Skocz do zawartości

Babi bełkot


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie słyszałem jak tłumaczyła nowej koleżance czym się mąż zajmuje. Dobre 30 minut gadała, że on wymienia glosniki w aucie. A ona co tak często się psują, że wymienia zawodowo w swoim aucie? Żona, że nie. Ze on tak sam z siebie. No to ta, że nie rozumie po co wymienia bo tamte były dobre. I nie dogadały się. I tak sobie myślę, że w ich oczach nasze hobby to jakiś defekt muzgu jest. Ja pierdziu jakie posrane hobby mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WACEM chłopy!

Kurna baba mi znowu tarabani, że na strefie siedzę. Znacie jaki przepis co by je uciszyć? knebel łąki? napoić czymś czy co? Jak ze swoimi robita pisać mi tu.

 

Baba bez bolca, dostaje pi...lca :)

 

Poza tym musisz jej jeszcze zadość-uczynić finansowo. Innej drogi nie ma.

"Kochanie kupiłem nowe głośniki za 2000,- więc Ty kup sobie coś za 2000,- u złotnika."

Koszty będą spore, ale uwierz mi, to działa. :D

Myśle że nasze baby nie rozumieją (w większości) naszego hobby bo same żadnego nie mają.

Mają - buty, ciuchy, świecidełka, fryzjery...

Trzeba im podliczyć wydatki na to i uświadamiać, że kupno kolejnej pary butów, to jest to samo, co dla mężczyzny kolejny głośnik.

A moja małżonka od czasu do czasu czyta moje wypociny jak siedzę przed PCtem i się uśmiecha.

Na początku zapytała czy moje pisanie nie przekuć na pieniążki :)

Ot, taka ciekawostka.

Moja mówiła to samo i pytała "a ile z tego przybędzie na koncie".

Ale odkąd zacząłem jej liczyć czas przebywania na stronie eobuwie.pl i liczyć ile z tego ubyło na koncie, to przestała  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie podobnie. Tylko te ładne krzaki i inne rzeczy do domu to kupione za wspólną kasę i montaż tudzież sadzenie krzaków na mojej głowie jest. Chyba wiem co zrobić żeby zaniemówiła. Powiem jej ile zainwestowałem w ca. Zaniemówi na pewno, gorzej będzie jak głos odzyska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...