Skocz do zawartości

Astra G w jamniku


Fitek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Siadło

 

Mój pierwszy 3 way. Słupki wyszły prymitywnie,ale i tak cieszą. Od czegoś trzeba zacząć się uczyć. Od moich pierwszych słupków oczekiwałem by się je dało normalnie zamontować, bo same z siebie są elastyczne i bałem się, że ich utwardzenie spowoduje ich pękanie i dalsze problemy. Na szczęście wszystko się całkiem złożyło i nic nie pękło. Wrażenia? Przesiadka z 2w który mnie bardzo cieszył na 3w przyniosła zdecydowanie więcej dźwięku a także przeniosła średnicę powyżej deski. Pasmo 400-600 Hz, które było problemem w 2w, bo istniała tam spora dziura której nie byłem w stanie załatać, zaczęło grać jak trzeba i obecnie krecha, która pokazuje mikrofon jest zupełnie tam gdzie powinna być i cóż - to cieszy :)ja wiem, że to tylko kreska, ale odkąd zacząłem traktować strony i przetworniki indywidualnie niżeli jako całość, zobaczyłem że ma to ogromne znacznie, bo koniec końców odbiór się znacznie poprawił.Wystrojenie 3w, to więcej pracy ale i finalny efekt inny.Przesiadka zmieniła sposób w jaki odbieram system. Na pewno na plus. Dźwięku jest więcej, klarowność znacznie lepsza(a i tak skromnym zdaniem uważam, że była przyzwoita).Jest super. A minusy? Hmm, mam nadzieję, że wystrojeniem się je ogarnie, wciąż dużo nauki przede mną

Myślę,że to kwestia czasu a jeżeli czas i moje umiejętności nie pozwolą, to się zrobi nowe słupki. Celowo nie są szpachlowane, zrobić takie to jeden dzień. Jezeli ktoś ma 2w i się zastanawia czy warto poczynić zmianę - zdecydowanie.

 

Pozdrawiam

Rafał

 

post-24448-0-01676800-1634423404_thumb.jpg

post-24448-0-25760000-1634423498_thumb.jpg

post-24448-0-68605800-1634423546_thumb.jpg

post-24448-0-64666200-1634423609_thumb.jpg

post-24448-0-44904600-1634423664_thumb.jpg

post-24448-0-76556800-1634423722_thumb.jpg

post-24448-0-48497800-1634423747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - wavecore'y tw30 zastąpiły Dynaudio md100. Długo na nie czekałem. Dzięki jednemu z forumowych kolegów dotarły do mnie z DE za co koledze od Navary serdecznie dziękuję. Poznajemy się. Moim zdaniem są pomiędzy wavecore'ami a Morelem. Niełatwo tak uogólniać.Są chyba tym kompromisem którego po nich oczekiwałem.Grają szczegółowo i ciepło a zasilane dls'em - naturalnie i przyjemnie. Za pół roku się wypowiem:)

 

Pozdrawiam

Dzięki Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przy pierwszym podejściu ustawić je całkowicie na miejsce kierowcy sugerując się ich wykresami i byłem ciekaw efektu:)troche zabawy było z ich ukierunkowaniem(i tak nie jest jakoś cudownie jak w Licheniu ale myślę też, że nie jest najgorzej). Nie brałem pod uwagę ich ustawienia na na wprost siebie, bo mi zależało by to co mają grać, grały jak najlepiej:) w najbliższym czasie jestem no lifem z powodu egzaminów. W wolnej chwili zrobię parę fotek i się podzielę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...