5kW , skrzynka
Samo porównanie samochodów jest bezsensowne. Nie wiem dlaczego tak Ciebie to boli. Znam osobiście Romka i cenię jego robotę ale daj na luz. Cliówki są najgłośniejsze w dBL'u nawet wśród samochodów typowych do dbRace'a czy dBdrag'a. Natomiast jeśli chodzi o Marabellki to nie są najgłośniejsze ani w dBRace ani dBdrag'u (z wyłączeniem Joachima w dBRace lecz nie na długo bo jak wiesz wystartował po naprawie Darek)

- JA NAPISAŁEM SYTUACJE Z LEGNICY!!!!

Jaką sytuację właśnie opisałem ? Dociera do Ciebie słowo pisane ?

p.s. Masz straszny chyba problem emocjonalny. Używasz wulgarnego słownictwa i do tego wydzierasz się niemiłosiernie.
p.s.2 Teraz całe szczęście jest przeciwnik w klasie Joachima , którego będziesz mógł atakować. "romkowej" Marabelli skopał dupę.

#53 Mazda Hifonics

Mazda Hifonics
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 22:40

barbus nie zapomnij ze w dbl jeszcze matiz sie liczy :) hehe a tak poza marginesem w poznaniu nowy rekord 156,1.
Mazda Hifonics

#54 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 23:25

barbus, nie rozumiem Twojego uniesienia "MASZ CHYBA PROBLEM EMOCJONALNY"
Odpowiedziałem ci chyba czysto i klarownie ze wyniki sa na easca.pl
o konfiguracje sprzętową oraz instalacje sprzetu odpowiednio do klas miałem na myśli to na co regulamin pozwala (chyba jest to logiczne) skoro napisałem "odpowiednio do klas"- a porównując te auta (głównie romka) weź pod uwage również kwestje zasilania i aplikacji samego sprzętu... (bo z tego co wynika co piszesz to liczy sie sam sprzęt i tylko to.... aż dziw że sędzia wspomina tylko o calach i kW...

I Masz odpowiedź na pytanie:

Samo porównanie samochodów jest bezsensowne. Nie wiem dlaczego tak Ciebie to boli

a w sumie sam sobie odpowiedziałeś:

Dociera do Ciebie słowo pisane ?

gdzie ja sie do tego przyczepiłem?? odpowiedziałem na pytanie zip-a gdzie wyraźnie był tym zdziwiony(ze ktoś wciąga nosem cliówki w db-dragu), w związku z czym poparłem moją tezę faktami.
ale dobra skoro nie dociera to przytaczam: (lece po najwyższych db w zawodach)
prównanie robie do klas bliższych sobie czyli romek vs. marcin (który jest klase wyzej i może sobie przywieść po dach akumlatorów)
oraz Achim vs. Konrad (który może sobie załozyć po dach przetworników)
Borki:
romek - 148db
marcin - 144,9db
achim nie startował

achim : 152,4db
konrad : 149,5

achim: 154,6
konrad : (w pruszkowie) : 151

Po ostatnich (najaktualnieszych wynikach moge z pełnym przekonaniem stwierdzić ze marabelki sa conajmniej RAZ głośniejsze.

jeszcze coś??
jak widac raz marcin pierdnął więcej od romka (z tym że romek jedznie na tym samym sprzęcie i skrzynce co w tychach wiec widac ile z niego może wycisnąc.)

P.S. Wszystkie moje wulgaryzmy są ocenzurowane wiec można je przeczytac w rózny sposób (jak to oosobiście robiłeś na forum dbrace.pl, -oczywiście nie mój post)

P.S. 2 no widzisz nawet Darek sie przypomniał.....

#55 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 03:34

barbus, nie rozumiem Twojego uniesienia "MASZ CHYBA PROBLEM EMOCJONALNY"

PRZESTAŃ KRZYCZEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK NIE ROZUMIESZ TO TWÓJ PROBLEM !!!!!! DZWON TEŻ JEST W ŚRODKU PUSTY !!!!!

gdzie ja sie do tego przyczepiłem?? odpowiedziałem na pytanie zip-a gdzie wyraźnie był tym zdziwiony(ze ktoś wciąga nosem cliówki w db-dragu), w związku z czym poparłem moją tezę faktami.

Widzisz, nic nie rozumiesz nadal. Zip wyraził swoje zdziwienie po Twoim poscie bo doskonale wie , że nigdy nie konkurował z Romkiem w klasie. Ty oczywiście wypisywałeś kolejne posty , które nie miały nic w sobie oprócz osobistych zagrywek. Nie masz żadnego argumentu oprócz formalnej pseudoprzepisowości.
Po raz ostatni proszę podaj JEDNĄ imprezę (JEDEN FAKT) , na której chłopaki walczyli ze sobą.

Na pytanie "gdzie ja sie do tego przyczepiłem" już ręce opadają. Ty nie masz problemu z czytaniem lecz z myśleniem. Jak można na moje pytanie czy dociera do Ciebie słowo pisane odpowiedzieć w ten sposób ?

P.S. Wszystkie moje wulgaryzmy są ocenzurowane wiec można je przeczytac w rózny sposób (jak to oosobiście robiłeś na forum dbrace.pl, -oczywiście nie mój post)

Możesz to jeszcze raz napisać w języku polskim ?

barbus nie zapomnij ze w dbl jeszcze matiz sie liczy :)

W tej samej klasie ? Dariusz nie zaczynaj Wystarczy jeden intieligent.

bo z tego co wynika co piszesz to liczy sie sam sprzęt i tylko to.... aż dziw że sędzia wspomina tylko o calach i kW...

Piękna zagrywka w stronę moją i samej organizacji. Zmartwię Ciebie ale TO JEST JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH KRYTERIÓW DOBORU KLASY W DBL'u.

Przestań , oszczędź sobie wstydu. Bronisz swojej logicznie niespójnej tezy w sposób tragiczny.

Ja już odpuszczam bo groch mi się kończy.

#56 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 08:06

barbus, rece opadają jak czytam ten bełkot.
Pierwszy mój post brzmiał:
"hmmm tylko jak narazie ... w db-drag małe skromne dziewkowice team robią z wami co chcą "
Więc nie wiem dlaczego sie drzesz o jakimś DBL-u

Piękna zagrywka w stronę moją i samej organizacji

I skończ mi zarzucać cokolwiek bo Ty jako osoba wytykająca bez przerwy błedy organizacyjne konkurencyjnej db-dra jesteś święty??
Co rusz gdziekolwiek by sie nie wczytac w jakiekolwiek forum jedziesz po nich i pastwisz sie, bez jakiegokolwiek szacunku i zrozumienia ze w tym roku zaczynaja.
A te psychologiczne pierdoły zostaw sobie w domu TO JEST FORUM CA a nie jakieś pie@#$%&nie o inteligencji (usiłujesz pokazywac twoje przebłyski właśnie tu...???.)
Na wszystkie twoje pytania zadane po raz kolejny, znajdziez odpowiedzi w postach wyzej.
JA JUZ TEMAT WYCZERPAŁEM.
P.S. którykolwiek zarzut potwierdzam faktem.
co to za tekst:??

Bronisz swojej logicznie niespójnej tezy w sposób tragiczny.

gdzie masz poparcie tego bezsensownego bełkotu??

Zreszta koniec przekazu
AVE

#57 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 23:13

Panowie koledzy pozwolicie że wrócę do pierwotnego tematu

[ Dodano: 2009-09-18, 00:30 ]

taki mały marginesiek dzieki Zipowi i mi pojawiło sie 4 nowych zawodników poza tym reszta to dB max i mdm czy jakos tak z bialego stoku zobacz co sie dzieje u Jurka na zawodach jest szal i w kitt wielu zawodników... A no bym zapomniał o Ziomach z Poznania pozdro dla Izy i Łukasza i Miśka z democaru

Chciałbym zauważyć, że my zawody prowadzimy pierwszy rok (nawet niecały). Dlatego właśnie staramy się zachęcić wszystkich do tego by bawili się razem z nami. Jako organizatorzy nie mamy żadnego wpływu na to kto przyjedzie na zawody. Są ci którym podoba się formuła dBDRA.
Nikt tu nie urządza konkursów na to w jakiej organizacji startuje więcej zawodników. Każdy może sobie startować gdzie chce. Temat założyłem po to by dowiedzieć się od was czy chcecie rozwijać temat dBDRA w Polsce jeżeli tak to co wam pasuje a co nie. Jeżeli przyszły sezon pokarze, że jedyne zawody w jakich jest w Polsce zainteresowanie to EASCA nie będziemy starali się was uszczęśliwiać na siłę. Wówczas w Polsce będzie EASCA a na dB Drag kto będzie chciał to sobie pojedzie do Niemiec czy Czech tak jak to było do tej pory.
Ponawiam więc pytanie czego oczekujecie od organizacji?? Bardzo chętnie wyciągniemy wnioski z dyskusji na przyszły sezon.

P.S. Tak na marginesie Pamiętasz rollo i zipie jak w tamtym roku w Wells przy piweczku rozmawialiśmy o tym jak by to było fajnie mieć dBDRA w Polsce. To wy byliście jednymi z pomysłodawców razem z kolegą Grzesiem :)
Dlatego teraz liczę na to że pociągniecie temat i przyciągniecie nie tylko 4 nowych zawodników ale 44 :hyhy:

P.S.2 "Piłeczka jest po waszej stronie" - to już do wszystkich zawodników :)
"GIVE ME MORE 181,7dB"- ALAN DANTE WF USA INDIANAPOLIS 2008

#58 jd

jd
  • Użytkownik
  • 644 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 15:52

Nikt tu nie urządza konkursów na to w jakiej organizacji startuje więcej zawodników. Każdy może sobie startować gdzie chce.

Otóż to.

#59 godles

godles
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 16:47

barbus nie zapomnij ze w dbl jeszcze matiz sie liczy :) hehe a tak poza marginesem w poznaniu nowy rekord 156,1.

kto taki wynik zrobił?

#60 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 17:13

Daruś ty sie juz tak nie podniecaj tym nie waszym tak naprawdę koreańcem....wynik156.1 zacny na jednym 18" mozecie znowu powiedzieć ze to marabella czy inne (gówno)....miejmy nadzeje ze 160 bedzie... :) :zly: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Wiem ale nie powiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych