Skocz do zawartości

ciszej na xmos


klusek_20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Mam taki problem, że wysyłam sygnał przez usb z chińskiej stacji z androidem (8.1 px6) poprzez konwerter xmos do helixa mk2 pro i jest cicho. tzn muszę odkręcić do końca na urc3 i dalej jest cicho. Ciszej niż wtedy jak korzystam z hec usb.  Ciszej nawet jak wtedy gdy do konwertowania używam hegla hd2(w celach testowych). Wiecie może czy w androidzie są jakieś ustawienia do głośności do tego xmos? Bo na tym heglu jest tak, że do połowy odkręcam i jest wystarczająco( tak jak na hec usb mniej więcej). Szukałem sam ale nic nie znalazłem. Oczywiście używam UAPP (usb dac wykryty prawidłowo, nie direct). Aaaa i na xmos przez światło jak i coax tak samo. Hegel ma tylko coax.

 

Macie jakieś doświadczenia ? Cos sie uda z tym zrobić? może ten ten xmos trafiony? jakoś?

 

Z góry dzięki

 

Łukasz

post-25315-0-41978400-1620593876_thumb.jpg

post-25315-0-13946900-1620593913_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

Panowie udało mi sie to odnaleźć. He, najciemniej pod latarnią. Nie wiedziałem, że to takie proste i  są do tego ustawienia w samym programie. Może się komuś przyda taka informacja. W końcu mam akceptowalne źródło z tego androida

 

pozdrawiam Łukasz

post-25315-0-23685700-1621094494_thumb.jpg

post-25315-0-31230500-1621094512_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

A wiec trzeba było ustawić hardware volume. Znajduje sie ta głośność sprzętowa w prawym górnym rogu. Sygnatura trzech słupków w formie trójkąta.

 

Nigdy z tych ustawień nie korzystałem, zakładałem zawsze, że nie potrzebuje już regulować nic w bit perfect. Ta regulacja pojawia się gdy DAC jest uruchomiony przez program a nie ma tego gdy jest w trybie direct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...