Skocz do zawartości

Poszukuje stacji multimedialnej


LunaticAllegro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje stacji multimedialnej ktora wkomponuje sie p&p do VW Jetty rok 2017 mk6 FL...

Podstawowe warunki:

2 DIN..

Zachowanie obecnych funkcjonalnosci (sterowanie z kierownicy, czujniki parkowania, bt, obsluga sdxc lub inne, odczyt flac 24 bit.)

Dodatkowe poszukiwane funkcjonalnosci..

Android auto, carplay, wyjscie optyczne z mozliwoscia sterowania glosnosci... navi...plyta cd, odczyt formatow video.

 

Tylko markowe wyroby:Clarion, Blaupunkt, Alpine, Pioneer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z optykiem będzie problem bo z nowych sprzętów żadne nie ma optyka. Miałem kenwood dnx518dab dedykowane do grupy vw. Ma wszystko oprócz optyka, duży plus to android auto działa po Wi-Fi. Warto poszukać tego modelu lub standardowe 2 din kenwood'a plus ramka pod vw.

Sterowanie z kierownicy i tak musisz dokupić osobno pod auto/radio.

 

Clarion 807 ma optyka ale nie ma android auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z optykiem będzie problem bo z nowych sprzętów żadne nie ma optyka. Miałem kenwood dnx518dab dedykowane do grupy vw. Ma wszystko oprócz optyka, duży plus to android auto działa po Wi-Fi. Warto poszukać tego modelu lub standardowe 2 din kenwood'a plus ramka pod vw.

Sterowanie z kierownicy i tak musisz dokupić osobno pod auto/radio.

 

Clarion 807 ma optyka ale nie ma android auto :)

Marta... Patrzylem tego kenwooda... wyglada bawet ok... wiem ze nie ma optyka ale za to funkcjonalnosc sporo lepsza... zastanawiam sie tylko czy odtworzy muzyke z sd karty-tej przeznaczonej pod navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta... Patrzylem tego kenwooda... wyglada bawet ok... wiem ze nie ma optyka ale za to funkcjonalnosc sporo lepsza... zastanawiam sie tylko czy odtworzy muzyke z sd karty-tej przeznaczonej pod navi

 

Tak muzyka też idzie z karty SD - załączam ci fotkę gdzie widać wybór źródła SD dodatkowo z tyłu masz 2 x USB więc możesz podpiąć 2 pendrive + SD bo android Ato idzie po Wi-Fi

post-8190-0-95399700-1617875163_thumb.jpg

post-8190-0-17612800-1617875171_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...