Skocz do zawartości

Radio 2din do bmw e39, stacja multimedialna lub android


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mój becker pro traffic przestał grać po paru miesiącach walki i ciągłego resetowania się samoistnie, uznałęm, iż to dobry moment na wymiane radia i "odmłodzenie" auta tudzież zwieśniaczenie.

 

Padł pomysl zakupu radia 2 din, auto to bmw e39 z 98 roku bez navi.

 

Z wymogów:

 

1. google maps lub AndroidAuto - map uzywam bo gubie sie we wlasnym miescie a nie jestem fanem zaczepów do telefonów montowanych w różne miejsca, wole miec to zgrane z radiem, wymóg konieczny!

 

2. System w sumie obojętny, byle tylko byl trwaly i sie nie wieszal, nie chce chinskich androidow bo maja slabe opinie

 

3.Musi miec male plecki, jest malo miejsca na przerosnieta stacje 2din z tylu z powodu kanalow wentylacji, wiec albo 2 din ale same "Bebechy" zajmuja tyle co zwykle radio a ekran zajmuje 2 miejsca, albo smuklejszy krotszy tyl i ekran tez na 2din. Jakby byl dedykowany pod moje auto to bylaby poezja! Najlepiej bez guzikow bocznych, sam ekran dotykowy ale nie jest to konieczne.

 

4. Jak zauwazyliscie audio daje w sumie gdzies na dole, mam zamontowany wzmacniacz i jakies glosniki zmienione w calym aucie, nie znam sie na tym, gra lepiej niz seria dlatego tez nie ma nacisku jakiegos mega na jakosc dzwieku, byle dalo sie to polaczyc z moim obecnym sprzętem i nie gralo gorzej od obecnego Beckersa, to tyle.

 

5.  No i budzet, niewielki, chcialbym sie zmiescic w 1.3k max za sama stacje, mysle ze jest to do zrobienia, widzialem kilka z Kenwooda, Sony czy jakies Alipny ale wole dopytać zanim cos kupie w ciemno i bede zalowal.

 

Bardzo licze na pomoc bo od czytania wątków dostaje juz skrętu mozgu a i tak wiekszosc ludzi poleca lub kupilo androida z Ali ze wzgledu na wyglad i dopasowanie wizualne na wzor oryginalnej nawigacji, dlatego pomoc na google jest bardzo okrojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...