Skocz do zawartości

Montaż car audio w Łodzi?


milanixxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Helloł,

 

poleci ktoś może, kogoś z Łodzi i okolic, kto zna się i dobrze wykona robotę?:

Wygłuszenie kabiny Fiata Ducato - jakoś tak bardziej, bo jest w nim mega głośno. Z podłogą na pewno do kokpitu.

Przy okazji przygotowanie pod audio i jego montaż.

 

Mam parę gratów których nie używam od paru lat:

Steg qmos 105.4, Steg qmos 220.2 i Steg z serii K 2.02 - pewnie ta 4 kanałówka wystarczy.

JL audio 12w3v3 - mam 2 skrzynie, ale do busa pewnie bardziej przydałyby się jakieś bardziej wysublimowane kształty.

Alpine CDA-9887R + KTX-100EQ, to ewentualnie mógłbym opchnąć. 

Sygnał przynajmniej chwilowo z radia seryjnego, chyba że są jakieś ciekawe alternatywy.

 

Dzięki

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki z basser tani nie są. Poprosiłem o wycenę.

Montaż jednego wzmaka czy głośników krzyczą 400/szt,para... No i z góry zakladaja, że Twój sprzęt jest uszkodzony i niechętnie podejmują się pracy na nim, wciskając to co akurat mają na stanie. Pytałem o ewentualny termin w listopadzie to mówili, że wiosna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, obsadzić bezpiecznik i końcówkę do klemy, przeciągnąć przewód od akumulatora, podłączyć masę z innego punktu, poprowadzić instalację głośnikową i sygnałową, zamocować wzmacniacz i ustawić, dolicz materiały, zapewne charytatywnie tego nie robią więc trzeba coś jeszcze zarobić, patrząc na ich galerię poziom usługi jest dosyć wysoki. Teraz powiedz ile chciał byś za to zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z basser tani nie są. Poprosiłem o wycenę.

Montaż jednego wzmaka czy głośników krzyczą 400/szt,para... No i z góry zakladaja, że Twój sprzęt jest uszkodzony i niechętnie podejmują się pracy na nim, wciskając to co akurat mają na stanie. Pytałem o ewentualny termin w listopadzie to mówili, że wiosna. 

Czyli nie jest tak źle z cenami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolą pracować na nowym bo wiedzą, że jest sprawny, nie wiadomo w jakim stanie jest używany a klient zawsze może zgonić na uszkodzenie przy montażu, to normalne. Drogo u nich nie jest, co prawda ja zaopatruje się tylko w płyty MDF na wymiar i tkaninę obiciową ale chłopaki ciagle coś działają wiec tragedii w jakości prac na pewno nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy orze jak może, ja też nie chętnie montowałem jakieś używane lub przywiezione przez klienta części bo przeważnie były jakieś cyrki i robienie tego samego dwa razy. Druga sprawa że muszą dać gwarancję na swoje usługi. Dodatkowo sprzedając i montując swój towar zarabiają więcej. Mając tyle klientów że w listopadzie najbliższy termin jest na wiosnę to można w klientach przebierać i wybierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...