Skocz do zawartości

Alpine cde 178bt


C-7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.... Zasilanie sprawdź czy kable nie połamane, wtyki nie wysunięte itp. itd. Potem zerknij na styki panelu. Delikatnie je wyczyść alkoholem i patyczkiem do uszu, osusz. Zobacz czy nie są jakieś nietypowo wygięte/odgięte. Bezpiecznik wyjmij i zobacz co czy nie ma styku niepewnego

Nie za bardzo mi to na demo wygląda. Raczej na całkowity restart radia na okoliczność niepewnego styku i w wyniku tego startuje demo, a potem znowu brak styku i tak w kółko, zwłaszcza jak się w nerwach maca radio, a styk bardzo niepewny. 
Dawno zbyłem 178bt ale demo przy stabilnym zasilaniu da się w dowolnym momencie wyłączyć, a nie ma tam żadnej martwicy...

 

grzeczny_52 -dużo czytam i trafiam na Twoje wypowiedzi często. Ileż można?? Weź no się chłopie z raz zrób niegrzeczny czy zdenerwuj, bo Cię zadenuncjuję jako SI  :rotfl:  Co za cierpliwość... jak sztuczna.  

 

 

Nie mam bynajmniej na myśli tego wątku, taka tam ogólnie uwaga  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wbrew nickowi bardzo łatwo można podnieść mi poziom adrenaliny...

 

 

 

Czyli wszystko gra ;)

Tym bardziej podziwiam cierpliwość jaką w innych wątkach wykazywałeś. Przepraszam za OT.

 

Tak czy inaczej warto sprawdzić wszelkie styki w radiu choćby dla spokoju sumienia. Dużo pracy z tym nie ma, a i tak się resetuje więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kracze nic nie pomaga. 173bt działa normalnie. 178bt uruchamia się w demo i nic nie można z przycisków wcisnąć przytrzymać. Czasem uruchamia się z wyłączonym wyświetlaczem, przyciski są podświetlone, ale na czerwono a po resecie powinny być chyba niebieskie? Czyli reset tez nie działa?

Udało się ale nie wiem jak i pograło do uruchomienia samochodu. I wyświetlało tylko fale radiową chwil i wyświetla napis alpine i przyciski nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...