facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Pliki z Tidala offline

Tidal offline

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Espineles

Espineles
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 07 kwiecień 2021 - 00:52

Podobno niema głupich pytań, to pytam   :]

Używam Tidala hi-fi, dużo plików zapisuję do offline żeby nie zżerać transferu. Muzę streamuję po bt do ute-92bt. Mam USB audio player pro, ale dac i proc do samochodu to temat na przyszłość. 

Jak wiadomo bt ma swoje ograniczenia, więc pomyślałem że tymczasowo fajnie byłoby znaleźć sposób na przeniesienie plików offline'owych na usb w formacie funkcjonalnym. Domyślam się że są one zabezpieczone przed odczytem przez inny program, pytanie jak dobrze.

Wie ktoś coś na ten temat?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 stanec

stanec
  • Użytkownik
  • 2590 postów

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:14

Jak znasz angielski to jest trochę tematów po wpisaniu "tidal offline on pendrive" w google.

#3 Espineles

Espineles
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 07 kwiecień 2021 - 22:58

Dzięki stanec. Myślałem o jakiejś kombinatoryce a tu proszę, gotowe narzędzia

#4 katze750

katze750
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 18:21

Dzięki stanec. Myślałem o jakiejś kombinatoryce a tu proszę, gotowe narzędzia

Szukaj w google pod hasłem Tidal Media Downloader github :wink:

#5 kukimiszczu26

kukimiszczu26
  • Użytkownik
  • 575 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 18:27

Ja używam DRmare TidiKit Music Converter nie popieram piracenia ale czasami po prostu dany kawałek jest nie do zdobycia poza Tidalem. Zwłaszcza że program pobiera w najwyższej jakości, wady

wykupienie pełnej wersji i czas, bo klonuje kawałek w czasie rzeczywistym. 

#6 katze750

katze750
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 19:21

Bądź co bądź jednak subskrypcję trzeba wykupić :wink: Spotify też nieraz używam, biblioteka chyba nawet większa niż w tidalu ale jakość gorsza. A to oprogramowanie muszę wypróbować :wink: :hyhy: 

#7 Tonio

Tonio
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 20:29

Subskrypcja Tidal Hi-Fi za 10 zl na miesiac ze znanego portalu +TIDALDL-GUI i sciagasz co chcesz ile chcesz w .flac

Astra J - Axton A500DSP - Germanium Two - Germanium Four - ipaul2000DM - Steg MT650TW - AudioSystem AE30 - Reckhorn D165 - P25FE EVO x2

#8 katze750

katze750
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 21:02

Subskrypcja Tidal Hi-Fi za 10 zl na miesiac ze znanego portalu +TIDALDL-GUI i sciagasz co chcesz ile chcesz w .flac

ototo :cwaniak:

#9 stanec

stanec
  • Użytkownik
  • 2590 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 21:11

Masz na myśli te oferty, w których trzeba co jakiś czas zmieniać konto bo wygasa i przenosić muzykę płatnymi programami?

#10 katze750

katze750
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 21:42

Co jakiś czas tidal ma jakieś promocję na 3 czy 6 miesięcy, trzeba mieć zapisane playlisty i śledzić ich oferty :wink:

#11 boloo

boloo
  • Użytkownik
  • 352 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 22:12

Masz na myśli te oferty, w których trzeba co jakiś czas zmieniać konto bo wygasa i przenosić muzykę płatnymi programami?

wystarczy stworzyc swoje playlisty i je wyslac, nie trzeba wtedy platnych programow:) 10zl na pol roku to chyba niewiele dla takiej niewygody 

Alpine cde-195BT / radical ra160.2m z xetec p2 prestige / dynaudio 430 +swans tn28 z genesis q240x / phase rs1 z rockford hx2

#12 Espineles

Espineles
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 23:01

Dzięki Panowie za konkrety. Jeszcze podpytam - generalnie brzmienie Tidala przez bt, jest bardzo fajne i często wolę słuchać w ten sposób niż odpalać kawałki we .flac z usb pomimo że mają większą rozdzielczość. Czy po zgraniu do pliku utwór nie traci tego brzmienia? Chodzi mi o to czy sam program nie nadaje jakiejś charakterystyki.

#13 arczar

arczar
  • Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 09 kwiecień 2021 - 17:03

Dokup do UTE-92 iPhona 5S. Zainstaluj Tidal i podłącz USB. Będziesz miał cyfrowe źródło audio, funkcjonalność apki Tidal na Iphone i świetną jakość. 

#14 Tonio

Tonio
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 09 kwiecień 2021 - 18:23

Dzięki Panowie za konkrety. Jeszcze podpytam - generalnie brzmienie Tidala przez bt, jest bardzo fajne i często wolę słuchać w ten sposób niż odpalać kawałki we .flac z usb pomimo że mają większą rozdzielczość. Czy po zgraniu do pliku utwór nie traci tego brzmienia? Chodzi mi o to czy sam program nie nadaje jakiejś charakterystyki.

Jest kompresja na poziomie od 18% do nawet 33% .flac wzgledem pliku zrodlowego, zalezy od utworu.

U mnie jest tak ze wszystko streamowane przez BT dalej brzmi gorzej niz .flac z strata kompresji.

Chyba ze by jakies HD BT to moze wtedy ....

Astra J - Axton A500DSP - Germanium Two - Germanium Four - ipaul2000DM - Steg MT650TW - AudioSystem AE30 - Reckhorn D165 - P25FE EVO x2

#15 Espineles

Espineles
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 09 kwiecień 2021 - 22:50

Dokup do UTE-92 iPhona 5S. Zainstaluj Tidal i podłącz USB. Będziesz miał cyfrowe źródło audio, funkcjonalność apki Tidal na Iphone i świetną jakość. 

Dobry pomysł podrzuciłeś  :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych