Skocz do zawartości

Hyundai i30 - 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie ma żadnych opcji aby zmniejszyć jasność tej spawarki...

Myślałem nad wymianą radia, znalazłem jedynie coś takiego na allegro:

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-hyundai-i30-2007-2011-android-10092550967

Lecz nie wyobrażam jak miałbym regulować głośność podczas jazdy na panelu dotykowym...

Chyba, że macie inne pomysły na radio? Ale jak widać chyba to jest połączone razem z tymi plastikami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś pomysł na radio z Androidem, jakieś polecane modele do 1000zl?

Bo pod to seryjne nawet wzmaka nie podłącze.

Plastiki niby są dopasowane do radia? Może można by czymś je obrobić aby pasowało jakieś dwuslotowe. O to fotki jak wygląda:

radio-hyundai-i30-zdunska-wola-536613555 radio-hyundai-i30-wyposazenie-elektryczn radio-hyundai-i30-zdunska-wola-536613563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ramki do Twojego modelu samochodu. Za 175 zł to szkoda czasu i nerwów na klejenie, szpachlowanie i malowanie...

 

Link do ramki i30: https://allegro.pl/oferta/ramka-radia-nawigacji-hyundai-i30-2007-2011-9963994941

 

A tak z ciekawości. Które zdjęcia są Twojego radia i panelu klimatyzacji? Pierwsze to klimatronik a ostatnie to manualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam klimatyzację manualna, znalazłem taką ramkę właśnie za 50 zł.

Z pierwszego postu jedynie wkleiłem fotkę, aby zobrazować jak ten wyświetlacz daje po oczach więc co radzisz?

Mam też radio Alpine Cde 100eub 1din ze starego auta, może jakaś zaslepke do tego czy coś, no już sam nie wiem...

Poradź coś Szymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapytaj tutaj o dostępność ramki: 

Sklep Bartex http://www.bartex-caraudio.pl/product_info.php?cPath=27_322&products_id=6222&osCsid=1

 

No chyba że chcesz ciąć i kleić to możesz dopasować ramkę 2 lub 1 din do tej ramki ale łatwo i przyjemnie nie będzie a na koniec może się okazać że nie wyszło jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzicie jakieś głośniki na przód do kwoty około 600zl co by na początku jakoś pod radiem zagrało? Słucham muzyki elektronicznej szukam czegoś o przyjemnym brzmieniu z dobrymi wokalami. Nie lubie dźwięku ostrego i cofniętej średnicy.

Posiadam dodatkowo wzmak Crunch gtx 2400. Niestety radio seryjne nie ma wyjścia na suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...