Skocz do zawartości

Babi bełkot


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Znacie jaki przepis co by je uciszyć? knebel łąki? napoić czymś czy co? Jak ze swoimi robita pisać mi tu.

Wróćmy do głównego pytania. 

Jak idę do samochodu pogrzebać przy CA a moja zaczyna coś burczeć to mówię że zawsze mogę iść do knajpy. Przeważnie pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak czytam to się uśmiecham, 21 lat po ślubie i tyle w temacie. idę gdzie chce robię co chce i wydaje jak chce, bo za swoje pije i za swoje się przewracam :) 

usłyszałem kiedyś od niej tekst: ty zarabiasz a dopóki nam nie brakuje to co mnie obchodzi kolejny głośnik.

 

ps, kupiłem jest nowszy samochód to się uśmiecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja pogonilem 3 lata temu, za to mam wkoncu DSP i zrobilem komory !

Kurcze Tonio, to żeś hardcorowo do tematu podszedł. Ja cztery lata jeździłem z dziurami w tapicerce i tweeterami na sztukę przyklejonymi żeby jakikolwiek dzwięk był w aucie. No ale w tym czasie dom wykończyłem od stanu surowego do zamieszkania, dziecko od poczęcia do przedszkola odchowane i w tym roku tapicerki drzwiowe zrobiłem i nawet słupki pod 3way skończyłem. Jakby nie pomoc instytucji babci i to, że czasami robotę biurową mogłem na godzinę zamienić na robotę garażową to dalej w lesie bym był. Jak wchodzę do auta teraz to oczom ciężko uwierzyć mi. 

Jak tak Was poczytam z rzadka, to prawie chciało by się zacząć znów w to bawić :)

Weterani mile widziani. Coś trzeba robić i słuchać.

Brakuje Ci babskiego ględzenia?  :D

Cześć Paweł! To ci niespodzianka, widać większemu gronu ględzenia brakuje :wink: . Ciągnie wilka do lasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnio wyskoczyła z hasłem, " po co kupowałeś żeby teraz sprzedawać!!!" a musiałem poświęci dwa wieczory żeby podłączyć, sprawdzić, przy okazji zapalić i troszkę posłuchać

Więc znowu z wnioskiem o rozwód do sądu od poniedziałku jedzie

 

Jeszcze lepiej się uśmiałem jak córka ja zapytała" mamo a jakie ty masz hobby "," Marcela ja nie mam czasu na hobby " a córa pod nosem" faktycznie siedzenie na fb zajmuje go sporo "

Miło poczytać ze nie tylko samemu dźwiga się ten krzyż

 

Mocca narobiłeś się bidaku, a i tak wszystko będzie żony i wrócisz do babci, oczywiście w skrajnym wypadku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i 100% proza życia.

U mnie po trochu tego co u was, ogólnie nie wnika w szczegóły, ale taktyka prosta, po tym jak ogarnąłem piwnice, regały itd bo już spadało z kupek to i tamto mówię dość, robię system od A do Z, i to i ciebie kochanie. 3 miesiące i siedzi 3 way na procu z subem, słupki tip top flok, tapicerki z zewnątrz OEM, sub na pół bagaja ale słyszy różnice i jest happy. Kiedyś pytała po co wymieniam jeden głośnik na inny ale jak któregoś razu zacząłem tłumaczyć szczegółowo to "aha aha" i pytań brak.

Czasami jak przyjdzie pobranie i akurat nie mogę odebrać to "odbierzesz? Kurier wzmacniacz przyniesie, ale to na handel [emoji1787]". Handel nastąpi może za dwa lata, i prawdopodobnie ze stratą ale wtedy to już jest inny wzmacniacz.

Ogólnie brak pytań i wyrozumiałość ale w weekendy nie grzebie, taka zasada. No chyba że podmiana wooferow.....albo okleic skrzynkę.....albo zamienić wzmak. W każdym razie "szybkie tematy"[emoji1787]

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...