Skocz do zawartości

Wzmacniacz 4 kanalowy Focal Solid 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniewaz  od czegos trzeba zaczac wiec moze na poczatek  moje BMW seria E

..Bo znalazlem w garazu, swoim oczywiscie, wzmacniacz Focal Solid 4 

Troche poszukalem w necie i dowiedzialem sie ze po podlaczeniu gniazda hi level, wzmacniacz bedzie sie automatycznie wzbudzal po uruchomieniu radia bez podpiecia REM we wzmacniaczu czy to prawda?

Drugie moje pytanie czy ktos ma moze wiedze,schemat ,.poniewaz chce podpiac tylko przedni hi level wzmacniacz posiada 2 -przod  i tyl- ktorym chcialem napedzic dwa suby pod siedzeniami i dwa glosniki w drzwiach oczywiscie P i L . czy da sie tak go ustawic ?

Pytam poniewaz nie moge znalezc zadnej instrukcij w zrozumialym dla mnie jezyku.

Dziekuje mam nadzieje ze jak na pierwszy post za bardzo nie namotalem/ nie mam polskich znakow dlatego tez sorki.

A moze po prostu inny wzmacniacz ?

Jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał raflip, przełącznik fader na on i będzie śmigać. Miałem wszystkie trzy Solidy i miło je wspominam, jeśli działa to powinien wystarczyć. Moja czwórka się wysypała i widziałem już kilka popsutych na sprzedaż. Podłączaj, słuchaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje slicznie za konkretna odpowiedz czyli przycisk fader na on i moge podlaczyc,  przody i suby ,super a czy faktycznie podlanczajac pod hi input nie musze ciagnac dodatkowego przewodu do wzmacniacza wystarczy wtedy plus i minus?

.Pewnie jeszcze troche bedzie zabawy z filtrami ale dam rade.

Pytanie jeszcze bo troche szukalem glosnikow nowych i znalazlem set gotowy audio system x200 evo i x ion ktory bedzie lepszy  bo niestety jesli chodzi o ten temat jak narazie to umiem czytac tylko broszury .Na co zwracac uwage bo jesli chodzi o montaz to wszystko powinno pasowac ale parametry coz magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...