Skocz do zawartości

Procesor DSP Helix


grzybol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Bardzo dziękuję wszystkim za podzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

Aktualnie od 10 dni używam do konwersji płytki którą polecał kolega ROBSONBERCIK, i mogę tylko napisać że 800 jest bardzo czuła na podawany sygnał, chromecast to zabawka w porównaniu do sygnału który dostarcza płytka.

Dzięki Robson :)

Co ciekawe, od 10 dni mam wrażenie że dzięki sygnałowi z płytki, słyszę więcej dźwięków pozornych (może są poprostu bardziej slyszalne) niż łącząc się przez usb do daca Hord hugo 2.

Czytałem temat o jakości sygnałów optycznych, ale dopiero teraz zaczynam rozumieć :)

Dzieki bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hejka

Bardzo dziękuję wszystkim za podzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

Aktualnie od 10 dni używam do konwersji płytki którą polecał kolega ROBSONBERCIK, i mogę tylko napisać że 800 jest bardzo czuła na podawany sygnał, chromecast to zabawka w porównaniu do sygnału który dostarcza płytka.

Dzięki Robson :)

Co ciekawe, od 10 dni mam wrażenie że dzięki sygnałowi z płytki, słyszę więcej dźwięków pozornych (może są poprostu bardziej slyszalne) niż łącząc się przez usb do daca Hord hugo 2.

Czytałem temat o jakości sygnałów optycznych, ale dopiero teraz zaczynam rozumieć :)

Dzieki bardzo :)

Wreszcie widać , że czasami pisanie nie idzie na Berdyczów . Systemy CA nie są najczęściej zdolne oddać drobnych niuansów , ale pewne zmiany da się zauważyć . Radości z grania :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, od 10 dni mam wrażenie że dzięki sygnałowi z płytki, słyszę więcej dźwięków pozornych (może są poprostu bardziej slyszalne) niż łącząc się przez usb do daca Hord hugo 2.

Czytałem temat o jakości sygnałów optycznych, ale dopiero teraz zaczynam rozumieć

Dzieki bardzo

 

Oczywiście nie dopisałem ze chodzi o Home Audio,

Tam już dobrze słychać różnice...

Szkoda ze nawet w dacu za tyle kasy oszczędza się na konwersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...