Skocz do zawartości

Heniek nowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mam Heniek mam 59 lat. Posiadam dwa auta, mercedesa w211 oraz peugeota 308 t9. Z uwagi na to , że jestem na emeryturze dorabiam sobie na taxi. Więc spędzam sporo czasu w Mercedesie w którym chcę poprawć audio. Im więcej czytam tym większy mętlik w głowie. Ale myślę , że przy pomocy forumowiczów dam radę. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Chcę zacząć od wygłuszenia przednich drzwi i zakupu głośników na przód. Kwota , którą chcę przeznaczyć na zakup głośników to około 1200 zł. Bardzo proszę o pomoc jakie głośniki kupić do mercedesa w211 sedan. Muzyka którą słucham- każda ( prawie każda ) oprócz techno i rapu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz w przyszłości wzmacniacz? Jeśli tak, to polecam Focal PS165FX, da się kupić nowe w tej kwocie.

Tak, planuję dać wzmacniacz, jednakże nie wiem czy to będzie takie proste w tym aucie.

SebekDS a co sądzisz o tych głośnikach (HX165SQ EM EVO3 Hi-End pod fabryczne radio 95dB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sub zamontowany jest tylnej półce oryginalnie przez mercedesa. Jest to głośnik o średnicy 25 cm, z tym, że odkryty od góry i oczywiście od dołu (od gór posiada otwory wentylacyjne). Przy odklejeniu matami miejsca gdzie jest głośnik można stworzyć ala komorę z tym , że pojemność będzie mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mniej więcej ile litrów?

Będzie można uzyskać 10 litrów?

Bo wtedy ewentualnie można wrzucić subwoofer typu flat w taką obudowę typu clozet.

Na razie nie zdradzam jaki, może Ktoś go słuchał, a może nie słuchał... ale ma taka zaletę, że całkiem fajnie wypada w symulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...