Skocz do zawartości

dB Drag Racing - Klasy i rozwój


dB Drag Racing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jd i barbus dzięki waszej dociekliwości dB drag w Polsce ma szanse być na Świtowym poziomie

dawajcie dalej :kwasny:

 

WOW, zaimponowałeś teraz wąski. Przyznam , że nie spodziewałem się zrozumienia przekazu od nikogo z "gangu profesjonalnej organizacji". :kwasny:

 

Tak trzymaj i do zobaczenia na zawodach.

 

[ Dodano: 2009-09-11, 08:40 ]

tak samo bylo w zawodach SSS

 

JEST i wszystko jasne. Padnij SSS powstań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady sa po toaby je przestrzegac bo ktos je w koncu wymylil jezeli ktos nie potrafi ich zrozumiec .. no coz zawsze sie moze zapytac sedziego w koncu ten regulamin dziala i jakos nie maja problemow z tym na litwie czy czechach

 

W jakim celu skoro i tak klasy się połączy ? O Litwie i Czechach piszesz z własnego doswiadczenia rozumiem, czy tylko tak strzelasz?

 

[ Dodano: 2009-09-11, 08:47 ]

stowarzyszenie SS na drodze Barbus pospałes widzę... :kwasny::kwasny::wstyd:

 

Pospałem jak król LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu skoro i tak klasy się połączy ? O Litwie i Czechach piszesz z własnego doswiadczenia rozumiem, czy tylko tak strzelasz?

polaczone klasy fakt nie jest to super ale jesli jest malo zawodnikow no coz to sa w koncu poczatki

Litwa-czechy z tymi panstwami mamy kontakt przez inne fora nie koniecznie car audio (czechy to glownie fiat marea litwa lancia oraz toyota ) natomiast mam kontakty w ludzmi ktorzy tam startuja rowniez w dbdrag ( 3 osoby ) osobiecie nie znam jedynie co przez skype oraz maile nie ma co cie dziwic maja troch inne podejscie traktuja to jako zabawe tam nagroda jest tylko pucharek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały marginesiek dzieki Zipowi i mi pojawiło sie 4 nowych zawodników poza tym reszta to dB max i mdm czy jakos tak z bialego stoku zobacz co sie dzieje u Jurka na zawodach jest szal i w kitt wielu zawodników... A no bym zapomniał o Ziomach z Poznania pozdro dla Izy i Łukasza i Miśka z democaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko czasami ta "gora" jest i sponsorem i organizatorem wiec wszystko jest mozliwe jesli juz tak mowimy o tym "ale"

w sumie kazde zawody maja jakies ale a naszym zadaniem jest spelnic wymagaznia czyli regulamin zeby nie bylo potem cisnien zbednych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio wali 150-151 za kazdym razem wiec troche wiecej niz romek

drugie clio jest zrobione do dbl maxi:) a nie pierdow ogranicza mnie moc 2400

 

a to dziwne bo w dragu regularnie pierdzi...

 

troche robimy offa- bordowe idzie 2 klasy wyzej od romka, porównałbym je predzej z czerwoną marabelką Ahima z pro 1-2 - to i tak klasa nizej od bordowego) która ostatnio pierdziala 154, clio romka porównywałbym bardziej z czarną clio (tez róznica jednej klasy na wasza kozyść) a wyniki jakby lepsze w diewkowice team...

koniec OT.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio wali 150-151 za kazdym razem wiec troche wiecej niz romek

drugie clio jest zrobione do dbl maxi:) a nie pierdow ogranicza mnie moc 2400

 

a to dziwne bo w dragu regularnie pierdzi...

 

troche robimy offa- bordowe idzie 2 klasy wyzej od romka, porównałbym je predzej z czerwoną marabelką Ahima z pro 1-2 - to i tak klasa nizej od bordowego) która ostatnio pierdziala 154, clio romka porównywałbym bardziej z czarną clio (tez róznica jednej klasy na wasza kozyść) a wyniki jakby lepsze w diewkowice team...

koniec OT.

Pozdr

 

rany. teraz tutaj wojna. porownac nalezaloby do czego auta byly przygotowane i jaki sprzet maja.

rozowa marabella - 15' i 5kW+ do 2x10' i rowne 2,4 kW; w dbl romus nie startuje wiec nie mozna porownac

czerwona marabella 2x15' i 4kW+ do 2x12' i 5kW nie wspominajac o betonie i scianie stalowej do cywilnego auta; joachim 142,x dB a konrad 148,x dB.

wiec porownujmy auta w swoich konkurencjach , to ze startuja w innych nie oznacza ich bezposredniej rywalizacji. tak jak joachim w dbl nie osiagnie dobrego wyniku tak marcin w dbrace. konrad jeszcze pokaze pazurek takze w dbrace :rotfl:.

 

konczac ot mozna takze napisac , ze t.o.s team w dbl robi co chce z teamem dziewkowice :kwasny: TAKI byl cel wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKI byl cel wypowiedzi

celem wypowiedzi kolegi rollo, było przykozaczenie, a że rególarnie pierdzi w db-drag to uświadomiłem go ze w tej konkurencji jest w plecy z "romkami".

 

P.S. a kto broni im zalewac betonem cliówki?? a może bedziecie jeszcze płakać ze dzisiaj pada a jutro jest słonce??

są JASNE regóły określone w regulaminie (min przez Ciebie) i tego sie wszyscy trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKI byl cel wypowiedzi

celem wypowiedzi kolegi rollo, było przykozaczenie, a że rególarnie pierdzi w db-drag to uświadomiłem go ze w tej konkurencji jest w plecy z "romkami".

 

Przestań się pogrążać dalej idąc w zaparte. Powtórze co Konrad napisał:

 

nie ma jak narazie kozaka na WARSZAWIAKA W DBL.. :rotfl::kwasny::]:/:/:/ CZARNY I BORDOWY ZBROJI SIĘ DALEJ

 

Widzisz różnice?

P.S. a kto broni im zalewac betonem cliówki?? a może bedziecie jeszcze płakać ze dzisiaj pada a jutro jest słonce??

są JASNE reguły określone w regulaminie (min przez Ciebie) i tego sie wszyscy trzymają.

 

Jak zwykle. Jak jest coś nie pomyśli (tutaj na forum szczególnie jak się nie doczytało) to można atakować.

Nikt nie broni im zalewać betonem samochodów i nikt im nie nakże. Samochodami jeżdżą na codzień więc postanowili je przygotować do dBL.

Nie ma kozaka na nich , więc przestań to TY płakać z tego powodu tylko weż się do roboty i udowodnij , że może być inaczej.

 

p.s. Bez betonu i stali postaramy się dogonić chłopaków także w dB Race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marabelki...

choć romek idzie w amator takze kwestja zasilania go ogranicza (co nie oznacza ze kręci niższe wyniki niz clio z pro 1-2 - bo tak nie jest),

ale achima z czerwonej nikt nie wypukał z warszafka team..-chyba ze jestem w błądzie

 

 

Autobus wypukał Szyszkownika w dBL w Legnicy :kwasny: no ale to nie Warszafka :kwasny:

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero Ciebie to chyba jeszcze dupa boli jak dostałęs baty w legnicy w zeszłym roku

no..... szczególnie ze strzelałem "na ślepaka" bez najmniejszych przygotowań i jechałem tam rekreacyjnie :kwasny:

a wk*#@%ło mnie to ze sędziowie nie dopuścili w finale (dogrywce) do ponownego strzału kolegi z mondka, na co Tobie pozwolili wcześniej ale to juz chyba było wyjaśnione (skoro gramy fair to chyba wszyscy tak gramy)

Widze ze to chyba tobie bardziej na wątrobie siedzi niż mi...(ja mam na to z decka wyj#$@ne)

 

pomaluj leona jeszcze z 2 razy to ci moze w koncu coś podskoczy DRESZCZU!!!!!!

leosiem nie strtuje w db....

z jakims (jednonocnym) przygotowaniem pierdłem raz na gliwicach ale innym furaczem...

 

to można atakować

 

dlaczego moje wypowiedzi nazywasz "atakowaniem"??

gdzie i jakim tekstem zaatakowałem kogokolwiek zwaszego teamu??

to ze napisałem WYRAŹNIE ze w db-drag clio/a dostają po dupie??

widocznie tak bo kolega zip był zdziwony tym co napisałem skoro odpisał:

a to ciekawe co piszesz:)

??

I teraz przemyśl czy rollo(gość z Twojego teamu), pisząc tekst

nero Ciebie to chyba jeszcze dupa boli jak dostałęs baty w legnicy w zeszłym roku w przeciwności do romkowych samochodów to clio jezdzi na codzień pomaluj leona jeszcze z 2 razy to ci moze w koncu coś podskoczy DRESZCZU!!!!!!!!!!!

kogo "zaatakował".... :kwasny:

 

konczac temat to nie napisałem ze w DBL jest kozak na clio/a, tylko odpowiedziałem na kozaczenie krótkim przypomnieniem wyników z db-drag.

Kilka postów wyzej ktoś pisał ze jedno clio jest robione pod DBL - nagle wnioskuje że oba...

Heh, tak skrycie i w tajemnicy napisze wam ze chłopaki z marabelek robili je pod SQL :P

 

Z mojej strony to wszystko.

Życze wysokich wyników w Czeladzi.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NERO nie wiem czego zes sie przypioł do warszawiaków i tak wiem ze nikt nas nie lubi poza ziomami wałasnie .Prawdziwyi z BD a ME gdie wyjasnilismy sobie wszystko jak masz jakis problem to mozemy to sobie wyjasnic jutro wszystko w czeladzi zapierdol ten swój śmieszny strój PSEUDO ARAFATA... poza tym jaeszcze ci kopara opadnie bo clio to nie ŚCIANA i nigdy nie będzie a czekam na przeprosiny po MIstrzostwach POlsze

 

[ Dodano: 2009-09-12, 21:03 ]

a Jeszcze jedno czarny T.O.S to clio z SQL sędziowiedz dziś mieli zdziwko jak na DD...:P wjechaś marcin w sound off zobaczymy jaki wynik... a wracając do tematów cisnieniowych to przyjechało 18V i 10 kw wiec sie nie podniecaj Nero ze romek coś tam pierdzi.... to jest Ziomus serdeczny wiec i tak mnie to wali choć majwyższy wimik w polsze i tak BEDZIE DLA WARSZAWY ..... :hyhy::hyhy::hyhy::hyhy::hyhy: :yhy: :hyhy:pozdro 600 dal tych prawdziwych i PSEUDO.... :kwasny::kwasny::P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wk*#@%ło mnie to ze sędziowie nie dopuścili w finale (dogrywce) do ponownego strzału kolegi z mondka, na co Tobie pozwolili wcześniej ale to juz chyba było wyjaśnione (skoro gramy fair to chyba wszyscy tak gramy)

 

Strasznie słabe nerwy masz. Krzysiek z Mondeo bo chyba o nim mowa był/jest z mojego teamu natomiast Konrad wtedy nie był. Przed pomiarami ustaliliśmy sobie (ja z Krzyśkiem) w żarcie, że jeśli jeszcze raz pomyli przyciski w pilocie to już powtórki na pewno nie dostanie. Tak się właśnie stało. Wszystko bylo fair więc nie wiem w jakim celu znowu nie na temat wcięcie i atak. Teraz na przyszłość wytłumaczę co mam na myśli przez atak: Piszesz , że coś było nie fair a przeszłości startów i potyczek Krzyśka nie znasz. Bardzo często dostawał powtórki ze względu na "słabe" baterie , "nie ten " przycisk itd itp. Chłopaczyna po prostu się stresuje zawsze przed zawodami . Po śmieje się z samego siebie. Tak się znowu stało i to ja właśnie byłem tym sędzią , który nie pozwolił na powtórkę. Mieliśmy masę śmiechu (bo po to przyjechaliśmy) z tego a Konrad przez to wygrał.

 

no..... szczególnie ze strzelałem "na ślepaka" bez najmniejszych przygotowań i jechałem tam rekreacyjnie :)

leosiem nie strtuje w db....

z jakims (jednonocnym) przygotowaniem pierdłem raz na gliwicach ale innym furaczem...

 

Szybka odpowiedź (zmieniona tylko liczba osobowa aby lepiej pasowało) :

 

a może będziesz jeszcze płakać e dzisiaj pada a jutro jest słońce??

 

dlaczego moje wypowiedzi nazywasz "atakowaniem"??

gdzie i jakim tekstem zaatakowałem kogokolwiek zwaszego teamu??

to ze napisałem WYRAŹNIE ze w db-drag clio/a dostają po dupie??

 

W takim razie napisz WYRAŹNIE gdzie i na jakich zawodach dostali po dupie!! Startując oczywiście w tej samej klasie po weryfikacji regulaminowej (bo przecież od tego są aby pojedynki były sprawiedliwe).

Jak nie wiesz , w którym momencie Twoja wypowiedź stała się atakiem to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...