facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

dB Drag Racing - Klasy i rozwój

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 10 wrzesień 2009 - 22:41

Jerzy poprostu komuś żal dupe ściska ze np. nie mogą przeskoczyć wyników T.O.S CLIO SPORT +(BARBUS ) gdzie siedzimy nocami w dziupli i strugamy wyniki i nowe ulepszenia skrzynek najlepjej zaj...ć na ściemie i bebechy zmienic ... nie ma jak narazie kozaka na WARSZAWIAKA W DBL.. :kwasny: :] :/ :hyhy: :hyhy: :hyhy: CZARNY I BORDOWY ZBROJI SIĘ DALEJ .... EFEKT CZELADZ W TEN WEEK :kwasny:

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#22 jd

jd
  • Użytkownik
  • 644 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 00:19

jd, mam pytanie bo cos nie moge ciebie rozgrysc hmm nie wiem do czego tak ogolnie darzysz cos to komus przeszkadza masz jakis w tym cel ? konkurencja jakas ?? bo z takimi stwierdzeniami to tylko to mi podchodzi do glowy czytam twoje posty i widze jedną wielka zazdrosc tylko nie moge zrozumiec dlaczego ?
mozesz to bardziej wyjasnic ? o co Ci konkretnie chodzi ? co chcialbys uzyskac badz zyskac ??

Mogę. Chodzi mi konkretnie o to, o co pytam, bo pewne rzeczy są dla mnie mniej lub bardziej zakręcone, lub czasem nawet nielogiczne, gdy się na to patrzy z zewnątrz, jak np. Mistrzostwa Polski w Hamburgu, jak ciągłe miksy z kategoriami, jak przenoszenie tych samych zawodników do różnych klas na różnych zawodach, pomimo, że sprzętowo nic się nie zmieniło, itp., itp. Osobiście mnie to wali, ale w tych dyscyplinach startują lub mają zamiar startować również "moi ludzie", klienci lub znajomi, którzy jakoś nie mogą w normalny sposób ogarnąć tego miszungu tylko po samym przeczytaniu regulaminu. Czy dla Ciebie to wszystko jest zarąbiście klarowne? Czy masz możliwość zapytania jakiegoś kumatego sędziego o jakieś trudniejsze regulaminowe myki? Czy w ogóle jest jakiś przeszkolony polski sędzia mający dB Drag w jednym palcu? Gdzie i kto go szkolił abym mu mógł zawierzyć przed wstawieniem auta klienta do jakiejś konkretnej kategorii, aby potem nie zmieniał jej co zawody? Dlatego pytam lub dyskutuję i tyle w tym wielkiej sensacji.

[ Dodano: 2009-09-11, 01:31 ]

gdy by chociż część zawodów obu organizacji było organizowanych razem
może te 2 dniowe
wszyscy zawodnicy by byli zachwyceni :kwasny:

Ideologicznie i duchowo nie widzę żadnych przeciwwskazań. :kwasny:
Jednak obawiam się o to, że w przypadku wszystkich konkurencji mogłoby dojść do wielkiego rozdrobnienia i w każdej dyscyplinie byłoby tylko po kilka osób.
Na pewno nie wypaliłoby to wówczas, gdy w jednym dniu byłby dB Drag i dB Race, bo to jest mocno podobne do siebie i nie wszyscy by robili dubla tu i tam.
Rację bytu mogłoby natomiast mieć takie zestawienie całkiem odmiennych dyscyplin jak:
dBL/dB Race/BassRace lub dBL/dB Drag/Bass Race.
Poza tym mógłby być problem z nagrodami i sponsorami, których na naszych zawodach z samego założenia ma po prostu nie być.

#23 dBmax

dBmax
  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 04:55

regulamin w db dragu jest naprawdę dokładny
sprzętowo nic nie trzeba zmieniać że by wędrować po klasach
najbardziej kłopotliwy jest test sznurka
tu. w klasach street sprzęt nie może być wyżej od najniższego punktu szyby bocznej
np. w 106tce jest to o 10cm niżej niż wysokość bagażnika
wiedzą na ten temat mogą już imponować koledzy z clio, na pewno wiedzą o co chodzi

jak coś służę pomocą
sędziami są tu zawodnicy bo oni są najbardziej zainteresowani sprawiedliwym podziałem w klasach
kwestia łączenia klas to już pytanie do organizatorów konkursów

jd i barbus dzięki waszej dociekliwości dB drag w Polsce ma szanse być na Świtowym poziomie
dawajcie dalej :kwasny:

#24 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:13

Sylwek ty śpisz wogóle? dlatego znamy regulamin bo niemiaszki w chu... nas zaladowały na pierwszej imprezie x3 a przy okazji Zip się zamulił troche ...ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło....

#25 Animek

Animek
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:28

jd, powiem ci tak wielkie G mialem pojecie o cisnieniu jestem amatorem i jako poczatkujacy rozumiem zasady jesli niestety nie ma rywali w danych klasach a startowanie mialo by byc z powietrzem to jedynym rozwiazaniem jest stworzenie sztucznej konkurencji
tak samo bylo w zawodach SSS na samym poczatku startowaly auta w klasie nimi midi i maxi oraz dragster tych ostnich na poczatku nie bylo w polsce prawie nic wiec maxi i drag byly polaczone na wyscigach 1/4 mili
jesli chodzi o klasy street a widze ze z tym jest najwiekszy problem ze zmieszczeniem skrzyn ja to rozumuje w taki sposob ze te klasy sa dla amatorwo ktorzy sprzet uzywaja na codzien wiec logiczne jest aby sie miescil w bagazniku i tego trzeba sie trzymac
zasady sa po toaby je przestrzegac bo ktos je w koncu wymylil jezeli ktos nie potrafi ich zrozumiec .. no coz zawsze sie moze zapytac sedziego w koncu ten regulamin dziala i jakos nie maja problemow z tym na litwie czy czechach

jd, jesli nawet bym kiedys korzystal z twoich uslug ( co moze sie okazac calkiem realne ) i bedziesz wykonywal dla mnie skrzynie napewno nie omieszkam dac ci parametrow max dla zabudowy bagaznika zeby nie przekraczal dozwolonej wielkosci
"Banda po...w i maniaków seksualnych oraz car audio z Łodzi i okolic"

السلام عليكم

#26 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:35

Animku i tu sie mylisz clijaki sa w najwyższych klasach i tak zapier... po mieście na codzien a nie tylko na zawody :kwasny: :kwasny: :wstyd: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: ciekawe jak bys zrobił do SS NW co calą zabudowy wyciągasz nie realne....ale i tak dobrze ci Idzie 3 maj sie wariacie

#27 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:37

jd i barbus dzięki waszej dociekliwości dB drag w Polsce ma szanse być na Świtowym poziomie
dawajcie dalej :kwasny:

WOW, zaimponowałeś teraz wąski. Przyznam , że nie spodziewałem się zrozumienia przekazu od nikogo z "gangu profesjonalnej organizacji". :kwasny:

Tak trzymaj i do zobaczenia na zawodach.

[ Dodano: 2009-09-11, 08:40 ]

tak samo bylo w zawodach SSS

JEST i wszystko jasne. Padnij SSS powstań.
Szkoda czasu na to forum, napędzane bezmyślnością i hatersami. OVER na zawsze.

#28 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:42

stowarzyszenie SS na drodze Barbus pospałes widzę... :kwasny: :kwasny: :wstyd:

#29 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 07:44

zasady sa po toaby je przestrzegac bo ktos je w koncu wymylil jezeli ktos nie potrafi ich zrozumiec .. no coz zawsze sie moze zapytac sedziego w koncu ten regulamin dziala i jakos nie maja problemow z tym na litwie czy czechach

W jakim celu skoro i tak klasy się połączy ? O Litwie i Czechach piszesz z własnego doswiadczenia rozumiem, czy tylko tak strzelasz?

[ Dodano: 2009-09-11, 08:47 ]

stowarzyszenie SS na drodze Barbus pospałes widzę... :kwasny: :kwasny: :wstyd:

Pospałem jak król LOL.
Szkoda czasu na to forum, napędzane bezmyślnością i hatersami. OVER na zawsze.

#30 Animek

Animek
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 08:14

W jakim celu skoro i tak klasy się połączy ? O Litwie i Czechach piszesz z własnego doswiadczenia rozumiem, czy tylko tak strzelasz?

polaczone klasy fakt nie jest to super ale jesli jest malo zawodnikow no coz to sa w koncu poczatki
Litwa-czechy z tymi panstwami mamy kontakt przez inne fora nie koniecznie car audio (czechy to glownie fiat marea litwa lancia oraz toyota ) natomiast mam kontakty w ludzmi ktorzy tam startuja rowniez w dbdrag ( 3 osoby ) osobiecie nie znam jedynie co przez skype oraz maile nie ma co cie dziwic maja troch inne podejscie traktuja to jako zabawe tam nagroda jest tylko pucharek

#31 rollo

rollo
  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 08:33

taki mały marginesiek dzieki Zipowi i mi pojawiło sie 4 nowych zawodników poza tym reszta to dB max i mdm czy jakos tak z bialego stoku zobacz co sie dzieje u Jurka na zawodach jest szal i w kitt wielu zawodników... A no bym zapomniał o Ziomach z Poznania pozdro dla Izy i Łukasza i Miśka z democaru

#32 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:07

[quote="Animek"][quote=invalid]Liczy się moc podana przez producenta w papierach i tylko to.[/quote]
"czyli odrazu mozna zmieniac obudowy i podawac nizsze parametry to dopiero moze byc zabawa w przekladanie tego i tak nikt nie sprawdzi :kwasny: "

a bez sciemy sie nie da wygrac ?

Wiem ale nie powiem

#33 Animek

Animek
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:10

zip, daje tylko przyklad ze w kazdych zawodach jest jakies "ale"

السلام عليكم

#34 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:12

tylko o tym "ale" w jednych zawodach decyduja zawodnicy (graja fer czy nie ) a w drugich gora :kwasny:

Wiem ale nie powiem

#35 Animek

Animek
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:15

tak tylko czasami ta "gora" jest i sponsorem i organizatorem wiec wszystko jest mozliwe jesli juz tak mowimy o tym "ale"
w sumie kazde zawody maja jakies ale a naszym zadaniem jest spelnic wymagaznia czyli regulamin zeby nie bylo potem cisnien zbednych

السلام عليكم

#36 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:17

dobra koniec bo to do niczego nie prowadzi
i tak bedziemy wpadac na zawosy i taki i takie
ale czekam na druga ekipe zeby powalczyla w dbl :kwasny:

Wiem ale nie powiem

#37 Animek

Animek
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 09:20

zip, i tak sie liczy dobra zabawa i to jest najwazniejsze

السلام عليكم

#38 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 18:45

nie ma jak narazie kozaka na WARSZAWIAKA W DBL.. :kwasny: :kwasny: :/ :hyhy: :hyhy: :hyhy: CZARNY I BORDOWY ZBROJI SIĘ DALEJ .... EFEKT CZELADZ W TEN WEEK :zdziwko:

hmmm tylko jak narazie ... w db-drag małe skromne dziewkowice team robią z wami co chcą :hyhy:
156,8db - Mistrz Polski 2012 - expert Easca -
151,9db @ 3kW - vice mistrz polski 2010 - amator 1-2 Easca -

#39 zip

zip

Hrabia

• Użytkownik
  • 1476 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 20:15

a to ciekawe co piszesz:)

Wiem ale nie powiem

#40 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 20:59

marabelki...
choć romek idzie w amator takze kwestja zasilania go ogranicza (co nie oznacza ze kręci niższe wyniki niz clio z pro 1-2 - bo tak nie jest),
ale achima z czerwonej nikt nie wypukał z warszafka team..-chyba ze jestem w błądzie
156,8db - Mistrz Polski 2012 - expert Easca -
151,9db @ 3kW - vice mistrz polski 2010 - amator 1-2 Easca -

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych